Буковинські рукопашники привезли медалі та командну перемогу з Євро-2016 (фото)

5

Чотири медалі та загальнокомандну перемогу записали до свого активу вихованці буковинської школи рукопашного бою на чемпіонаті Європи 2016, який відбувся у Бельгії.

 

Відзначились наші земляки у номінації «дозований контакт». Анатолій Жураківський став чемпіоном у ваговій категорії 70 кг, ще двоє представників обласної федерації рукопашного бою Тарас Москалюк (75 кг) та Михайло Головач (80 кг), яких також тренують Іван Штефюк та Руслан Адамович, вибороли бронзові нагороди, а Сергій Раков (клуб «Цитадель», тренер – Олег Лакуста) став срібним призером.

На грамотах наших спортсменів є надпис карате, що «змусило» уточнити цей момент. Як пояснив Іван Штефюк, в Європі рукопашний бій є одним з напрямів BUDO карате, таким і знають європейці вид, який для нас відомий як рукопашний бій.

На звітному Євро-2016 розігрували нагороди у легкому контакті, дозованому контакті та серед жінок. У загальнокомандному заліку Україна виборола перше місце! На другій позиції господарі змагань – Бельгія.


У збірній України були представлені, крім Чернівецької області, зокрема, Київ та область, Миколаївщина, Дніпровщина, Херсонщина, Чернігівщина та Житомирщина.

Буковинців на Євро-2016 було ще двоє – Олександр Кисилиця та Іван Адажій, які до п’єдесталу пошани не дотягнули.

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

161009-euro-rukopashniy-budo-sportbuk-com-5

***

Буковинці везуть командну перемогу і 10 нагород з Євро-2016 з унібою (фото)

***

Рукопашний бій: Буковина – 2 на чемпіонаті України 2016 у Чернівцях (відео, фото)

***

5 Комментарии
 1. Конор МкГрегор говорит

  Георгий, бокс – это бокс, футбол -это футбол. Обьясните мне, как автор даной статьи, КАК??? чемпионат Европы по рукопашного бою называется Будо карате?
  Это какой-то абсурд. Или Вы знаете еще какие-то виды спорта, которые меняют свое название в зависимости от страны?

 2. Георгій Мазурашу говорит

  Шановний незнайомцю, Ви маєте можливість дізнатися самостійно всі деталі, які Вас цікавлять. Як написано вище, федерація BUDO karate розвиває одним з напрямків рукопашний бій (англійською це звучить так, як на Грамоті написано). Я так зрозумів. FILA теж об’єднує різні види єдиноборств. 
  Напевно, Ви зрозуміли, що це були змагання з карате? Певно, це хибне сприйняття – то змагання з рукопашного бою, які проводила федерація BUDO karate. Я так це зрозумів. Дізнаєтесь щось нове цікаве – пишіть;)

 3. Конор МкГрегор говорит

  Так не возможно узнать,чемпионат засекречен ,в интернете не найти ,ни результатов ,ни сеток ,ни колличество стран ….. скиньте ссылку на Чемпионат Европы. Как я понимаю, действо такого масштаба не могло пройти мимо иностранной прессы,и других интернет ресурсов ……

 4. Георгій Мазурашу говорит

  Так, спробую знайти. Справді дивно, коли змагання такого рівня в наш час не мають оперативного належного висвітлення з боку організаторів… 

 5. Георгій Мазурашу говорит

  Якщо знайдете таку інформацію, – підкажіть, буду вдячний;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.