Гешко, Лупу і Ко виступили проти «політичних наїздів» на Кіріла (відео)

4

«Мені гидко слухати те, що зараз говорять…», – так зірковий бігун і голова профільної комісії обласної ради Іван Гешко відреагував на «політичні наїзди» на голову Новоселицького РФОК «Колос» Георгія Кіріла під час сесії районної ради 10.03.2016 р.

 

Місцеві депутати-«свободівці» останнім часом буквально переслідують «головного колосівця»

Георгій Кіріл, Наталія Лупу, Іван Гешко
Георгій Кіріл, Наталія Лупу, Іван Гешко

району, звинувачуючи його у зловживаннях, порушеннях при використанні майна і коштів громади тощо. Правда, ці звинувачення носять більше політичний характер, а професійністю в них, як кажуть, і не пахне. Приміром, «борці за справедливість» дорікають Георгію Кірілу, що він придбав за бюджетні кошти «надто дорогі» волейбольні м’ячі – мовляв, є ж і по 200 грн. Зрозуміло, вони не знають, що у вищій професійній лізі, в якій другий сезон виступає новоселицька команда «Колос-Роднічок» (ще й пробилась цього сезону до топ-4!), ті м’ячі можна використовувати хіба що в якості символічних презентів для розіграшу серед вболівальників чи якось так.

Про такого роду «розборки» з політичним «присмаком» справді, як зазначає титулований бігун Іван Гешко, навіть говорити неприємно. Тим більше, коли «наїжджають» на такого фахівця, як Георгій Кіріл, якого небезпідставно називають не лише кращим працівником сфери фізичної культури і спорту у всіх районах нашої області, а й одним з найуспішніших у всій країні.

Підтримати його на сесію завітали і новоселицькі депутати обласної ради Іван Семенюк (знаний меценат) і Руслан Майданський, заступник голови обласної організації ФСТ «Колос» Дмитро Тівілік, голова обласної федерації боротьби самбо, меценат спорту Анатолій Гуйван, а також ряд провідних спортсменів і тренерів району та автор цих рядків.

Заочно Георгія Васильовича підтримала і зіркова новоселицька бігунка Наталка Лупу, яку якраз цього дня оголосили кращою легкоатлеткою України за підсумками лютого 2016 р. І в її успіхах, якими Наталка прославляє Новоселиччину, Буковину і Україну, – теж велика заслуга Георгія Кіріла.

На сесії був присутній і керівник обласного осередку ВО «Свобода» – заступник голови обласної ради Віталій Мельничук. Його виступ, на відміну від колег з району, був більш виваженим. Вже після виходу з сесійної зали він погодився, що питання, які цікавлять новоселицьких «свободівців», треба вивчати без зайвої заполітизованості, більш порядно і людяно та, звісно, враховуючи фахову специфіку спортивної сфери, в якій «скаржники» не дуже розбираються.

Іван Гешко нагадав присутнім, що Новоселиччина є багаторічним лідером за розвитком фізичної культури і спорту серед районів нашої області. І спортивна інфраструктура тут розвинута найкраще серед районів, великою мірою, якраз завдяки Георгію Васильовичу. У кожному районі, як зазначає триразовий учасник Олімпійських ігор, було б за щастя мати такого керівника у спорті, як Георгій Кіріл. А в рідному районі його, як бачимо, не всі цінують.

Сподіваємось, і депутати-«скаржники» наберуться мудрості і «змінять пластинку» – ніж займатися «переливанням з пустого в порожнє», краще допомагати Георгію Кірілу реалізовувати чергові амбітні спортивні проекти, як, наприклад, переобладнання колишнього кінотеатру на просторий спортивний зал, де найближчим часом мала би тішити своєю майстерність земляків-вболівальників волейбольна команда «Колос-Роднічок».

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

 

***

***

КІРІЛ Георгій Васильович (дзюдо, самбо)

***

4 Comments
 1. Володимир says

  Шановний авторе!Я не знаю,яку мету Ви переслідували,коли писали Вашу статтю,але мене дуже

  дивує те як Ви подаєте інформацію,маніпулюючи думкою читачів!
  Я був присутній на засіданні сесії.про яке йдеться, і дуже уважно слухав виступ депутатів

  від ВО “Свобода”.Мені,як виборцю, незрозуміло,чому прохання депутатів до шановного п.Кіріла

  Г.В. надати фінансову звітність про витрачені кошти яка,до речі,не становить комерційної

  таємниці,і є. по суті.публічною їнформацією, трактується Вами як якийсь “політичний

  наїзд”.Ніхто ніяким чином не применшував беззаперечних заслуг п.Кіріла в розвитку спорту в

  Новоселицькому районі, але ж має бути якась елементарна порядність відносно коштів

  громади.Мене,як простого громадянина,глибоко обурює те,що Ви маніпулюєте фактами.

  1. Шановний п. Володимире, в матеріалі є відео з виступами на сесії. Пряма мова.
   А матеріал стосується не лише самої сесії, а й трохи глибше.
   Ви, як уважний такий, мали би звернути увагу, що “сильно хвилюються” за кошти громади депутати міської ради, але Кіріл очолює РАЙОННИЙ спортивний клуб – нестиковочка трішки. Але то таке, як каже Маркевич:)
   За гроші громади Кіріл РЕГУЛЯРНО ЗВІТУЄ у всі органи згідно чинного законодавства! І якщо є якісь формальні проблеми з тими угодами щодо вишок, то це виправлять в робочому порядку. Угоди теж “старіють”, у т.ч., приміром, через інфляцію, зміни до законодавства і т.п. 
   Але тут ключове інше. Шановні депутати, які взялись атакувати Кіріла, реально не вартують навіть його мізинця, як кажуть. Він – ВЕЛИЧИНА, який має авторитет по всій Україні і навіть за кордоном. Реальні результати його роботи в рази перевищує те фінансування “від громади”, за яке Ви і шановні депутати так “хвилюються”! В РАЗИ!!! Грубо кажучи, він, завдяки своїм фаховим і людським якостям, авторитету залучає для новоселицького спорту, напевно, ще стільки ж, скільки виділяється з бюджету, або, думаю, навіть більше, а депутати “шукають гудза”, чи часом немає якихось формальних порушень у використанні 0,5% від тих скромних бюджетних асигнувань… Причому роблять це, будучи абсолютнтими дилетантами у спорті:( Чого вартують “зауваження” про те, що м’ячі “задороги” купували:) “Поважно”, нічого не скажеш…
   Якщо пани депутати так хвилюються за новоселицький спорт, а не просто шукають привід для піару та виконання якихось політичних “заказух”, нехай прийдуть до Кіріла і запитають, чи не можуть чимось допомогти теж, бо ж навіть дуже недалекі розуміють, що бюджетних коштів виділяється в рази менше, ніж потрібно і ніж видно по реальних результатах роботи Кіріла та його команди. А заодно в робочому порядку, поводячись нормально, а не як ці пани депутати, подізнавались би, чому волейбольна команда вищої ліги не може грати “бутафорними” (“сувенірними”) м’ячами за 200 грн. і т.п.
   Я ба-а-агато років бачу роботу Кіріла, знаю його фаховість і т.п., тому неадекватні в цій ситуації дії депутатів розцінюю як спроби вирішити якісь політичні питання, заодно “нашумівши”, пропіарившись. Але якщо хлопці хочуть “піаритись”, нехай ретельніше ставляться до питання вибору суб’єктів і об’єктів цих політичних атак. 
   Коли вони будуть атакувати когось по темі і фахово, можливо, і я буду їх підтримувати. Бо у нас вистачає проблемних питань. у т.ч. пов’язаних з владою та комунальними підприємствами.
   Якщо Ви також обурені тим, що купували м’ячі “задороги” (а не по 200 грн.) і т.п. – вибачте, сенсу в спілкуванні не бачу. А якщо схочете щось реально дізнатися, щоби не виглядати в “претензіях” так само, як ті депутати, – будь ласка, спілкуйтесь по людські з Кірілом, з Гешком, з іншими авторитетними в спорті особистостями, і Вам пояснять;) 
   А щодо 30%, які, тут скористаюсь “штампом” АТОвця “Карандаша”, нешановні депутати хотіли би забирати з оренди тих вишок на стадіоні від спорту в “неспортивний бюджет”, – немає слів… В рази менше потреб фінансується спорт, а вони і ті копійки хотіли би забрати… Фу…:( “Любителі спорту”, блін:)

   1. Володимир says

    Шановний п.Георгію!Якщо дозволите,по пунктах:
    На Вашу думку є якась різниця між громадянами району і міста?Справа не в вишках,чи якихось,як Ви кажете,формальних проблемах з угодами які,до речі,так і не оприлюднені, а в тому,що ЗАКОННЕ прохання депутатів надати їм документальне підтвердження щодо використаних коштів,було просто проігноровано.Для мене особисто немає ніякої різниці,від “Свободи” ці депутати,чи від якоїсь іншої партії.На рахунок того,що п.Кіріл “ВЕЛИЧИНА” так і проситься Оруеллівське “Всі рівні,але деякі рівніші”. Хай, навіть, результати роботи п.Кіріла в ДЕСЯТКИ разів перевищують те скромне фінансування від громади,це ніяким чином не дає права ігнорувати ЗАКОННІ вимоги депутатів.До речі,ніхто не стверджував,що потрібно купувати м’ячі по 200гр. Всі чудово розуміють,що у вищій лізі існують певні стандарти.Мова йшла лише про те,чи обов’язково купувати найдорожче з того,що пропонується в цьому діапазоні.На мою думку,ніхто не відмовляється фінансувати розвиток спорту а,тим більше,отримувати якусь “мзду” з оренди вишок. Мова йде про максимально прозору звітність відносно використання громадських коштів.Дякую,що вислухали.:-)

    1. п. Володимире, тут вислуховують всіх, все ОК, немає за що дякувати:)
     Ви кажете, що не обов’язково купувати найдорожче в діапазоні. Звісно, навіть навпаки – варто купувати найдешевше з можливого, що може задовольнити потребу по якості товару. Але від когось з тієї групи якраз фігурували претензії, що купують м’ячі дороги, коли є такі ж самі (по назві) за 200 грн.:) І це є показово для цієї ситуації – бо ті депутати реально атакують Кіріла, іґ вибачте, я не вірю, що вони роблять це через бажання якось допомогти спорту, а виглядає якраз. що завдання у них суто політичне: “задовбати” Кіріла і добитися або його звільнення зверху, або щоби він плюнув на все і пішов сам. Бо, повірте, дуже-дуже неприємно фахівцю такого рівня, коли він на своєму авторитеті залучає величезні ресурси в спорт, десятки років вже демонструє чудові результати своєї роботи, а якісь “депутатішки”:) взялися “з політичним присмаком” з’ясовувати, чи часом немає зловживань в частині десь 0,5% від обсягу залучених ним коштів… Маючи трохи і досвід роботи в державних органах, скажу, що хто працює в нашій дебільній забюрократизованій системі, по любому має “порушення”, як мінімум, ідіотського бюрократичного характеру. Але розумні, мудрі депутати, знаючи, що Кіріл є авторитетним фахівцем навіть всеукраїнського рівня, маючи можливість аналізувати результати його роботи по суті, не стали би пхатися з такими претензіями до такої ЛЮДИНИ… А якщо так вже їм хотілося дізнатися щось про ті антени чи м’ячі, то могли би це зробити так, щоби той же Кіріл спокійно пояснив їм “за чаєм” те, що їх цікавило. А далі, або спершу вони мали би запитати, чи можуть самі чимось допомогти йому і спорту.
     ЗАКОННО Кіріл звітує належним чином у всі передбачені законодавством органи. І, враховуючи скільки він перелопачує роботи, наскільки реальні результати перевищують скромні бюджетні асигнування, та ще й враховуючи, за яку зарплату працює сам Георгій Васильович на своїй посаді, ці депутати просто не мали би пхатися туди, і це був би для них найкращий варіант. Бо нефіг відволікати такого фахівця на переписки з депутатами, які шукають привід для піару… А якщо вони насправді не піаряться, то, повторюю, – нехай перепросять за свої “не в тему претензії” і поцікавляться, чим сожуть допомогти Кірілу, аби підтримка спорту стала кращою…
     І, до Вашого відома, є різниця між депутатами міської і районної ради. Клуб – районний, і його діяльність має цікавити, передусім, депутатів райради. А міські депутати нехай допомагають реалізовувати у місті супер проект з ініціативи того ж Кіріла – переобладнання колишнього кінотеатру на спортзал! Будуть у цьому сприяти, і я буду їм “аплодувати стоячи”. І не лише тому, що декілька виборів тому голосував за “Свободу”:)

     Як кажуть, якщо мати велике бажання, за певних обставин, можна довести і що Ісус Христос – грішник… Але чи є сенс це робити? Треба цінувати таких фахівців, як Кіріл, і не займатися єрундою, а пишатися тим, що саме в Новоселиці він виріс як спортсмен, тренер, арбітр та керівник, і саме в цьому чудовому місті він працює;)
     Сподіваюсь, найближчим часом ці депутати почнуть цікавитися, як допомогти Кірілу і новоселицькому спорту, загалом;) Бо Кіріл – і є сьогодні уособленням новоселицького спорту, у всіх успіхах є значна частка внеску цього керівника;)
     Вам удачі!
     Схочете поспілкуватися особисто, – виходьте на зв’язок;) Можна буде і з Гешком навіть познайомитися і поспілкуватися;)

Leave A Reply

Your email address will not be published.