Рукопашний бій: Буковина – 2 на чемпіонаті України 2016 у Чернівцях (відео, фото)

0

Дві найвищі нагороди здобули представники Буковини на домашньому чемпіонаті України з рукопашного бою, який вперше гостював у Чернівцях і відбувся 7-8.04.16 у ФОК «Олімпія».

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Андрій Щепановський (60 кг) та Анатолій 160408-rukopashniy-Ukr-sportbuk.com (94)-Жураківський (70 кг). Анатолій став також бронзовим призером у лайт-контакті. В активі буковинських спортсменів і декілька бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку Чернівецька область посіла 2 місце після команду м. Києва.

Зазначимо, що під час чемпіонату у Чернівцях провідні місцеві тренери Руслан Адамович та Іван Штефюк (вони ж – керівники міської федерації рукопашного бою) отримали чорні пояси і І дан з рукопашного бою. Також перший віце-прездент ФРБУ Олександр Гартвич вручив їм подяки за відмінне проведення національних змагань у Чернівцях.