Буковинські ветерани відзначились на ЧУ-2016, Громик готується підкорити США

0

Успішно виступили представники Чернівецької області на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів 2016 р.

Анатолій Власов

Найбагатший «медальний врожай» зібрав хотинчанин Анатолій Власов, який виграв три  перших місця у своїй віковій групі 60-64 (метання молота – 46,86 м, метання диска – 48,08 м, метання ваги 9,08 кг – 17,14 м). Ще один метальник з Хотинщини Сергій Мельничук у номінації 70-74 рр. був другим і в метанні метанні молота, і в метанні ваги.

За Чернівецьку область виступали також два бігуна. Андрій Жиркевич у віковій групі 50-54 рр. показав на 100 м результат 15,19 сек., 200 м – 32,02 сек., 400 м – 1 хв. 17 сек. До п’єдесталу пошани він не дотягнув.

А ось титулований Олександр Громик (майстер спорту СРСР з марафонського бігу) серед 110526-Gromyk-Goverla-sportbuk.com (21)!-copy-obrizспортсменів 75 р. і старших виграв 800-метрівку і був другим на 400 м і 1500 м.

Приємно зазначити, що рекорд Олександра Дмитровича на 800 м, встановлений ним у віковій групі 60-64 рр. (2 хв. 11 сек.) досі залишається непобитим.

Невтомний Олександр Громик зізнався, що тепер по силенно готується до світових ветеранських змагань, які відбудуться восени в США, і має щодо них «грандіозні плани». Він вже вигравав в іншій віковій групі 5000 м на тих змаганнях. Цього разу, як Бог допоможе, Олександр Дмитрович має 1 жовтня виїхати туди, а 3 жовтня вже має змагатися у номінації +75 р. на дистанції 10000 м, на другий день – на 200 м і 800 м, на третій день – на 400 м і 1500 м, і на четвертий день – на 5000 м! Це справжній змагальний марафон! «І хочу пару медалей «прихопити», буду старатися», – зазначив «моторний» ветеран.

До слова, Олександр Громик, який свого часу увійшов до Книги рекордів України своїм забігом на Говерлу в день 70-ліття, збирався і 75 років відзначити таким забігом на найвищу гору українських Карпат, але потім передумав, аби це випробування не завадило підготуватися до національних змагань.