Футбол (І ліга): Календар і результати (сезон-2016/17)

1

У першості України сезону-2016/17 чернівецька «Буковина» знову виступає у І лізі, яка розширена до 18 команд.

16_logo 2

Команди І ліги України сезону-2016/17:

1 Авангард (Краматорськ)

2 Геліос (Харків)


3 Гірник-Спорт (Комсомольськ)

4 Десна (Чернігів)

5 Іллічівець (Маріуполь)

6 Миколаїв

7 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)

8 Оболонь Бровар (Київ)

9 Полтава

10 Суми

11 Тернопіль

12 Черкаський Дніпро

13 Колос (Ковалівка)

14 Верес (Рівне)

15 Інгулець (Петрове)

16 Буковина (Чернівці)

17 Скала (Стрий)

18 Арсенал (Київ)

***

Календар ігор першості України серед команд І ліги сезону 2016/17

І коло

1-й Тур

24.07.2016 Арсенал-Київ – Суми – 1:1

24.07.2016 Полтава – Інгулець – 2:1

24.07.2016 Оболонь-Бровар – Гірник-Спорт – 2:1

24.07.2016 Іллічівець – Скала – 2:1

24.07.2016 Миколаїв – Десна – 0:2

24.07.2016 Нафтовик-Укрнафта – Авангард – 1:1

24.07.2016 Черкаський Дніпро – Колос – 0:0

24.07.2016 Геліос – Тернопіль – 4:1

24.07.2016 Буковина – Верес – 0:1

2-й Тур

30.07.2016 Арсенал-Київ – Полтава – 0:1

30.07.2016 Колос – Геліос – 1:3

30.07.2016 Авангард – Черкаський Дніпро – 0:1

30.07.2016 Десна – Нафтовик-Укрнафта – 1:0

30.07.2016 Скала – Миколаїв – 0:0

30.07.2016 Гірник-Спорт – Іллічівець – 1:3

30.07.2016 Інгулець – Оболонь-Бровар – 0:1

30.07.2016 Суми – Верес – 0:2

31.07.2016 Тернопіль – Буковина – 0:2

***

3-й Тур

05.08.2016 Полтава – Суми – 0:2

05.08.2016 Оболонь-Бровар – Арсенал-Київ – 0:1

05.08.2016 Іллічівець – Інгулець – 1:0

05.08.2016 Миколаїв – Гірник-Спорт – 0:1

05.08.2016 Нафтовик-Укрнафта – Скала – 1:2

05.08.2016 Черкаський Дніпро – Десна – 1:0

05.08.2016 Геліос – Авангард – 0:0

05.08.2016 Верес – Тернопіль – 4:2

06.08.2016 Колос – Буковина – 3:1

 

4-й Тур

14.08.2016 Арсенал-Київ – Іллічівець – 0:3

14.08.2016 Полтава – Оболонь-Бровар – 1:1

14.08.2016 Колос – Верес – 2:1

14.08.2016 Авангард – Буковина – 1:1 (Мирошник, 90+1 – Дацюк, 90+3)

14.08.2016 Десна – Геліос – 1:1

14.08.2016 Скала – Черкаський Дніпро – 0:0

14.08.2016 Гірник-Спорт – Нафтовик-Укрнафта – 0:1

14.08.2016 Інгулець – Миколаїв – 1:0

14.08.2016 Суми – Тернопіль – 1:1

 

5-й Тур

19.08.2016 Оболонь-Бровар – Суми – 3:2

19.08.2016 Іллічівець – Полтава – 3:1

19.08.2016 Нафтовик-Укрнафта – Інгулець – 3:1

19.08.2016 Черкаський Дніпро – Гірник-Спорт – 2:2

19.08.2016 Буковина – Десна – 0:1

19.08.2016 Тернопіль – Колос – 0:2

20.08.2016 Миколаїв – Арсенал-Київ

20.08.2016 Геліос – Скала

20.08.2016 Верес – Авангард

 

6-й Тур

26.08.2016 Арсенал-Київ – Нафтовик-Укрнафта – 2:1

26.08.2016 Полтава – Миколаїв – 0:2

26.08.2016 Оболонь-Бровар – Іллічівець – 1:2

26.08.2016 Авангард – Тернопіль – 2:0

26.08.2016 Десна – Верес – 0:0

27.08.2016 Скала – Буковина – 0:3 (Темерівський, 20, Раца, 45+2, Немтінов, 80)

26.08.2016 Гірник-Спорт – Геліос – 0:2

26.08.2016 Інгулець – Черкаський Дніпро – 1:1

26.08.2016 Суми – Колос – 1:2

 

7-й Тур

02.09.2016 Геліос – Інгулець – 2:1

03.09.2016 Іллічівець – Суми – 5:1

03.09.2016 Миколаїв – Оболонь-Бровар – 1:0

03.09.2016 Нафтовик-Укрнафта – Полтава – 3:1

03.09.2016 Черкаський Дніпро – Арсенал-Київ – 1:0

03.09.2016 Верес – Скала – 2:1

03.09.2016 Колос – Авангард – 2:2

03.09.2016 Буковина – Гірник-Спорт – 2:0 (Роман Воробей, 78 а/г, Роман Дацюк -89, 89)

04.09.2016 Тернопіль – Десна – 0:2

8-й Тур

08.09.2016 Арсенал-Київ – Геліос   – 1:0

08.09.2016 Полтава – Черкаський Дніпро – 3:1

08.09.2016 Оболонь-Бровар – Нафтовик-Укрнафта – 0:2

08.09.2016 Іллічівець – Миколаїв – 2:0

09.09.2016 Десна – Колос

08.09.2016 Скала – Тернопіль – 1:0

08.09.2016 Гірник-Спорт – Верес – 1:6

08.09.2016 Інгулець – Буковина – 1:1 (Нвамора, 63 – Сивка, 47)

08.09.2016 Авангард – Суми – 0:2

 

9-й Тур

13.09.2016 Миколаїв – Суми – 4:0

13.09.2016 Нафтовик-Укрнафта – Іллічівець – 1:1

13.09.2016 Черкаський Дніпро – Оболонь-Бровар – 1:0

13.09.2016 Геліос – Полтава – 1:0

13.09.2016 Буковина – Арсенал-Київ – 0:2

13.09.2016 Верес – Інгулець – 4:0

13.09.2016 Тернопіль – Гірник-Спорт – 1:1

13.09.2016 Колос – Скала – 0:1

13.09.2016 Авангард – Десна – 0:2

 

10-й Тур

18.09.2016 Арсенал-Київ – Верес – 0:0

18.09.2016 Полтава – Буковина – 2:1

18.09.2016 Оболонь-Бровар – Геліос – 0:0

18.09.2016 Іллічівець – Черкаський Дніпро – 2:0

12.10.2016 Миколаїв – Нафтовик-Укрнафта –

18.09.2016 Скала – Авангард – 0:1

18.09.2016 Гірник-Спорт – Колос – 0:0

18.09.2016 Інгулець – Тернопіль – 3:0

18.09.2016 Суми – Десна – 0:0

11-й Тур

25.09.2016 Нафтовик-Укрнафта – Суми – 4:0

25.09.2016 Черкаський Дніпро – Миколаїв – 0:0

25.09.2016 Геліос – Іллічівець – 0:2

26.09.2016 Буковина – Оболонь-Бровар – 0:0

25.09.2016 Верес – Полтава – 2:2

25.09.2016 Тернопіль – Арсенал-Київ – 2:1

25.09.2016 Колос – Інгулець – 2:2

24.09.2016 Авангард – Гірник-Спорт – 0:1

25.09.2016 Десна – Скала – 3:0

 

12-й Тур

02.10.2016 Арсенал-Київ – Колос – 3:3

01.10.2016 Полтава – Тернопіль – 3:1

01.10.2016 Оболонь-Бровар – Верес – 0:0

01.10.2016 Іллічівець – Буковина – 1:0

02.10.2016 Миколаїв – Геліос – 0:0

01.10.2016 Нафтовик-Укрнафта – Черкаський Дніпро – 1:1

01.10.2016 Гірник-Спорт – Десна – 2:5

01.10.2016 Інгулець – Авангард – 2:3

01.10.2016 Суми – Скала – 2:1

13-й Тур

08.10.2016 Черкаський Дніпро – Суми – 0:2

08.10.2016 Верес – Іллічівець – 3:1

08.10.2016 Колос – Полтава – 1:0

08.10.2016 Авангард – Арсенал-Київ – 0:2

08.10.2016 Десна – Інгулець – 1:0

08.10.2016 Скала – Гірник-Спорт – 3:2

09.10.2016 Геліос – Нафтовик-Укрнафта – 1:0 (Івашко, 87)

09.10.2016 Буковина – Миколаїв – 2:0 (Немтінов, 62, Скоблов, 86)

09.10.2016 Тернопіль – Оболонь-Бровар – 0:0

***

14-й Тур

15.10.2016 Арсенал-Київ – Десна – 1:2

15.10.2016 Полтава – Авангард – 0:1

15.10.2016 Оболонь-Бровар – Колос – 2:1

15.10.2016 Іллічівець – Тернопіль

15.10.2016 Черкаський Дніпро – Геліос – 1:0

15.10.2016 Інгулець – Скала – 1:0

16.10.2016 Миколаїв – Верес – 1:2

16.10.2016 Суми – Гірник-Спорт – 1:1

17.10.2016 Нафтовик-Укрнафта – Буковина – 3:0

15-й Тур

21.10.2016 Колос – Іллічівець – 0:1

21.10.2016 Авангард – Оболонь-Бровар – 3:1

22.10.2016 Геліос – Суми – 1:0

22.10.2016 Верес – Нафтовик-Укрнафта

22.10.2016 Тернопіль – Миколаїв – 2:1

22.10.2016 Десна – Полтава – 0:1

22.10.2016 Скала – Арсенал-Київ – 1:1

22.10.2016 Гірник-Спорт – Інгулець – 3:1

23.10.2016 Буковина – Черкаський Дніпро – 0:0

16-й Тур

29.10.2016 Арсенал-Київ – Гірник-Спорт – 2:0

30.10.2016 Полтава – Скала – 2:1

30.10.2016 Оболонь-Бровар – Десна – 1:2

30.10.2016 Іллічівець – Авангард – 0:0

30.10.2016 Миколаїв – Колос – 1:0

30.10.2016 Нафтовик-Укрнафта – Тернопіль – 2:1

30.10.2016 Черкаський Дніпро – Верес – 3:0

29.10.2016 Геліос – Буковина – 1:0

30.10.2016 Суми – Інгулець – 1:1

17-й Тур

05.11.2016 Буковина – Суми – 1:0 (Дмитро Скоблов, 13 п.)

05.11.2016 Верес – Геліос – 2:1

05.11.2016 Тернопіль – Черкаський Дніпро – 1:1

05.11.2016 Колос – Нафтовик-Укрнафта – 1:0

05.11.2016 Авангард – Миколаїв – 2:0

05.11.2016 Десна – Іллічівець – 3:1

05.11.2016 Скала – Оболонь-Бровар – 2:2

05.11.2016 Гірник-Спорт – Полтава – 4:0

05.11.2016 Інгулець – Арсенал-Київ – 2:1

 

ІІ коло

18-й Тур

09.11.2016 Верес – Буковина – 5:1

09.11.2016 Тернопіль – Геліос –

09.11.2016 Колос – Черкаський Дніпро – 2:1

09.11.2016 Авангард – Нафтовик-Укрнафта – 1:0

09.11.2016 Десна – Миколаїв – 3:1

09.11.2016 Скала – Іллічівець – 0:1

09.11.2016 Гірник-Спорт – Оболонь-Бровар  – 0:2

09.11.2016 Інгулець – Полтава – 1:0

09.11.2016 Суми – Арсенал-Київ – 1:1

 

19-й Тур

13.11.2016 Полтава – Арсенал-Київ – 0:1

13.11.2016 Оболонь-Бровар – Інгулець – 4:1

14.11.2016 Іллічівець – Гірник-Спорт – 3:1

13.11.2016 Миколаїв – Скала – 2:0

13.11.2016 Нафтовик-Укрнафта – Десна – 2:0

13.11.2016 Черкаський Дніпро – Авангард – 1:0

14.11.2016 Геліос – Колос – 0:0

13.11.2016 Буковина – Тернопіль – перенос.

13.11.2016 Верес – Суми – 2:1

 

20-й Тур

18.11.2016 Тернопіль – Верес – 0:1

19.11.2016 Арсенал-Київ – Оболонь-Бровар – 2:1

19.11.2016 Авангард – Геліос – 1:1

19.11.2016 Десна – Черкаський Дніпро – 1:1

19.11.2016 Скала – Нафтовик-Укрнафта – 0:0

19.11.2016 Гірник-Спорт – Миколаїв – 3:1

19.11.2016 Інгулець – Іллічівець – 1:1

19.11.2016 Суми – Полтава – 1:3

20.11.2016 Буковина – Колос – 2:3

 

21-й Тур

18.03.2017 Оболонь-Бровар – Полтава – 0:1

18.03.2017 Іллічівець – Арсенал-Київ – 0:0

18.03.2017 Миколаїв – Інгулець – 1:0

18.03.2017 Нафтовик-Укрнафта – Гірник-Спорт – 3:2

18.03.2017 Черкаський Дніпро – Скала – 2:1

18.03.2017 Геліос – Десна – 0:1

18.03.2017 Верес – Колос – 2:3

19.03.2017 Буковина – Авангард – 0:0

19.03.2017 Тернопіль – Суми – 2:2

22-й Тур

25.03.2017 Арсенал-Київ – Миколаїв – 1:0

25.03.2017 Полтава – Іллічівець – 0:2

25.03.2017 Колос – Тернопіль – 4:1

25.03.2017 Авангард – Верес – 1:0

25.03.2017 Десна – Буковина – 0:0

25.03.2017 Скала – Геліос – 0:1

25.03.2017 Гірник-Спорт – Черкаський Дніпро – 5:2

25.03.2017 Інгулець – Нафтовик-Укрнафта – 1:3

26.03.2017 Суми – Оболонь-Бровар

 

23-й Тур

01.04.2017 Іллічівець – Оболонь-Бровар – 3:0

31.03.2017 Миколаїв – Полтава – 0:1

01.04.2017 Нафтовик-Укрнафта – Арсенал-Київ – 0:0

01.04.2017 Черкаський Дніпро – Інгулець – 0:2

01.04.2017 Геліос – Гірник-Спорт – 0:1

02.04.2017 Буковина – Скала – 1:0

02.04.2017 Верес – Десна – 0:2

02.04.2017 Тернопіль – Авангард – 0:1

01.04.2017 Колос – Суми – 0:0

***

24-й Тур

08.04.2017 Арсенал-Київ – Черкаський Дніпро – 0:0

07.04.2017 Оболонь-Бровар – Миколаїв – 2:0

08.04.2017 Авангард – Колос – 0:1

08.04.2017 Десна – Тернопіль – 2:0

08.04.2017 Гірник-Спорт – Буковина – 0:0

07.04.2017 Інгулець – Геліос – 0:0

08.04.2017 Суми – Іллічівець – 0:2

09.04.2017 Скала – Верес – 0:3

09.04.2017 Полтава – Нафтовик-Укрнафта – 1:1

 

25-й Тур

14.04.2017 Нафтовик-Укрнафта – Оболонь-Бровар – 1:2

14.04.2017 Черкаський Дніпро – Полтава – 0:1

14.04.2017 Геліос – Арсенал-Київ – 1:0

14.04.2017 Буковина – Інгулець – 0:1

14.04.2017 Верес – Гірник-Спорт – 4:2

14.04.2017 Тернопіль – Скала – 1:0

14.04.2017 Суми – Авангард – 0:0

15.04.2017 Миколаїв – Іллічівець – 1:2

15.04.2017 Колос – Десна – 0:1

 

18.04.17. Пропущений матч 19 туру.

Буковина – ФК Тернопіль – 4:0 (Максим Покотилюк, 15, Артем Тєрєхов, 26, 60, Сергій Чеботарьов, 90+3)

26-й Тур

22.04.2017 Арсенал-Київ – Буковина – 0:1

22.04.2017 Полтава – Геліос – 1:2

22.04.2017 Оболонь-Бровар – Черкаський Дніпро – 0:1

22.04.2017 Іллічівець – Нафтовик-Укрнафта – 1:0

22.04.2017 Гірник-Спорт – Тернопіль – 2:0

22.04.2017 Суми – Миколаїв – 1:2

22.04.2017 Десна – Авангард – 2:0

23.04.2017 Скала – Колос

23.04.2017 Інгулець – Верес

 

27-й Тур

29.04.2017 Нафтовик-Укрнафта – Миколаїв – 1:0

28.04.2017 Черкаський Дніпро – Іллічівець – 1:2

28.04.2017 Геліос – Оболонь-Бровар – 0:0

29.04.2017 Буковина – Полтава – 0:2

29.04.2017 Верес – Арсенал-Київ – 2:0

30.04.2017 Тернопіль – Інгулець

29.04.2017 Колос – Гірник-Спорт – 1:3

29.04.2017 Авангард – Скала – 2:0

29.04.2017 Десна – Суми – 0:0

***

М Команда I В Н П М О
1 “Іллічівець” 27 21 4 2 50-16 67
2 “Верес” 27 18 4 5 55-25 58
3 “Десна” 27 17 6 4 37-16 57
4 “Колос” 27 13 7 7 40-29 46
5 “Геліос” 27 13 7 7 23-16 46
6 “Нафтовик-Укрнафта” 27 12 6 9 38-23 42
7 “Авангард” 27 10 8 9 22-23 38
8 “Черкаський Дніпро” 27 9 10 8 23-26 37
9 “Полтава” 27 12 3 12 29-33 36
10 “Арсенал-Київ” 27 9 8 10 24-25 35
11 “Оболонь-Бровар” 27 9 7 11 29-30 34
12 “Гірник-Спорт” 27 9 5 13 39-47 32
13 “Буковина” 27 8 7 12 23-27 31
14 “Інгулець” 26 7 6 13 25-36 27
15 “Миколаїв” 27 8 3 16 20-32 27
16 “Суми” 27 4 11 12 23-40 23
17 “Скала” 27 4 5 18 16-38 17
18 “Тернопіль” 26 3 5 18 16-50 14

***

З ФК “Полтава” знято 3 очки згідно з рішенням КДК ФФУ від 10.11.2016 року.

***

28-й Тур

03.05.2017 Арсенал-Київ – Тернопіль

03.05.2017 Полтава – Верес

03.05.2017 Оболонь-Бровар – Буковина

03.05.2017 Іллічівець – Геліос

03.05.2017 Миколаїв – Черкаський Дніпро

03.05.2017 Скала – Десна

03.05.2017 Гірник-Спорт – Авангард

03.05.2017 Інгулець – Колос

03.05.2017 Суми – Нафтовик-Укрнафта

29-й Тур

08.05.2017 Черкаський Дніпро – Нафтовик-Укрнафта

08.05.2017 Геліос – Миколаїв

08.05.2017 Буковина – Іллічівець

08.05.2017 Верес – Оболонь-Бровар

08.05.2017 Тернопіль – Полтава

08.05.2017 Колос – Арсенал-Київ

08.05.2017 Авангард – Інгулець

08.05.2017 Десна – Гірник-Спорт

08.05.2017 Скала – Суми

30-й Тур

13.05.2017 Арсенал-Київ – Авангард

13.05.2017 Полтава – Колос

13.05.2017 Оболонь-Бровар – Тернопіль

13.05.2017 Іллічівець – Верес

13.05.2017 Миколаїв – Буковина

13.05.2017 Нафтовик-Укрнафта – Геліос

13.05.2017 Гірник-Спорт – Скала

13.05.2017 Інгулець – Десна

13.05.2017 Суми – Черкаський Дніпро

31-й Тур

17.05.2017 Геліос – Черкаський Дніпро

17.05.2017 Буковина – Нафтовик-Укрнафта

17.05.2017 Верес – Миколаїв

17.05.2017 Тернопіль – Іллічівець

17.05.2017 Колос – Оболонь-Бровар

17.05.2017 Авангард – Полтава

17.05.2017 Десна – Арсенал-Київ

17.05.2017 Скала – Інгулець

17.05.2017 Гірник-Спорт – Суми

32-й Тур

21.05.2017 Арсенал-Київ – Скала

21.05.2017 Полтава – Десна

21.05.2017 Оболонь-Бровар – Авангард

21.05.2017 Іллічівець – Колос

21.05.2017 Миколаїв – Тернопіль

21.05.2017 Нафтовик-Укрнафта – Верес

21.05.2017 Черкаський Дніпро – Буковина

21.05.2017 Інгулець – Гірник-Спорт

21.05.2017 Суми – Геліос

33-й Тур

27.05.2017 Буковина – Геліос

27.05.2017 Верес – Черкаський Дніпро

27.05.2017 Тернопіль – Нафтовик-Укрнафта

27.05.2017 Колос – Миколаїв

27.05.2017 Авангард – Іллічівець

27.05.2017 Десна – Оболонь-Бровар

27.05.2017 Скала – Полтава

27.05.2017 Гірник-Спорт – Арсенал-Київ

27.05.2017 Інгулець – Суми

34-й Тур

02.06.2017 Арсенал-Київ – Інгулець

02.06.2017 Полтава – Гірник-Спорт

02.06.2017 Оболонь-Бровар – Скала

02.06.2017 Іллічівець – Десна

02.06.2017 Миколаїв – Авангард

02.06.2017 Нафтовик-Укрнафта – Колос

02.06.2017 Черкаський Дніпро – Тернопіль

02.06.2017 Геліос – Верес

02.06.2017 Суми – Буковина

***

 

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.