Призерки Олімпійських ігор, Лупу і Ко літатимуть за пільговими тарифами

0

Кращих легкоатлетів України, серед яких і новоселицьку чернівчанку Наталку Лупу, 8.09.16 на НСК «Олімпійський» нагородили Преміум-картками авіакомпанії МАУ, які передбачають спеціальні тарифи на перельоти та понаднормове перевезення багажу та ручної поклажі, очікування на рейс у бізнес-залі тощо.

 

Про це повідомила ФЛАУ. Власниками цих карток стали 21 спортсмен і 10 тренерів, зокрема, 160908-mau-lupuпризери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи Ольга Саладуха, Ігор Главан, Аліна Фьодорова, Наталія Пигида, Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх, Христина Стуй, Сергій Смелик, Наталія Лупу з тренером Анатолієм Якимчуком, Марія Ремень, Руслан Дмитренко, Наталія Прищепа, Ольга Ляхова, а також керівництво Федерації легкої атлетики України – президент ФЛАУ Ігор Гоцул, генеральний секретар Михайло Медведь, державний тренер з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник та інші спортсмени та тренери.

«Вже й мені захотілося стати спортсменкою», – зауважила представниця МАУ після жартів щодо напрямків, які нібито обирають українські спортсмени для відпочинку. Проте жарти жартами, а відтепер найкращі атлети і тренери України і справді зможуть літати більше, адже для них діятимуть спеціальні тарифи, згідно з умовами Преміум-карт МАУ.

8 вересня, на НСК “Олімпійський” авіакомпанія МАУ нагородили найкращих атлетів України Преміум-картами. Їх власниками стали 21 спортсмен і 10 тренерів. Крім спеціальних тарифів вони матимуть можливість понаднормового перевезення зареєстрованого багажу та ручної поклажі, очікування на рейс у бізнес-залі аеропорту, їм додатково нараховуватимуться бонусні милі за кожний переліт МАУ і вони зможуть користуватися всіма перевагами карт даного класу.


ФОТО з нагородження

«Ми надзвичайно пишаємося кожним атлетом нашої збірної команди. Та робота, яку вони виконують зі своїми тренерами, заслуговує на повагу, – каже президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Федерація легкої атлетики України зі свого боку має зробити все для їхнього комфорту і підтримки. Саме тому ми з нашими офіційними партнерами, компанією МАУ, вирішили винагородити найкращих».

ФЛАУ і МАУ підписали Меморандум про взаємодію і співпрацю у червні 2016 року.

***

 

 

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.