Євро-2016: У Чернівцях є «особливий привід» радіти голам у ворота Росії

2

Вболівають частіше за «своїх», просто улюблену команду або, буває, проти когось. Схоже, останнє доволі актуальне для українських шанувальників футболу в контексті Євро-2016, де є місце вболіванню і «проти».

 

І не лише коли мова про суперників збірної України. Чимало українських любителів футболу 150527-Dnipro-Sevilya-Nashe-pyvo-sportbuk.com (219)-copyдекларують намір вболівати проти Росії.

В одному з найпопулярніших у Чернівцях місць колективного перегляду цікавих футбольних двобоїв – у пабі «Наше пиво» («Баварія») – оголосили, що пригощатимуть всіх відвідувачів (зрозуміло, повнолітніх і за бажання), коли забиватимуть у ворота збірної Росії. Таке рішення прийняли, враховуючи відповідні переважаючі настрої в суспільстві і, зокрема, серед вболівальників. Крім цього, у «Нашому пиві» традиційно пригощають відвідувачів після голів збірної України, а також за кожен перший гол, який забиватимуть наші сусіди (крім Росії, зрозуміло, і сусідів, які гратимуть проти України).

Також у «Нашому пиві» під час колективного перегляду матчів Євро-2016 проводяться і інші конкурси, а за найвлучніші прогнози презентують велосипед.


Бувають там і інші приємні сюрпризи, у т.ч. в якості цікавих почесних гостей, як було і на старті Євро-2016, коли серед почесних гостей була зіркова солістка Цирку дю Солей Анна Станкус.

SportBuk.com

Тел. для довідок і замовлень:

вул. Героїв Майдану, 103-г – (066) 530-80-61, (03722) 4-79-70;

вул. Героїв Майдану, 29 – (066) 888-88-40 (цілодобово!).

***

Сюжет на ТРК «Ера» про матч Росія – Уельс – 0:3 (20.06.16) і як пригощали у «Баварії»

***

Повний випуск тут:

***

Євро-2016 – Чернівці – Франція – Румунія – Цирк дю Солей (фото)

***

Розклад ігор і телевізійних трансляцій Євро-2016

***

Фото: Завдяки Євро-2012 чернівчанин отримав плазмовий телевізор

***

Колективний перегляд матчів ЧС-2014 – в компанії красунь і зі знижкою 50%!

***

2 Комментарии
 1. Дмитрий говорит

  Реклама пива на спортивном портале – это очень здорово и спортивно. На фото молодые девочки, будущие мамы,  с бокалами пива..  Как это увязать с пропагандой здорового образа жизни? Вы в курсе, что Украина занимает “передовые позиции” в мире по детскому алкоголизму (1-е место по детскому алкоголизму и 5-е место по количеству употребления алкоголя на душу населения – данные ВОЗ)? 

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Дмитрий, дякую за небайдужість!
   Як там кажуть, кожен сприймає “все в міру свого розпуства” чи як там:)
   Тобто те, що у нас поєдинки Кличка і Ко в тісному зв’язку з пивними і алкогольними брендами – Вас не турбує, так? Чи ви регулярно їм про це пишете, у т.ч. в коментарях до кожної пов’язаної з цим новини?:)
   Те, що футбольна та інші збірні виступають також за підтримки пивних торгових марок і т.п. – теж Вас не хвилює? Чи я просто не в курсі Ваших “атак” на їх адресу?
   А те, що на фото ОФІЦІАНТКИ з закладу “Наше пиво” з бокалом пива в руках – це вже “катастрофа”, так? 🙂 А Ви в курсі, що ця дівчинка на фото не вживає пиво? (я теж практично не п’ю пиво, за рідкісними винятками, і те дуже мало, бо просто не люблю). Ви в курсі, що вона займається трохи спортом, а в пабі підробляє, бо ж якось жити треба, ні?..
   Чи, може, треба закрити всі заклади, де продають пиво, тоді ніхто його вживати не буде?:) Вже пробували так боротися з алкоголізмом, у підсумку ледь не на кожному куті продавали самогони різні (водка саморобна зроблена зі спирту і т.п.), то так краще?
   До Вашого відома, в пабах (і не лише) любителі футболу колективно дивляться матчі не лише вживаючи пиво, а можуть і квас пити, або чай і т.п. Я, наприклад, спокійно дивлюсь без пива, і маю чимало знайомих, які також обходяться. У чому ж проблема?! Кожен вільний робити свій вибір!
   Реклама? Напевно, реклама – це те, за що платять гроші:) У даному разі у мене комерційної сторони немає. Я радий, що люди збираються разом вболівати! Я радий, що хтось виграє велосипед, хтось футболку чи інші призи! Хай буде їм удача!
   Ви бачили десь тут заклик пити пиво? Чи, може, під час розіграшів там чули від мене такі заклики? Знаю, що немає цього. Вибір за кожним. Чи, може, Ви, побачивши цю інформацію про пригощання за голи у ворота збірної Росії, одразу побігли пити пиво, бо нереально було стриматися, такий сильний “рекламний ефект”?:)
   Я радий, коли власники (або співвласники) таких закладів допомагають спортсменам або спортивним проектам. У свою чергу, я, на знак вдячності, з радістю допомагаю тим, що в моїх силах.
   Я цим інформаційним проектом займаюсь на громадських засадах. І “рекламую” тут всіх, хто допомагає спорту, наскільки це в моїх силах, і що знаю, звісно.
   Мене також турбує невтішна статистика. І своє життя присвятив якраз тематиці оздоровлення нації, підростаючого покоління.
   В пабі, який фігурує тут, як і в інших, можуть купувати пиво лише повнолітні! Можуть купувати, а можуть не купувати! Бо квас, чай, кава і т.п. там теж продаються.
   Не знаю, може, Ви теж таке робили, але я особисто не раз ініціював запровадження “прямого спортивного податку” з продажу алкогольної та тютюнової продукції. Щоби чим більше у нас вживали би  і курили, тим більше ми будували би спортивних об’єктів. І з часом ситуація неминуче змінилась би на протилежну – у нас більше би проводили час на спортивних майданчиках (яких нині катастрофічно не вистачає, особливо нормальних, сучасних, доступних для всіх або більшості). Поки що влада не готова сприймати такі пропозиції. Сподіваюсь, зміниться і це на краще, пролобіюємо;)
   А наразі бажаю Вам гарного перегляду матчів євро-2016! Вдома, на площі Філармонії чи будь-де, де Вам буде комфортно;)
   І будьте здоровим і щасливим!;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.