Наталка Лупу – про Ріо-2016, СК «Гешко», чернівецькі мрії… (фото)

1

Титулована буковинська бігунка Наталка Лупу вперше після олімпійського Ріо-2016 поспілкувалась у Чернівцях із земляками-журналістами.

 

У прес-конференції 29.10.16, яка відбулась у конференц-залі готелю «Буковина», крім Наталки, взяли участь, голова обласної федерації легкої атлетики Валерій Чинуш та його зірковий заступник на цій громадській посаді Іван Гешко, який недавно був обраний і віце-президентом Федерації легкої атлетики України.

На початку Наталка Лупу проаналізувала півфінальний забіг на 800 м на Олімпійських іграх у Бразилії, показавши на відео, скільки разів, хто і як її штовхали, і як це, зрозуміло, вплинуло на результат. Розказала 21 новоселицька чернівчанка і про підготовку до головних змагань чотириріччя, загалом, про «нюанси», про те, як відновлюється після важкої травми сестричка Настя, про співпрацю зі спортивним клубом «Гешко» та приємний збіг обставин – коли все добре, Валерія Миколайовича «не чути», а лиш у Наталки виникають якісь проблеми і дуже потрібна допомога – Валерій Чинуш «тут як тут».

Наприкінці прес-конференції Валерій Чинуш від СК «Гешко» підписав новий контракт з 28-річною бігункою – до Токіо-2020. Контракт передбачає преміальні за успішні виступи на національній та міжнародній арені.


Наталка також зауважила, що актуальною залишається її мрія жити у Чернівцях і мати можливість тренуватися тут. В контексті останніх розмов про перспективи покращення спортивної інфраструктури ця мрія вже не виглядає такою вже фантастичною. Та й житлові проблеми олімпійців міська та обласна влада ніби збираються вирішувати спільними зусиллями.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Валерій Чинуш, Наталка Лупу, Іван Гешко
Валерій Чинуш, Наталка Лупу, Іван Гешко

 

***

***

***

***

Незвичні автографи від Наталки Лупу на «Олімпійському уроці» під Че (фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. павел говорит

    дуже оптимістичне інтервью. з щирими хорошими людьми 

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.