На міні-чемпіонаті світу на призи Кличків «засвітились» 3 континенти і Чернівці

0

XVIII Міжнародний турнір з боксу серед молоді класу «А» на призи братів Кличків у Бердичеві – це щорічний традиційний турнір з боксу, який є одним з найпрестижніших в Україні, адже класом вище є тільки чемпіонати Європи та світу.

 

Щорічно на цей турнір з’їжджаються молоді боксери з багатьох країн, причому не просто такі собі «туристи-статисти», а «перші номери» своїх збірних, що дійсно наближує ці змагання до рівня міні-чемпіонату світу.

Цього року до Бердичева завітали спортсмени 13-ти країн, що разом із чотирма складами збірної України становить 17 команд! 17 команд із трьох (!!!) континентів – Європи, Азії та Африки! Вражає й кількість іноземних боксерів: усього на турнірі був 131 учасник, 78 з яких, тобто, більше половини, було іноземців! Найпотужнішим «десантом» висадилися боксери Азербайджану (12) і Казахстану (11), Грузія й Вірменія представили по 8 спортсменів. Африканський континент презентувала збірна Алжиру в кількості шести бійців.

Цікаво, що доволі великий відсоток учасників складався з чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи, Азії та світу різних років, не говорячи вже про чемпіонів та призерів своїх країн. Тому й поєдинки на бердичівському рингу, відповідно, були надзвичайно високого рівня – цікавими, інтригуючими, видовищними! І зібрали доволі велику кількість глядачів!


Великим плюсом цих змагань була й можливість побачити запеклі двобої в режимі онлайн: пряма трансляція турніру здійснювалася всі п’ять змагальних днів на офіційному сайті турніру klitschkotournament.org, а коментували це захоплююче дійство справжні зірки! Це – чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією WBA Юрій Нужненко та один із кращих ведучих різноманітних спортивно-масово-розважальних заходів в Україні Олександр Кравченко! Ринг-анонсером же ж у Бердичеві вперше «відмітився» головний секретар Федерації боксу Чернівецької області Альберт-«джуніор» Комарі.

Більшість із гостей Бердичева відмітила, що з кожним роком рівень організації KLITSCHKO TOURNAMENT стає все вищим і вищим майже в усіх компонентах: рівень поєдинків, оформлення залу, де проводяться змагання, вироблення різноманітної якісної та яскравої сувенірної продукції, якою було нагороджено всіх спортсменів, тренерів та суддів турніру, чіткість і відповідність регламенту змагань тощо.

І, звичайно, не можна не висловити теплі слова подяки за це незабутнє дійство головним організаторам змагань, що вже протягом 18-ти років дарують шанувальникам боксу багатьох країн велике свято Його Величності Боксу і надають можливість жителям гостинного Бердичева за допомогою цього турніру доторкнутися до великого спорту! Це:

Президент Бердичевської міської федерації боксу, міський голова м. Бердичів ВАСИЛЬ МАЗУР

Віце-президент Бердичевської міської федерації боксу, президент боксерського клубу «КРОС» ОЛЕГ СІКОРСЬКИЙ

Фонд братів Кличків

Фан-клуб братів Кличків

Про перебіг подій на XVIII Міжнародному турнірі з боксу серед молоді класу «А» в Бердичеві, представництво на якому мала й Буковина, читайте в наших наступних публікаціях.

Від Федерації боксу Чернівецької області та порталу sportbuk.com – велика подяка чернівецькому обласному підрозділу ГО «Золоті леви Чорної сотні» в особі голови підрозділу ОЛЕГА ГРОМАДСЬКОГО за сприяння можливості перебувати на турнірі спеціального кореспондента нашого порталу і донести до буковинців новини з одного з найпрестижніших українських турнірів з боксу.

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

160911-box-berdychiv-k-sportbuk-com-3

***

Бокс: Буковинець виграв ХVІІ Міжнародний турнір на призи братів Кличків

***

Чемпіонка з Рівного допомагає «Чорній Сотні» і обожнює Чернівці

***

Чемпіонка з Рівного допомагає «Чорній Сотні» і обожнює Чернівці

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.