Розклад ігор і телевізійних трансляцій Євро-2016

1

На яких телеканалах можна дивитися матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2016, який стартує 10 червня у Франції, – зручно розписано нижче.

2016-Euro-grupy-foto

Офіційним транслятором фінальної частини Євро-2016 на території України є Медіа група «Україна» (телеканали «Україна» та «Футбол 1» і «Футбол 2»). Саме на цих трьох телеканалах транслюватимуться матчі Євро-2016.

Серед найбільш улюблених місць колективного перегляду найцікавіших спортивних (і, зокрема, футбольних) подій у Чернівцях – паби «Наше пиво» (вул. Героїв Майдану, 103-г – «Баварія», вул. Героїв Майдану, 29 – «Силует»).

Директор «Нашого пива» Надія Максимюк в коментарі SportBuk.com зазначила, що заклад 151114-Ukraina-Slovenia-Nashe-pyvo-YM-fakty.cv.ua (50)-copyпідготував з нагоди Євро-2016 для прихильників колективного перегляду футбольних матчів не менш приємні сюрпризи, ніж були під час Мундіалю-2014 та Євро-2012. Плюс нові «фішки», про які повідомимо пізніше.


Усі вболівальники, які переглядатимуть у «Баварії» стартовий поєдинок Євро-2016 10 червня, отримають в презент по бокалу хмільного.

Тел. для довідок і замовлень:

вул. Героїв Майдану, 103-г – (066) 530-80-61, (03722) 4-79-70;

вул. Героїв Майдану, 29 – (066) 888-88-40 (цілодобово!).

Розклад матчів і телевізійних трансляцій

Груповий етап (час київський)
10 червня 22:00 (Сен-Дені): Франція – Румунія (група A) – 2:1 канал Україна
11 червня, 16:00 (Ланс): Албанія – Швейцарія (група A) – 0:1 канал Футбол 2
11 червня, 19:00 (Бордо): Уельс – Словаччина (група B) – 2:1 канал Футбол 1
11 червня, 22:00 (Марсель): Англія – Росія (група B) – 1:1 канал Україна
12 червня, 16:00 (Париж): Туреччина – Хорватія (група D) – 0:1 канал Футбол 2
12 червня, 19:00 (Ніцца): Польща – Північна Ірландія (група C) – 1:0 канал Футбол 2
12 червня, 22:00 (Лілль): Німеччина – Україна (група C) – 2:0 канал Україна
13 червня, 16:00 (Тулуза): Іспанія – Чехія  (група D) – 1:0 канал Футбол 2
13 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ірландія – Швеція (група E) – 1:1 канал Футбол 1
13 червня, 22:00 (Ліон): Бельгія – Італія (група E) – 0:2 канал Україна
14 червня, 19:00 (Бордо): Австрія – Угорщина (група F) – 0:2 канал Футбол 1
14 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Португалія – Ісландія (група F) – 1:1 канал Україна

15 червня, 16:00 (Лілль): Росія – Словаччина (група B) – 1:2 канал Футбол 2
15 червня, 19:00 (Париж): Румунія – Швейцарія (група A) – 1:1 канал Футбол 1
15 червня, 22:00 (Марсель): Франція – Албанія (група A) – 2:0 канал Україна
16 червня, 16:00 (Ланс): Англія – Уельс (група B) – 2:1 канал Футбол 2
16 червня, 19:00 (Ліон): Україна – Північна Ірландія (група C) – 0:2 канал Україна
16 червня, 22:00 (Сен-Дені): Німеччина – Польща (група C) – 0:0 канал Україна
17 червня, 16:00 (Тулуза): Італія – Швеція (група E) – 1:0 канал Футбол 2
17 червня, 19:00 (Сент-Етьєн): Чехія – Хорватія (група D) – 2:2 канал Футбол 1
17 червня, 22:00 (Ніцца): Іспанія – Туреччина (група D) – 3:0 канал Україна
18 червня, 16:00 (Бордо): Бельгія – Ірландія (група E) – 3:0 канал Футбол 2
18 червня, 19:00 (Марсель): Ісландія – Угорщина (група F) – 1:1 канал Футбол 1
18 червня, 22:00 (Париж): Португалія – Австрія (група F) – 0:0 канал Україна

19 червня, 22:00 (Лілль): Швейцарія – Франція (група A) – 0:0 канал Україна
19 червня, 22:00 (Ліон): Румунія – Албанія (група A) – 0:1 канал Футбол 1
20 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина – Англія (група B) – 0:0 канал Футбол 1
20 червня, 22:00 (Тулуза): Росія – Уельс (група B) – 0:3 канал Україна
21 червня, 19:00 (Париж): Північна Ірландія – Німеччина (група C) – 0:1 канал Футбол 2
21 червня, 19:00 (Марсель): Україна – Польща (група C) – 0:1 канал Україна
21 червня, 22:00 (Бордо): Хорватія – Іспанія (група D) – 2:1 канал Україна
21 червня, 22:00 (Ланс): Чехія – Туреччина (група D) – 0:2 канал Футбол 1
22 червня, 19:00 (Ліон): Угорщина – Португалія (група F) – 3:3 канал Футбол 1
22 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ісландія – Австрія (група F) – 2:1 канал Футбол 2
22 червня, 22:00 (Ніцца): Швеція – Бельгія (група E) –0:1 канал Футбол 1
22 червня, 22:00 (Лілль): Італія – Ірландія (група E) – 0:1 канал Україна

Плей-оф
1/8 фіналу

25 червня, 16:00 (Сент-Етьєн): 2 A Швейцарія – 2 C Польща – 1:1 (пен. – 4:5) (Матч 1) (канал Футбол 2)
25 червня, 19:00 (Париж): 1 B Уельс – 3 A / C / D Північна Ірландія – 1:0 (Матч 2) (канал Футбол 1)
25 червня, 22:00 (Ланс): 1 D Хорватія – 3 B / E / F Португалія – 0:0 (дод. час – 0:1) (Матч 3) (канал Україна)
26 червня, 16:00 (Ліон): 1 A Франція – 3 C / D / E Ірландія – 2:1 (Матч 4) (канал Футбол 2)
26 червня, 19:00 (Лілль): 1 C Німеччина – 3 A / B / F Словаччина – 3:0 (Матч 5) (канал Футбол 1)
26 червня, 22:00 (Тулуза): 1 F Угорщина – 2 E Бельгія – 0:4 (Матч 6) (канал Україна)
27 червня, 19:00 (Сен-Дені): 1 E Італія – 2 D Іспанія – 2:0 (Матч 7) (канал Футбол 1)
27 червня, 22:00 (Ніцца): 2 B Англія – 2 F Ісландія – 1:2 (Матч 8) (канал Україна)
1/4 фіналу
30 червня, 22:00 (Марсель): М 1 Польща – М 3 Португалія – 1:1 (пен. – 3:5) (ЧФ1) (канал Україна)
1 липня, 22:00 (Лілль): М 2 Уельс – М 6 Бельгія – 3:1 (ЧФ2) (канал Україна)
2 липня, 22:00 (Бордо): М 5 Німеччина – Італія – 1:1 (пен. – 6:5) (ЧФ3) (канал Україна)
3 липня, 22:00 (Сен-Дені): М 4 Франція – Ісландія (ЧФ4) (канал Україна)
1/2 фіналу
6 липня, 22:00 (Ліон): Португалія – Уельс (канал Україна)
7 липня, 22:00 (Марсель): Німеччина – ЧФ4 (канал Україна)
Фінал
10 липня, 22:00 (Сен-Дені) (канал Україна)

***

Фото: Завдяки Євро-2012 чернівчанин отримав плазмовий телевізор

***

Колективний перегляд матчів ЧС-2014 – в компанії красунь і зі знижкою 50%!

***

1 Комментарий
  1. Андрей говорит

    спасибо “ахмэду” за возможность смотреть бесплатно футбол!

    хотя до этого все матчи транслировал первый бесплатно!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.