Легка атлетика: Хотинчанин Власов привіз ще 2 нагороди з Франції

0

Дві срібні медалі здобув на ІІІ Європейських іграх ветеранів у Франції (Ніцца) хотинський легкоатлет Анатолій Власов.

Буковинець у віковій групі 60-64 рр. став срібним призером у метанні диску з результатом 47 м 65 Vlasov-FB-151011см і також другим у штовханні ядра (13 м 06 см).

Європейські ігри ветеранів, як повідомив SportBuk.com голова ради ветеранів спорту Чернівецької області Василь Палагнюк, проводилися 3-11.10.15 з 27 видів спорту, в яких взяли участь близько 6,5 тис. учасників. Нині п. Анатолій готується до зимового чемпіонату Європи з легкої атлетики серед ветеранів, який відбудеться у місті Анкона (Італія).

Цього року Анатолій Власов вже виступив медально і на ветеранському чемпіонаті світу, який гостював 4-16.08.15 в Ліоні (Франція). Там наш земляк здобув «срібло» у цій же віковій групі у метальному п’ятиборстві із результатом 3978 очок, пропустивши вперед суперника із США (третім став естонець). Представники України тоді привезли 18 нагород (7 золотих, 6 срібних і 5 бронзових) і 24 місце у загальнокомандному заліку.

Приємно згадати і вдалий виступ буковинців на ветеранському чемпіонаті України (18-19.07.15, Київ). Той же Анатолій Власов там виграв 3 види метання – диску, молоту та ваги у віковій групі 60-64 рр. Ще один хотинчанин Сергій Мельницький у цій же віковій групі показав другий результат у метанні молоту та метанні ваги. Петро Кульчицький з Хотинщини був 5-м у штовханні ядра і 4-м у метанні ваги з особистим рекордом, який є 13-м результатом у світі в сезоні-2015 (вагу 9 кг метнув на 14 м 65 см).

Знаменитий чернівецький ветеран Михайло Дугаєв (майстер спорту СРСР) у штовханні ядра посів 5 місце, а у метанні диску виборов 3 місце у категорії +80 років.

Серед більш молодих ветеранів Валерій Терьохін посів 4 і 5 місця, відповідно, у метанні диску та штовханні ядра.

Надзвичайно вдало на чемпіонаті України 2015 виступили ветерани-бігуни. Переможні результати на 5 км і 10 км у групі 40-45 рр. показав Ігор Сурла з Шипинців Кіцманського району (супер універсал, свого часу біг на рівні вище нормативу майстра спорту дистанції від 1500 м до марафону). Ще один ветеран з Кіцманщини Танасій Маковійчук показав другий час на 1500 м і 3-й на 800 м (вікова група 55-59 рр.).

Тріумфально нагадав про себе у Києві і титулований ветеран Олександр Громик (також майстер спорту ще СРСР). Колишній викладач ЧНУ виграв дистанцію 800 м, на 10 секунд покращивши рекорд України для ветеранів 70-74 рр. – 2 хв. 48 сек. На дистанції 5000 м він фінішував другим. У 2016 р. Олександр Дмитрович хотів би знову вирушити до США на Всесвітні ветеранські ігри, де мріє виступити на дистанціях 400 м, 800 м, 1500 м, 5 км, 10 км, а також у триатлоні!

До слова, на національні ветеранські змагання наші земляки поїхали за кошти обласного управління молоді та спорту.

***

Легка атлетика: Сурла, Дугаєв, Власов і Ко – герої ветеранського чемпіонату України