Календарний план спортивних змагань Чернівецької області на 2016 рік

0

Тут можна знайти як місцеві змагання, так і змагання вищого рівня 2016 р., в яких можуть брати участь представники Чернівецької області.

 

До календаря включені змагання з 19 олімпійських видів спорту та 24 неолімпійських видів (і 7-ми версійних різновидів).

У календарі можуть бути незначні зміни.

Календарний план спортивних змагань Чернівецької області на 2016 рік (проект)

Літні олімпійські види спорту


баскетбол

Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. 22.01.16 24.01.16 3 Чернівці    
VІІ Чемпіонат Всеукраїнської баскетбольної студентської ліги (ВБСЛ) (ІІІ ранг) 01.01.16 31.12.16 60 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, юнаки, зональні (IV ранг) 09.02.16 14.02.16 6 за призначенням    
Чемпіонт області з видів спорту серед ДЮСШ (дівчата) попередні 28.02.16 1 за призначенням    
Чемпіонат України з баскетболу 1 тур 06.02.16 07.02.16 2 Івано-Франківськ    
Чемпіонат України з баскетболу 2 тур 13.02.16 14.02.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. 19.02.16 21.02.16   Івано-Франківськ    
Чемпіонат України з баскетболу 3 тур 27.02.16 28.02.16 2 Калуш    
Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: Університет, академія, інститут (жінки) 29.02.16 03.03.16 4 Чернівці    
Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. 11.03.16 13.03.16   Чернівці    
Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: Університет, академія, інститут (чоловіки) 14.03.16 17.03.16 4 Чернівці    
V Спортивні ігри школярів України, дівчата, зональні (IV ранг) 23.02.16 28.02.16 6 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, юнаки, фінальні (IV ранг) 02.03.16 06.03.16 5 Біла Церква    
Чемпіонт області з видів спорту серед ДЮСШ (дівчата) фінал 01.03.16 1 за призначенням    
Чемпіонат України з баскетболу 5 тур 26.03.16 27.03.16 2 Чернівці    
V Спортивні ігри школярів України, дівчата, фінальні (IV ранг) 23.03.16 27.03.16 5 Бердянськ, Запорізька    
Відкритий чемпіонат України серед школярів, юнаки-дівчата 2001 р.н. і молодше (IV ранг) 26.03.16 31.03.16 6 Кривий Ріг, Вінниця    
ІV Студентські спортивні ігри України,  – жінки, зональні (ІІІ ранг) 05.04.16 10.04.16 6 за призначенням    
ІV Студентські спортивні ігри України, – жінки, фінальні (ІІІ ранг) 20.04.16 24.04.16 5 Київ    
Чемпіонат України з баскетболу  4 тур 02.04.16 03.04.16 2 Львів    
Змагання з баскетболу 3х3 попередні 01.04.16 1 м. Новоселиця м. Хотин   м. Вижинця м. Кіцмань    
Змагання з баскетболу 3х3 фінал 09.04.16 1 м. Чернівці    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, зональні (ІІІ ранг) 10.05.16 15.05.16 6 за призначенням    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки – жінки з баскетболу ЗхЗ (ІІІ ранг) 21.05.16 1 Київ    
ІV Студентські спортивні ігри України, жінки, фінальні  (ІІІ ранг) 25.05.16 29.05.16 5 Одеса    
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед ЗНЗ (IV ранг) 25.05.16  30.05.16 6 Київ    
ІV Студентські спортивні ігри України з баскетболу 3х3, чоловіки і жінки  (ІІІ ранг) 03.06.16 04.06.16 2 Київ    
Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. жотвень 3 за призначенням    
72 обласна спартакіада школярів (юнаки) попередні 02.10.16 1 за призначенням    
Відкритий чемпіонат України серед школярів, юнаки-дівчата 2002 р.н. і молодші (IV ранг) 02.11.16 07.11.16 6 Кіровоград, Житомир    
Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. листопад 3 за призначенням    
Чемпіонат обалсті з видів спорту серед ДЮСШ (юнаки) попередні 07.11.16 1 за призначенням    
Чемпіонат області з видів спорту серед  (юнаки) ДЮСШ фінальні 08.11.16 1 за призначенням    
72 обласна спартакіада школярів (дівчата) попередні 18.11.16 1 за призначенням    
72 обласна спартакіада школяів (дівчата) фінал 25.11.16 1 м. Чернівці    
Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2001 р.н. грудень 3 за призначенням    
72 обласна спартакіада школярів (юнаки) фінал 09.12.16 1 м. Чернівці    

бейсбол                                                                                                                                                                       

Чемпіонат України, тури ( III ранг)   (25.04 по 23.09) 25.04.16
12.05.16
18 Україна    
Чемпіонат області серед кадетів квітень   Чернівці    
Чемпіонат України серед кадетів (ІV ранг) 29.04.16
03.05.16
5 За пpизначенням    
Чемпіонат області серед юнаків 2004-2006 р.н. травень   Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) 20.05.16
24.05.16
5 За пpизначенням    
Чемпіонат області серед молодіжних команд квітень-травень   Чернівці    
Чемпіонат України серед молодіжних команд ( IV ранг) 27.05.16
31.05.16
5 Україна    
Чемпіонат області травень-червень   Чернівці    
Чемпіонат України серед школярів, “Літл ліга” (ІV ранг) 02.06.16
05.06.16
4 За пpизначенням    
Кубок області серпень   Чернівці    
Чемпіонат області серед юніорів вересень   Чернівці    
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг) 22.09.16
25.09.16
4 Кіровоград СДЮШОР “Юність”    
Чемпіонат України, супер-фінал ( III ранг) 24.09.16
27.09.16
4 Україна
Укрспортзабезпечення
   
Кубок України, фінал ( III ранг) 23.10.16
25.10.16
3 Україна
Укрспортзабезпечення
   

бокс

Чемпіонат області (2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н.) 15.01.16 16.01.16   Чернівці    
Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків (ІV ранг) 02.02.16
08.02.16
7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Зональний Чемпіонат України з боксу серед молоді (ІV ранг) 15.02.16
21.02.16
7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат області серед молоді 25.03.16 26.03.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед чоловіків до 22 років 08.04.16 14.04.16   за призначенням    
Чемпіонат України серед юніорів 11.04.16
17.04.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед молоді 18.04.16 24.04.16 7 Хмельницький    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 18.04.16 24.04.16 7 Івано-Франківськ    
Відбірковий  турнір з боксу пам’яті І.Г.Корольова серед юнаків (ІV ранг) 22.04.16 25.04.16 4 Бровари, Київська    
Чемпіонат України з боксу серед юнаків (ІV ранг) 16.05.16 22.05.16 7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
V Спортивні ігри школярів України (IV ранг) 23.05.16 29.05.16 8 Бердянськ, Запорізька    
Міжнародний турнір з боксу серед молоді “Пам’яті П.Р.Поповича” (IV ранг) 14.10.16 18.10.16 5 Біла Церква, Київська    
Чемпіонат області – юніори, молодь, юнаки 21.10.16 22.10.16   Чернівці    
Чемпіонат України серед чоловіків 14.11.16 20.11.16 7 за призначенням    
Чемпіонат України з боксу серед молоді (1999 – 2000 рр. н.) (ІV ранг) 23.11.16
29.11.16
7 Енергодар
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юніорів (2001-2002 р.н.) 13.12.16 19.12.16   за призначенням    

боротьба вільна

Чемпіонат області серед чоловіків та жінок до 23 років 16.01.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) 26.01.16 29.01.16 4 Київ    
Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: університет, академія, інститут 24.03.16 1 м. Чернівці    
Чемпіонат області серед юніорів та юніорок (1996-98 р.н.) 09.04.16   Чернівці    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 08.04.16 11.04.16 4 Тернопіль    
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1996-98 р.н.) 19.04.16 24.04.16 6 за призначенням    
 V Спортивні ігри школярів України (ІV ранг) 21.04.16 24.04.16 4 Миколаїв    
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1999-2000 р.н.) 23.04.16 1 За призначенням    
Чемпіонат України серед жінок (ІІІ ранг) 11.05.16 13.05.16 3 Хмельницький    
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1999-2000 р.н.)                    (IV ранг) 17.05.16 20.05.16 4 Харків    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ 28.09.16 1 Чернівці    
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат пам’яті ЗТУ Ю.В.Ридченко (ІV ранг) 23.09.16 25.09.16 3 Бровари, Київська    
72 обласна спартакіада школярів 28.10.16 1 м. Чернівці    
Чемпіонат області серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. 08.10.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н. (IV ранг) 27.10.16 30.10.16 4 Бровари    
Кубок області серед чоловіків та жінок 19.11.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України серед чоловіків, Кубок України серед жінок (ІІІ ранг) 06.12.16 09.12.16 4 Бровари    
6-й Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений ветеранам боротьби Буковини до Дня Святого Миколая 17.12.16 18.12.16 2 Чернівці    

велосипедний спорт (ВМХ)

Чемпіонат України з БМХ (Крузер) 25.04.16
27.04.16
3 Чернівці
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат області 05.05.16 06.05.16 2 Новоселиця    
Чемпіонат України багатоденна гонка (чоловіки, юнаки) до Дня Перемоги (IIIранг) 09.05.16
14.05.16
6 Чернівці
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) та I етап Кубку України (III ранг) 02.07.16
05.07.16
4 Куп’янськ
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України (юніори, юнаки) та II етап Кубку України (IV ранг) 12.08.16
14.08.16
3 Куп’янськ
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат області Меморіал Ю.Максимчука 19.08.16 21.08.16 3 Новоселиця    
Чемпіонат області 03.09.16 04.09.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України (спринт) (чоловіки, жінки),   III етап Кубку України (III ранг) 05.09.16
07.09.16
3 Чернівці
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України (спринт)  (юніори, юнаки) та IV етап Кубку України   (IV ранг) 26.09.16
28.09.16
3 Чернівці
Укрспортзабезпечення
   

велосипедний спорт (маунтенбайк)

Відкритий Зимовий Чемпіонат області 27.02.16 28.02.16 2 Чернівці    
Зимовий Чемпіонат  України (індивідуальна гонка, кросс-кантрі на короткому крузі) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 10.03.16 13.03.16 4 Ужгород    
Зимовий Чемпіонат  України (індивідуальна гонка вгору, кросс-кантрі) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) Чемпіонат України (паралельний слалом), І етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) І етап Кубку України кросс-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 17.03.16 19.03.16 3 Ужгород    
Чемпіонат України паралельний слалом, І етап Кубку України крос-кантрі та І етап Чемпіонату України крос-кантрі елімінатор 24.03.16 26.03.16 3 Одеса    
Відкритий Чемпіонат області 02.04.16 03.04.16 2 Чернівці    
Міжнародні змагання Bucovina MTB Cup 1 (дорослі, молодь, юніори) ІІ етап Чемпіонату України (кросс-кантрі елімінатор) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 07.04.16 10.04.16 4 Чернівці    
Чемпіонат України (естафетна командна гонка), ІІІ етап Чемпіонату України кросс-кантрі елімінатор та Кубок України ІІ етап (крос-кантрі) (дорослі, молодь,  юніори, юнаки) 14.04.16 16.04.16 3 Харків    
Міжнародні змагання Kyiv Capital MTB 1 (дорослі, молодь, юніори) IV етап Чемпіонату України кросс-кантрі елімінатор 21.04.16 24.04.16 4 Київ    
V етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) та Кубок України (крос-кантрі ІІІ етап) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 14.05.16 16.05.16 3 за приначенням    
VI етап Чемпіонату України кросс-кантрі елімінатор та IV етап Кубка України з кросс-кантрі 20.05.16 21.05.16 2 Суми    
Відкритий Чемпіонат області 10.06.16 12.06.16 3 Чернівці    
VII етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) та V етап Кубку України кросс-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 17.06.16 19.06.16 3 Полтава    
Чемпіонат України в індивідуальній гонці, VIII етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) та VI етап Кубку України з кросс-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 23.06.16 25.06.16 3 Кіровоград    
Чемпіонат області 10.07.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України  (кросс-кантрі), Чемпіонат України елімінатор (серед усіх вікових категорій) 15.07.16 17.07.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України (кросс-кантрі з точки в точку), Чемпіонат України (марафон) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 28.07.16 31.07.16 4 Ужгород    
Чемпіонат України (багатоденна гонка та гонка апхіл) (серед усіх вікових категорій) 04.08.16 07.08.16 4 Чернівці    
Чемпіонат України (крос-кантрі до 23 років), ІХ етап Чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) та VII етап Кубку України кросс кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 15.09.16 17.09.16 3 Харків    
Чемпіонат України (крос-кантрі на короткому крузі), міжнародні змагання на призи ІСД 22.09.16 24.09.16 3 за призначенням    
Чемпіонат України кросс-кантрі елімінатор (Х етап, фінал), VIII етап Кубку України з крос-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 30.09.16 02.10.16 3 Кам’янець-Подільський    
Чемпіонат України (4х), фінал Кубку України крос-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 06.10.16 08.10.16 2 Чернівці    
Всеукраїнські змагання “Меморіал І.І.Бандурського” (крос-кантрі, шосе) 14.10.16 16.10.16 2 Чернівці    
Новорічний велокрос 29.12.16 30.12.16 2 Чернівці    

велосипедний спорт (шосе)

V Спортивні ігри школярів україни 1999 р.н. і мол. (ІV ранг) 14.04.16   17.04.16 4 Миколаїв    
Відкритий Чемпіонат області 27.05.16 29.05.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ  ранг) 06.07.16 10.07.16 5 Миколаїв    
Командний чемпіонат України серед школярів (IV ранг) 16.07.16   19.07.16 4 Тернопіль    
Відкритий Чемпіонат області та Всеукраїнський Кубок Буковини у багатоденній гонці 21.07.16 24.07.16 4 Чернівці    
Відкритий Чемпіонат України в парній гонці та гонці критеріум (чоловіки, жінки) (ІІІ ранг) 11.08.16 14.08.16 4 Київська область    
Відкритий Чемпіонат України в індивідуальній  та груповій гонці на час та гонці критеріум (юнаки, дівчата) (ІІ ранг) 14.09.16 18.09.16 5 Тернопіль    
Відкритий Чемпіонат України у гонці в гору (чоловіки, жінки, юніори, юнаки, дівчата) та парній гонці (ІІІ-IV ранг) 22.09.16 25.09.16 4 Дрогобич    

веслування на байдарках і каное

Кубок України  пам’яті Ю.Рябчинської (ІІІ ранг) 03.05.16 06.05.16 4 Дніпропетровськ    
Спартакіада школярів України 08.05.16 13.05.16 6 Дніпропетровськ    
V Спортивні ігри школярів України (IV ранг) 10.05.16 13.05.16 4 Дніпропетровськ    
Чемпіонат України з марафону серед дорослих та юніорів (ІІІ ранг) 19.05.16 21.05.16 3 Вінниця    
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та молоді 28.05.16 1 Новодністровськ    
Відкритий чемпіонат області 29.05.16 1 Новодністровськ    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 01.06.16 30.06.16 4 Дніпропетровськ    
Особистий чемпіонат України (ІІІ ранг) 12.06.16
16.06.16
5 Дніп-ськ КП “Водноспорт. комбінат”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юніорів та молоді 13.06.16 16.06.16 4 Дніпропетровськ    
Всеукраїнські змагання “Стрімкі човни” (західна зона) (V ранг) 24.06.16 26.06.16 3 смт.Добротвір Львівська область    
Чемпіонат України серед юнаків 2000-2001 р.н. та мол.юнаків 2002-2003 р.н. (IV ранг) 01.07.16 05.07.16 5 м.Ковель                     Волинська область    
Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат “Стрімкі човни” – фінал  (V ранг) 31.07.16
03.08.16
4 Дніп-ськ КП “Водноспорт. комбінат”
Укрспортзабезпечення
   
Командний чемпіонат України серед областей (ІІІ ранг) 27.08.16 30.08.16 4 Полтава    
Кубок Федерації  (ІV ранг) 17.09.16
19.09.16
3 Львівська
Федерація
   

волейбол (чоловіки, жінки)

71 обласна спартаіада школярів (юнаки) попередні 19.02.16 1 за призначенням    
71 обласна спараткіада школярів (юнаки) фінальні 26.02.16 1 Чернівці    
Обласна Спартакіада серед учнів ПТНЗ  (юнаки) 24-25.02.16 2 Чернівці    
Обласна Спартакіада серед учнів ПТНЗ  (дівчата) 23-24.02.16 2 Чернівці    
Чемпіонат області з видів спорту ДЮСШ (юнаки) попередні 24.01.16 1 за призначенням    
Чемпіонат області з видів спорту ДЮСШ (юнаки) фінал 25.01.16 1 за призначенням    
Чемпіонат облсті з видів спорту серед ДЮСШ (дівчата) попередні 21.02.16 1 за призначенням    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ (дівчата) фінал 22.02.16 1 за призанченням    
71 обласна спараткіада школярів  (дівчата) попередні 04.03.16 1 за призначенням    
71 обласна спартакіада школярів (дівчата) фінал 11.03.16 1 Чернівці    
Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: університе, академія, інститут (чоловіки) 08-11.02.16 4 Чернівці    
Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: університе, академія, інститут (жінки) 15-18.02.16 4  Чернівці    
V Спортивні ігри школярів України, юнаки, зональні (IV ранг) 16.02.16 21.02.16 6 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, дівчата, зональні (IV ранг) 01.03.16 06.03.16 6 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, юнаки, фінальні (IV ранг) 16.03.16 20.03.16 5 Дніпропетровськ    
Відкритий чемпіонат України серед школярів, юнаки 2003 р.н. і молодше, дівчата 2002 р.н. і молодше (IV ранг) 26.03.16 31.03.16 6 Чернігів/Полтава    
Всеукраїнські змагання серед збірних команд кчнів ПТНЗ 23-25.04.16 3 м. Запоріжжя    
І Спортивні ігри України серед студентів коледжів, юнаки, дівчата (ІІІ ранг) 01.04.16 04.04.16 4 Івано-Франківськ    
V Спортивні ігри школярів України, дівчата, фінальні (IV ранг) 06.04.16 10.04.16 5 Луцьк    
Українсько-Польський спортивний студентський турнір (ІІ ранг) 01.05.16 30.05.16 4 Івано-Франківськ    
ІV Студентські спортивні ігри України, жінки,  зональні (ІІІ ранг) 03.05.16 08.05.16 6 за призначенням    
Всеукраїнські змагання серед юнаків ПТНЗ (IV ранг) 26.04.16   29.04.16 4 Запоріжжя    
ІV Студентські спортивні ігри України, жінки, фінальні   (ІІІ ранг) 23.05.16 27.05.16 5 Вінниця    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, зональні (ІІІ ранг) 24.05.16 29.05.16 6 за призначенням    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, фінальні  (ІІІ ранг) 15.06.16 19.06.16 5 Лубни, Полтавська    
Відкритий чемпіонат України серед школярів, юнаки 2004 р.н. і молодше (IV ранг) 26.10.16 31.10.16 6 Вінниця    
Відкритий чемпіонат України серед школярів, дівчата 2004 р.н. і молодше (IV ранг) 26.10.16 31.10.16 6 Біла Церква, Київська    
Дитяча ліга, юнаки, дівчата, 1999-2003 р.н. (IV ранг) 01.01.16 31.12.16 60 за призначенням    

гандбол

Чемпіона області (юнаки -дівчата 2001-2002 р.н.) 22.01.16 23.01.16 2 Чернівці, Хотин    
Чемпіонат України, ІІІ тур (юнаки 2001-2002 р.н.)  (ІV ранг) 09.02.16
15.02.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, ІІІ тур  (дівчата 2001-2002 р.н.)  (ІV ранг) 09.02.16
15.02.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіона області (юнаки 1999-2000 р.н.)          
Чемпіонат України, ІІІ тур  (юнаки 1999-2000 р.н.)  (IV ранг) 16.02.16
22.02.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, ІІІ тур  (дівчата 1999-2000 р.н.)  (IV ранг) 16.02.16
22.02.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат області (юнаки 2002-2003 р.н.) 27.02.16 28.02.16   за призначенням    
Чемпіонат області (дівчата 2002-2003 р.н.) 05.03.16 06.03.16        
Чемпіонат України, ІV тур  (юнаки 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) 12.03.16
18.03.16
7 З pоз”їздами
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України, ІV тур  (дівчата 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) 12.03.16
18.03.16
7 З pоз”їздами
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед дівчат 2002 і 2003 р.н. (фінал) (IV ранг) 26.03.16                31.03.16 6 Київ    
Чемпіонат України   на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед юнаків 2002 та 2003 р.н. (фінал)  (IV ранг) 26.03.16               31.03.16 6 Одеса    
Чемпіонат області серед юнаків 2004-2005 р.н. 16.04.16 17.04.16   Чернівці    
V Спортивні ігри школярів України (дівчата) зони (IV ранг) 17.04.16 22.04.16 6 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України (юнаки) зони (IV ранг) 03.05.16 08.05.16 6 за призначенням    
Чемпіонат області серед дівчат 2004-2005 р.н 14.05.16 15.05.16   Завставна    
V Спортивні ігри школярів України (дівчата) фінал (IV ранг) 16.05.16 21.05.16 6  Городенка, Івано-Франківська    
V Спортивні ігри школярів України (юнаки) фінал (IV ранг) 25.05.16 30.05.16 6 Одеса    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, жінки   (ІІІ ранг) 01.06.16 07.06.16 8 Миколаїв    
Чемпіонат України,  І тур (дівчата 2000-2001 р.н.) (ІV ранг) 12.10.16
18.10.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України,  І тур  (юнаки 2000-2001  р.н.) (ІV ранг) 12.10.16
18.10.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, І тур (юнаки 2002-2003 р.н.) (ІV ранг) 19.10.16
25.10.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, І тур  (дівчата 2002-2003 р.н.) (ІV ранг) 19.10.16
25.10.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ юнаки 24.10.16 25.10.16 2 м. Хотин    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ дівчата 31.10.16 01.11.16 2 м. Заставна    
Чемпіонат України,  ІІ тур   (дівчата 2000-2001  р.н.) (ІV ранг) 09.11.16
15.11.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України,  ІІ тур  (юнаки 2000-2001  р.н.) (ІV ранг) 09.11.16
15.11.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, ІІ тур  (юнаки 2002-2003 р.н.) (ІV ранг) 17.11.16
23.11.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України, ІІ тур  (дівчата 2002-2003 р.н.) (ІV ранг) 17.11.16
23.11.16
7 З pоз”їздами    
Чемпіонат України  на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед юнаків 2001 та 2002 р.н. (зональні)  (IV ранг) 28.11.16     04.12.16 6 за призначенням    
Чемпіонат України  на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед дівчат 2001-2002 р.н. (зональні)  (IV ранг) 05.12.16   11.12.16 6 за призначенням    

гімнастика художня

Чемпіонат області 30.01.16 31.01.16 2 Чернівці    
Кубок України (дорослі, юніори) (ІІІ ранг) 11.02.16
16.02.16
6 Ужгород СК “Юність”
Укрспортзабезпечення
   
V Спортивні ігри школярів України (ІV ранг) 22.03.16 24.03.16 3 Біла Церква, Київська    
Міжнародний турнір “Грації Буковини” березень 2 Чернівці    
Чемпіонат області 02.04.16 03.04.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед спортивних клубів та юніорів. (ІІІ-ІV ранг) 24.04.16
27.04.16
4 Суми Акад. банківс. справи
Укрспортзабезпечення
   
Відритий чемпіонат України серед школярів за програмою МСУ та КМСУ (ІV ранг) 27.04.16 29.04.16 3 Вінниця    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 18.05.16 20.05.16 3 Кривий Ріг, Дніпропетровська    
Міжнародний турнір “Сакура” (ІІ ранг) 01.05.16 30.05.16 4 Ужгород, Закарпатська    
Чемпіонат області 04.06.16 05.06.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України  (ІІІ ранг) 20.06.16
25.06.16
6 Київ “Палац спорту”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат області 10.10.16. 11.10.16 2 Чернівці ОДЮСШ    
Командний чемпіонат України  (ІІІ ранг) 20.10.16
25.10.16
6 Чернівці ОДЮСШ
Укрспортзабезпечення
   
Відкритий чемпіонат України серед школярів за програмою КМСУ та І д.р. (ІV ранг) 26.10.16 28.10.16 3 Бердянськ, Запорізька    

дзюдо

Обласні Спортивні ігри серед студентів вузів типу: університет, академія, інститут 17.03.16 1 м. Чернівці    
Обласна олімпіада з видів спорту серед учнів 16-17.16 2 м. Чернівці    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 15.04.16 17.04.16 4 Харків    
V Спортивні ігри школярів України (ІV ранг) 13.05.16 15.05.16 3 Миколаїв    
Чемпіонат  України серед школярів (IV ранг) 03.10.16 08.10.16 6 Ужгород, Закарпатська    
Чемпіонат області серед юніорів та юніорок до 18р. (1999-2000 р.н.) 30.01 31.01 3 Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років1999-2000 р.р.н. 09.01.16 12.02.16 4 Чернівці    
Чемпіонат області серед юніорів до 21 р. (1996-2001р.н.) 05.06.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України  серед юніорів та юніорок до 21 року (1996-2001р.н.) 22-25.03 3 За призначенням    
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 16 р. 2001-2002 р.н.) 19.04.16 20.04.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років 05.04.16  08.04.16 4 За призначенням    
Кубок України 24-26.05 3 Суми    
Чемпіонат області серед молоді до 23 років 10.11.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед молоді до 23 років 21-23.09 3 За призначенням    
Чемпіонат України серед юнаків ьа дівчат до 17р. 19-21.10 2 За призначенням    
Чемпіонат області 05.06.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України , командний Чемпіонат України 15-17.11 2 За призначення    
Відкритий обласний турнір юнаки 2001 р.н. та молодші 03.04.16 2 Новоселиця    

легка атлетика

Кубок області з легкої атлетики 16.01.16 1 Чернівці    
Комадний Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні  (III ранг) 27.01.16
28.01.16
3 Запоріжжя
Федерація
   
Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.)(ІV ранг) 30.01.16
31.01.16
3 Запоріжжя
Федерація
   
Чемпіонат області 16.01.16   Чернівці    
Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів (IV ранг) 12.02.16
13.02.16
3 Суми    
Кубок України з легкої атлетики в приміщенні 17.02.16 1 Київ    
Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь) 25.02.16 27.02.16   Суми    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 25.02.16 27.02.16 3 за призначенням    
71 обласна спартакіада школярів 23.04.16 24.04.16 2 м. Чернівці    
72 обласна спартакіада школярів лег/крос 28.10.16 1 м. Чернівці    
Змагання з легкої атлетики “Діти олімпійська надія” 30.09.16 01.10.16 2 м. Хотин    
Чемпіонат області з кросу 12.03.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) 24.03.16 25.03.16   Цюрупинськ    
Кубок України (марафонський біг) 09.04.16   Харків    
Особисто-командний Чемпіонат України (гірський біг (вгору) 10.04.16   Івано-Франківськ    
Київський міжнародний півмарафон 6-th Nova Posta Kyiv Marahon 17.04.16   Київ    
Чемпіонат області з легкої атлетики (біг на 4 км та 10 км) 02.04.16   Чернівці    
Обласні Спортивні ігри серед студетів вузів типу: університет, академія, інститут 20.04.16 21.04.16 2 м. Чернівці    
VI Львівський міжнародний півмарафон 24.04.16 1 Львів    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг 10000 м) 24.04.16 1 Черкаси    
Турнір памяті В.Куца (крос) (ІІІ ранг) 17.04.16  18.04.16 2 Київ    
Міжнародні змагання “Дружба” (ІІ ранг) 07.05.16  09.05.16 3 Ужгород, Закарпатська    
Чемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція) 08.05.16   с.Верховина    
Чемпіонат України з півмарафону “Ковельський півмарафон” 09.05.16   Ковель    
Кубок області “Біг миру” естафета 15.05.16   Чернівці    
Чемпіонат області серед ДЮСШ з видів спорту 16.05.16 17.05.16 2 м. Кіцмань    
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів ЗНЗ (ІV ранг) 12.05.16 15.05.16 4 Іллічівськ, Одеська    
легкоатлетичнийк крос серед учнів ПТНЗ ІУ ранг 12.05.16 13.05.16 2 м.Біла Церква    
V Спортивні ігри школярів України (ІV ранг) 19.05.16 22.05.16 4 Одеса    
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів ПТНЗ (ІV ранг) 12.05.16   13.05.16 2 Біла Церква, Київська    
Кубок України з легкої атлетики 25.05.16 1 Кіровоград    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (біг на 100 км та 50 км) 28.05.16 1 Вишгород    
Командний Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та мол.) 28.05.16 29.05.16 2 Кіровоград    
Чемпіонат України з легкої атлетики (гірський біг) 29.05.16 1 смт.Славське    
Чемпіонат області серед юніорів та юнаків 2001 р.н. та дорослих 28.05.16 29.05.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків 1999 р.н. і мол. 28.05.16 29.05.16 2 Кіровоград    
Чемпіонат області 04.06.16 05.06.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед дорослих та молоді (трейл) 04.06.16 05.06.16 2 За призначенням    
Комадний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 08.06.16 09.06.16 2 Кіровоград    
Чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол.) 10.06.16 11.06.16 2 Кіровоград    
Чемпіонат України з легкої атлетики 16.06.16 19.06.16 4 Луцьк    
Чемпіонат України (48 годинний біг) 25.06.16 27.06.16 3 Вінниця    
Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та молодші) та юніорів 18.06.16 19.06.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та молодші) 28.06.16 30.06.16 3 за призначенням    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 01.07.16 03.07.16 3 за призначенням    
Кубок області 10.09.16 1 Чернівці    
Командний Чемпіонат України серед дорослих   та молоді 23.07.16 24.07.16 2 Кіровоград    
Кубок області серед юнаків 2001 і мол. та 1999 р.н. 03.09.16 04.09.16 2 Чернівці    
Командний чемпіонат України з легкої атлетики 16.09.16 17.09.16 2 Луцьк    
Чемпіонат України (біг на 1 милю), Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з бігу на 1 милю за участю зарубіжних спортсменів “Буковинська миля” 17.09.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України (24, 12 годинний біг) 17.09.16 18.09.16 2 Київ    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км), Всеукраїнські змагання “Львівська десятка” 18.09.16 1 Львів    
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) 23.09.16 24.09.16 2 Кіровоград    
Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) 25.09.16 1 Кіровоград    
Чемпіонат області серед ДЮСШ з видів спорту “Діти олімпійська надія” 26.09.16 27.09.16 2 м. Кіцмань    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (марафонський біг). Міжнародний Білоцерківський марафон 02.10.16 1 Біла Церква    
Чемпіонат області (крос) 08.10.16 1 Чернівці    
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) 21.10.16 22.10.16 2 Біла Церква    
ХІІІ обласна Універсіада серед ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. 19.10.16 1 м. Чернівці    
72 обласна спартакіада школярів 28.10.16 1 м. Чернівці    
Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби “Кубок Карпат” (ІV ранг) 29.10.16 30.10.16 2 Мукачево, Закарпаття    
Всеукраїнські змагання “Діти – олімпійська надія ”                 (ІV ранг) 13.10.16 15.10.16 3 Біла Церква, Київська    
Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло                    (ІV ранг) 25.11.16 27.11.16 3 Київ    
Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Фестиваль бігу” 18.12.16 1 Львів    

плавання

Чемпіонат України у 25-ти метровому басейні серед юнаків (ІV ранг) 27.02.16
02.03.16
5 Б.Церква ДЮСШ №1
Укрспортзабезпечення
   
Відкритий чемпіонат Чернівецької області серед юнаків 11.03.16 12.03.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг) 16.03.16
19.03.16
4 Запоріз. СК ВАТ “Мотор-Січ”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юнаків 30.03.16 02.04.16 4 Б.Церква    
V Спортивні ігри школярів України (ІV ранг) 06.04.16 09.04.16 4 Дніпропетровська    
Відкритий чемпіонат Чернівецької області серед юнаків 20.05.16 21.05.16 2 Чернівці    
Чемпіонат України серед юнаків у відкритому басейні (ІV ранг) 02.06.16
05.06.16
4 Львів  басейн МОУ
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юніорів у відкритому басейні  (ІV ранг) 06.06.16
09.06.16
4 Львів  басейн МОУ
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат  України (відкрита вода)  (ІІІ ранг) 19.06.16
22.06.16
4 Івано-Франківськ
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юнаків 28.06.16 01.07.16 4 Львів    
Чемпіонат України  у морі (відкрита вода)  (ІІІ ранг) 04.09.16
07.09.16
4 Бердянськ
Укрспортзабезпечення
   
Регіональний юнацький турнір присвячений дню міста 07.10.16 08.10.16 2 Чернівці    
Всеукраїнські змагання “Діти – олімпійська надія України” (юнаки 2003 р.н., дівчата 2005 р.н.) (IV ранг) 16.10.16    18.10.16 3 Біла Церква, Київська    
Чемпіонат України серед юніорів  у 50-ти метровому басейні (ІV ранг) 22.10.16
25.10.16
4 Харків ОУСЦ “Акварена”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України у 25-ти метровому басейні (ІІІ ранг) 01.11.16
04.11.16
4 Б.Церква ДЮСШ №1
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юнаків 09.11.16 12.11.26 4 Дніпропетровськ    

стрільба з луку

Всеукраїнське змагання “Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана”           (III ранг) 14.01.16
17.01.16
4 Харків    
Чемпіонат Чернівецької області в приміщенні серед дорослих та юніорів 15.01.16 17.01.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, IV ранг) 26.01.16
30.01.16
5 Суми
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат Чернівецької області в приміщенні серед юнаків та дівчат 1999-2001  і 2002 р.н. та молодших 29.01.16 31.01.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків та дівчат 1999-01  і 2002 р.н. та молодших (IVранг) 06.02.16
09.02.16
4 Черкаси
Укрспортзабезпечення
   
Відкрите всеукраїнське змагання  в приміщенні “Кубок Буковини”  (IІІ ранг) 19.02.16
22.02.16
4 Чернівці    
Всеукраїнське змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг) 24.03.16
27.03.16
4 Харків, Львів
Укрспортзабезпечення
   
Командний чемпіонат Чернівецької області серед спортивних шкіл, та СТ 25.03.16 27.03.16 3 Чернівці    
Командний чемпіонат України серед спортивних шкіл, ШВСМ та УОР (III ранг) 02.04.16
07.04.16
5 Херсонська
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат Чрнівецької області серед кадетів 1999 р.н. та молодших 08.04.16 10.04.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України  серед кадетів 1999 р.н. та молодших (IV ранг) 15.04.16
19.04.16
5 Чернівці
Укрспортзабезпечення
  0
Відкрите всеукраїнське змагання “Олімпійські надії”  серед юніорів та кадетів (ІV ранг) 26.04.16
30.04.16
5 Львів
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед школярів 1999 р.н. і мол. (IV ранг) 10.05.16 14.05.16 5 Чернівці   0
Чемпіонат Чернівецької області серед юніорів 1996 -98 рр. та серед кадетів 2002 року народження та молодших 13.05.16 15.05.16 3 Чернівці    
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 15.05.16 19.05.16 5 Чернівці    
Відкрите всеукраїнське змагання  “Кубок Буковини”  (ІІІ ранг) 20.05.16
23.05.16
4 Чернівці
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юніорів 1996 -98 рр. та серед кадетів 2002 року народження та молодших (ІV ранг) 27.05.16
31.31.16
5 Львів СК “Динамо”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат Чернівецької області 17.06.16 19.06.16 3 Чернівці    
Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Кокота Б.З. серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 26.06.16
30.06.16
5 Львів СДЮШОР “Електрон”
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України  (IІІ ранг) 01.07.16
06.07.16
6 Харків
Укрспортзабезпечення
   
Відкрите всеукраїнське змагання “Стріли Слобожанщини” серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 25.08.16
28.08.16
5 Харків    
Відкрите всеукраїнське змагання “Золота Осінь” серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг) 05.09.16
10.09.16
6 Львів СК “Динамо”
Укрспортзабезпечення
   
Кубок Черніввецької області 23.09.16 25.09.16 3 Чернівці    
Кубок  України серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.10.16
05.10.16
6 Нова Каховка УСБ “Динамо”
Укрспортзабезпечення
   
Зимовий Кубок Чернівецької області 18.11.16 20.11.16 3 Чернівці    
Кубок України в приміщенні серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.12.16
05.12.16
5 Львів
Укрспортзабезпечення
   

теніс

Кубок Мерідіану до 12 років 04.01.16 10.01.16 7 Київ
Всеукраїнські змагання до 12 років 22.02.16 28.02.16 7 Черкаси
Всеукраїнські змагання до 14 років 29.02.16 06.03.16 7 Черкаси
Чемпіонат України серед юнаків до 14 років  (IV ранг) 17.05.16
23.05.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  України серед юнаків до 12 років                                    (IV ранг) 31.05.16
06.06.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення
ІV Студентські спортивні ігри України (ІІІ ранг) 07.06.16 13.06.16 7 Херсон
Чемпіонат України  (IІІ ранг) 22.08.16
28.08.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення
Кубок України  (IІІ ранг) 03.10.16
09.10.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання серед юнаків до 14 років    (IV  ранг) 19.10.16
25.10.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання серед юнаків до 12 років    (IV  ранг) 19.10.16
25.10.16
7 Україна
Укрспортзабезпечення

теніс настільний

Клубний чемпіонат України, вища,суперлігa,  1 ліга, регіональні ліги (ІІI ранг) 01.01.16
31.12.16
366 Україна    
Дитяча ліга (ІV ранг) 01.01.16
31.12.16
366 Україна    
Турнір найсильніших мінікадетів (2004 р.н. та молодші) (ІV ранг) 10.01.16
12.01.16
3 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Турнір найсильніших кадетів  (IV ранг) 28.01.16
01.02.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Турнір найсильніших юніорів (IV ранг) 11.02.16
13.02.16
3 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
6-ой Міжнародний турнір “ЛИРС-OPEN”, юанки, дівчата, ветерани 08.03.16 13.03.16   Жовква    
Чемпіонат  України (дорослі)  (ІІI ранг) 17.03.16
19.03.16
3 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат  України серед кадетів (ІV ранг) 22.03.16
26.03.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
ІV Студентські спортивні ігри України (ІІІ ранг) 02.04.16 07.04.16 6 Івано-Франківськ    
Міжнародний турні Кубок Карпат 14.04.16 17.04.16   Івано-Франківськ    
Чемпіонт області з видів спорту серед ДЮСШ 18.04.16 19.04.16 2 Чернівці    
Чемпіонат  України серед юніорів    (IV ранг) 12.04.16
16.04.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Міжнародний турні “Кубок Строкатого” 27.04.16 02.05.16   Жовква    
V Спортивні ігри школярів України (IV ранг) 03.05.16 08.05.16 6 Івано-Франківськ    
Чемпіонат  України “Прудкий м”яч” серед мінікадетів 2004р.н. та молодші (ІV ранг) 23.05.16
28.05.16
6 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
І Спортивні ігри України серед студентів коледжів 01.06.16 04.06.16 4 Запоріжжя    
Міжнародний дитячий турнір “Кубок Роксолани” 22.09.16 25.09.16   Роготин    
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 2001 р.н. ( IV ранг) 11.10.16
15.10.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
72 обласна спартакіада школярів 28.10.16 1 м. Чернівці    
Чемпіонат  України серед молоді    (IV ранг) 16.11.16
19.11.16
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
ХІІІ обласна Універсіада серед ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. (жінки) 23.11.16 1 Чернівці    
ХІІІ обласна Універсіада серед ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. (чоловіки) 24.11.16 1 Чернівці    
Кубок  України (III ранг) 15.12.16
18.12.16
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат області (2005 р.н. і старші) 16.12.16 18.12.16 3 Чернівці    

футбол

Зимовий Чемпіонат області з футболу січень-березень        
Першість України серед професійних команд ІІ ліги (друге коло) березнь-червень   за призначенням    
Чемпіонат України серед ВНЗ (2 коло) згідно календаря   за призначенням    
Обласні змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” (молодша, середня, старша групи) березнь-квітень   за призначенням    
Кубок ОДЮФЛ квітень-червень   Чернівці    
Чемпіонат ОДЮФЛ (друге коло) квітень-червень   Чернівці    
Чемпіонат області серед КФК вища ліга (перше коло) квітень-червень   Чернівці    
Кубок області серед аматорських команд квітень-червень   Чернівці    
Чемпіонат ДЮФЛ України (друге коло) квітень-червень        
Обласні змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” IV етап (фінальні змагання) квітень-травень        
“Ліга чемпіонів районів Чернівецької області” травень-жовтень   Чернівці    
Чемпіонат з футболу серед ВНЗ Чернівецької області І-ІІ р.а. травень   Чернівці    
Кубок області з футболу серед ДЮСШ травень-червень   за призначенням    
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд травень-жовтень   за призначенням    
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” V етап (зональні змагання) травень-червень   за призначенням    
Кубок України серед аматорських команд червень-жовтень   за призначенням    
Фінал чемпіонату ДЮФЛ України червень   за призначенням    
Фінал Кубку області серед аматогрських команд червень   Чернівці    
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” VІ етап (фінальні змагання) червень-вересень   за призначенням    
Кубок України серед професійних команд липень-листопад   за призначенням    
Першість України серед професійних команд (І коло) липень-листопад        
Чемпіонат області серед аматорьских команд (друге коло) серпень-жовтень   Чернівці    
Чемпіонат ОДЮФЛ (І коло) серпень-листопад   Чернівці    
Чемпіонат ДЮФЛ України 05.09.16 25.10.16   згідно календаря    
обласний турнір серед ветеранів старше 50-років вересень-жовтень   Чернівці    
Чемпіонат області серед ПТНЗ жовтень   Чернівці    
Суперкубок Чернівецької області листопад   Чернівці    
ХV Чемпіонат України серед ВНЗ, друге коло (ІІІ ранг) 01.03.16 30.04.16 15 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, юнаки, зональні (IV ранг) 17.04.16 23.04.16 7 за призначенням    
V Спортивні ігри школярів України, дівчата, зональні (IV ранг) 23.04.16 29.04.16 7 за призначенням    
Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”   (U – 11, U – 12, U – 13) (IVранг) 01.04.16 30.06.16 15 за призначенням    
ХV Чемпіонат України серед ВНЗ, фінал (ІІІ ранг) 09.05.16 12.05.16 4 Київ    
V спортивні ігри школярів України, юнаки, фінал     (IV ранг) 10.05.16 15.05.16 6 Одеса    
V спортивні ігри школярів України, дівчата, фінал     (IV ранг) 20.05.16 24.05.16 5 Рівне    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, зональні (ІІІ ранг) 15.05.16 18.05.16 4 за призначенням    
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки, фінальні (ІІІ ранг) 25.05.16 30.05.16 6 Біла Церква, Київська    
ІV Студентські спортивні ігри України, жінки (ІІІ ранг) 01.05.16 06.05.16 6 Одеса    
Всеукраїнські змагання “Діти – олімпійська надія України”, дівчата, зональні   (IV ранг) 21.06.16 26.06.16 6 за призначенням    
ХVІ Чемпіонат України серед ВНЗ, перше коло (ІІІ ранг) 01.09.16 30.11.16 15 за призначенням    
Міжнародний турнір “Чотири регіони для Європи” серпень 6 Франція    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ попередні 19.09.16 1 за призначенням    
Чемпіонат області з видів спорту серед ДЮСШ фінал 20.09.16 1 за призначенням    
ХІІ обласні Спортивні ігри учнівського молоді ПТНЗ (юнаки) 11.10.16 12.10.16 2 Чернівці    
ХІІІ обласні Універсіада серед ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. (чоловіки) 03.10.16 06.10.16 4 м. Чернівці    
72 обласна спартакіада школярів попередні 14.10.16 1 за призначенням    
72 обласна спартакіада школярів фінал 28.10.16 1 м. Чернівці    

хокей на траві

Чемпіонат України серед чоловіків, 4 тур (III ранг) 07.04.16
11.04.16
5 Вінниця л/а-хок. стадион    
Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. (IV ранг) 12.05.16
16.05.16
5 Чернівці    
Чемпіонат України серед чоловіків, 5 тур (III ранг) 19.05.16 23.05.16 5 Вінниця л/а-хок. стадион    
Чемпіонат України серед чоловіків, 6 тур (ІІІ тур) 02.06.16 06.06.16 5 Вінниця л/а-хок. стадион    
Чемпіонат України серед чоловіків, 7 тур (III ранг) 16.06.16
20.06.16
10 Вінниця л/а-хок. стадион    
Кубок України серед чоловіків (III ранг) 25.08.16
29.08.16
5 Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед чоловіків, 1 тур (ІІІ ранг) 15.09.16 19.09.16 5 Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед чоловіків, 2 тур (ІІІ ранг) 28.09.16 03.10.16 6 Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед чоловіків, 3 тур (III ранг) 13.10.16
17.10.16
5 Вінниця л/а-хок. стадион    

Неолімпійські види спорту

автомобільний спорт

Чемпіонат  України -3 етап ( дорослі,  юніори) , крос, III, ІVранг 27.06.16
28.06.16
2 Чернівецька    
Кубок України 2 етап, крос, III ранг 27.06.16
28.06.16
2 Чернівецька    
Чемпіонат  України з ралі – 3 етап (III ранг) 14.08.16
16.08.16
3 Чернівецька    
Чемпіонат України, 5 етап, гірські гонки, (ІІІ ранг 14.08.16
15.08.16
2 Чернівецька    
Чемпіонат України, 7 етап, гірські гонки, ІІІ ранг 29.10.16
30.10.16
2 Чернівецька    
Кубок України, 3 етап, ралі, III ранг 30.10.16
01.11.16
3 Чернівецька    

армспорт

Чемпіонат України з армспорту  (ІІІ ранг) 20.03.16
24.03.16
5 Харківська
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат України серед юніорів та юнаків  (IV ранг) 18.04.16
21.04.16
4 Харківська
Укрспортзабезпечення
   
Всеукраїнський турнір серед дорослих (ІІІ ранг) 12.06.16
15.06.16
4 Львівська    
Кубок України  (ІІІ ранг) 23.10.16
27.10.16
5 Харківська
Укрспортзабезпечення
   
Всеукраїнський турнір (ІІІ ранг) 04.12.16
07.12.16
4 Харківська    

більярдний спорт

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Комбінована Піраміда” (III ранг) 22.01.16
25.01.16
4 Київ    
Командний чемпіонат України серед чоловіків, жінок “Снукер” (III ранг) (СБК “Бінго”) 12.03.16
15.03.16
4 Київ    
Чемпіонат України серед  юніорів, юнаків та дівчат “Динамічна Піраміда” (IV ранг) 28.05.16
31.05.16
4 Кіровоградська    
Кубок України серед чоловіків та жінок “Пул “10” (III ранг) (СБК “Дуплет”) 18.06.16
21.06.16
4 Київ    
Чемпіонат України триборство  серед юніорів,  юнаків та дівчат “Вільна Піраміда”, Динамічна піраміда”, “Комбінована піраміда” (IV ранг) (БК “Массе”) 02.07.16
05.07.16
4 Миколаїв    
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Снукер” Power Snooker (III ранг) (СБК “Бінго”) 02.07.16
05.07.16
4 Київ    
Чемпіонат України серед  юнаків та дівчат “Пул 14+1, 8, 9, 10” (IV ранг) (БК “Б-8”) 07.07.16
12.07.16
6 Хмельницький    
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат “Комбінована піраміда” (IV ранг) (БК “Абрикос”) 30.07.16
02.08.16
4 Кривий Ріг    
Чемпіонат України серед жінок “Снукер ” (III ранг) (СБК “Бінго”) 13.08.16
16.08.16
4 Київ    
Чемпіонат України “Вільна піраміра” серед юніорів, юнаків та дівчат (IV ранг) (СБК “Абриколь”) 03.09.16
06.09.16
4 Кіровоградська    
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Динамічна Піраміда” (III ранг) 17.09.16
20.09.16
4 Хмельницька    
Кубок України серед чоловіків та жінок “Пул “8” (III ранг) (СБК “Бінго”) 24.09.16
27.09.16
4 Київ    
Чемпіонат України серед юнаків до 16 років “Снукер” (IV ранг) 01.10.16
04.10.16
4 Київ    
Чемпіонат України серед чоловіків “Снукер ” (III ранг) (СБК “Бінго”) 05.11.16
08.11.16
4 Київ    
Чемпіонат України  “Вільна піраміда” серед чоловіків та жінок (III ранг) (БК “Albion”) 12.11.16
15.11.16
4 Луцьк    
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Пул -14+1, 8, 9, 10” (III ранг) (СБК “Бінго”) 30.11.16
06.12.16
7 Київ    
Чемпіонат України за звання абсолютного чемпіона України 16 серед чоловіків, жінок  “Піраміда” (III ранг) (СБК “Бінго”) 07.12.16
07.12.16
1 Тернопільська    
Чемпіонат України за звання абсолютного чемпіона України 16серед чоловіків, жінок, юніорів, юнаків, дівчат  “Пул” (IV ранг) (БК “Б-8”) 07.12.16
07.12.16
1 Київ    
Чемпіонат України за звання абсолютного чемпіона України 16 серед юніорів, юнаків, дівчат  “Піраміда” (IV ранг) (БК “Б-8”) 21.12.16
21.12.16
1 Хмельницька    

бодібілдинг

Кубок України  (ІІІ ранг) 21.04.16
24.04.16
4 Івано-Франківська
Укрспортзабезпечення
   
Чемпіонат Буковини з бодібілдінгу 08.10.16 09.10.16   Чернівці    
Чемпіонат України серед дорослих та юніорів  (ІІІ-IV ранг) 21.10.16
24.10.16
4 Львівська
Укрспортзабезпечення
   

гирьовий спорт

Чемпіонат України серед студентів  (III ранг) 26.02.16 29.02.16 4 Київ    
І Спортивні ігри України серед студентів коледжів (ІІІ ранг) 19.03.16 22.03.16 4 Тернопільська    
Чемпіонат України серед школярів (юнаки – двоборство, дівчата – ривок) (IV ранг) 18.11.16 21.11.16 4 Токмак, Запорізька    

дартс

 

карате

MT «Zvyagel Open» 14.02.16   Новоград-Волинський
МТ «Kharkiv Open» 21.02.16   Харків
МТ «Katana CUP» 02.03.2004   м. Іллічівськ
Чемпіонат області 07.04.16 1 Чернівці
МТ «Chernivtsi CUP» 23.04.16   Чернівці
МТ «Kyiv Open» Відкритий кубок України 22.05.16   Київ
Чемпіонат області жовтень   Чернівці
МТ «Sen-Bin Cup» 16.10.16   м. Київ
Чемпіонат України середкадетів, юніорів та молоді 19.11.16   Київ
Чемпіонат України серед дорослих 20.11.16   Київ
МТ «Lviv Open» Чемпіонат України серед школярів 03.12.16   м. Львів
Міжнародний турнір грудень   за призначенням
Чемпіонат України серед студентів (IІІ ранг) 07.04.16 10.04.16 4 Харків
Чемпіонат України серед школярів (IV ранг) 20.10.16 23.10.16 4 Харків
Всеукраїнські змагання “Пам’яті дітей голодомору України” серед школярів та студентів (III ранг) 17.11.16 20.11.16 4 Київ

карате  WKF

Кубок України (ІІІ ранг) 21.05.16
22.05.16
2 Київ
Чемпіонат України серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді                  (ІІІ-IV ранг) 25.11.16
27.11.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення

карате традиційне

Чемпіонат України, серед дорослих та молоді ІІІ-ІV ранг 22.04.16
25.04.16
4 Кіровоград
Кубок України,  ІІІ ранг 04.11.16
07.11.16
4 Кіровоград

карате WKC

Чемпіонат України серед дітей, кадетів, юніорів, молоді та дорослих (ІІІ-ІV ранг) 08.04.16
10.04.16
3 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат світу серед дітей, кадетів, юніорів, молоді та дорослих (ІІ ранг) 13.06.16
15.06.16
3 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Кубок України  (ІІІ ранг) 14.10.16
16.10.16
3 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення

карате кіокушин

Чемпіонат України всеред чоловіків та жінок у вагових категоріях з куміте та ката (ІІІ ранг) 11.03.16
13.03.16
3 Київ
Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (ІV ранг) 08.04.16
10.04.16
3 Київ
Чемпіонат України в абсолютній ваговій категорії серед чоловіків та жінок, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) 07.10.16
09.10.16
3 Київ
Кубок України (ІІІ ранг) 27.11.16
29.11.16
3 Полтава

кікбоксинг WAKO

Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт,кік-лайт та муз.вправи (ІІІ ранг) 18.03.16
20.03.16
3 Харків
Чемпіонат України серед юніорів (IV ранг) 25.03.16
27.03.16
3 Київська
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах фул-контакт, лоу-кік та К-1 (ІІІ ранг) 10.04.16
13.04.16
4 Хмельницький
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах:фул-контакт,лоу-кік та К-1 (III ранг) 15.04.16
17.04.16
3 Хмельницька
Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) 06.05.16
08.05.16
3 Київська
Кубок України  серед дорослих   (ІІІ ранг) (Л/а манеж ФСТ “Спартак”) 08.12.16
11.12.16
4 Київська
Турнір сильніших кікбоксерів України  (ІІІ ранг) (Л/а манеж ФСТ “Спартак”) 22.12.16
25.12.16
4 Київ

кікбоксинг WPKA

Чемпіонат  України, ІІІ ранг 10.03.16
13.03.16
4 Чернігів
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  України серед юнаків, старших юнаків, юніорів, ІІІ ранг 07.04.16
10.04.16
4 Харків
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання  Національної гвардії України, ІІІ ранг 07.04.16
10.04.16
4 Харків
Всеукраїнські змагання присвячені Міжнародному дню захисту дітей, ІІІ ранг 26.05.16
29.05.16
4 Львів
Всеукраїнські змагання “Пам’яті героїв повітряного щита України, ІІІ ранг 09.06.16
12.06.16
4 Мелітополь
Чемпіонат світу  (дорослі, юніори, юнаки), ІІ ранг 18.09.16
24.09.16
7 Туpеччина
Чемпіонат України, ІІІ ранг 20.10.16
23.10.16
4 Харків
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання на Кубок Національної гвардії України, ІІІ ранг 20.10.16
23.10.16
4 Харків
Кубок України, ІІІ ранг 22.10.16
25.10.16
4 Харків
Всеукраїнські змагання до Пам’яті голодомору дітей України, ІІІ ранг 17.11.16
20.11.16
4 Київська
Кубок України, ІІІ ранг 10.12.16
13.12.16
4 Львів
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання  Пам’яті героїв АТО, ІІІ ранг 10.12.16
13.12.16
4 Львів

кікбоксинг WTKA

Чемпіонат України, ІІІ ранг 14.04.16
17.04.16
4 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України (юнаки), ІV ранг 05.05.16
08.05.16
4 Запоріжжя
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів України (юнаки),  ІV ранг 29.09.16
02.10.16
4 Харків
Кубок України, ІІІ ранг 29.09.16
02.10.16
4 Харків
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України (юніори), ІV ранг 26.11.16
29.11.16
4 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення

козацький двобій

Кубок України (дорослі, юніори, юнаки), IIІ-ІV ранг 18.03.16
20.03.16
3 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи, ІІ ранг 13.04.16
16.04.16
4 Львів
Кубок світу, ІІ ранг 22.06.16
26.06.16
5 Одеса
Чемпіонат України, ІII ранг 13.10.16
15.10.16
3 Харків
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат світу (дорослі, юніори, юнаки),  II ранг 07.12.16
11.12.16
5 Харків

міні-футбол (футзал)

Всеукраїнська шкільна футзальна ліга України (ІV ранг) 01.01.16 31.12.16 30 за призначенням
Чемпіонат області з міні-футболу січень-лютий   Чернівці
Всеукраїнська (обласний етап) шкільна футбольна ліга січень-лютий   за призначенням
Чемпіонат України серед шкільних команд. Всеукраїнський фінал (дівчата) (ІV ранг) 25.03.16 30.03.16 6 Київ
Всеукраїнські змагання серед юнаків ПТНЗ (IV ранг) 12.04.16 15.04.16 4 Харків
ІV Студентські спортивні ігри України, чоловіки (ІІІ ранг) 11.05.16 16.05.16 5 за призначенням
І Спортивні ігри України серед студентів коледжів (ІІІ ранг) 02.06.16 05.06.16 4 Запоріжжя

мотоциклетний спорт

Чемпіонат України з мотокросу, Кубок України з мотокросу (західний регіон) 10.04.16 1 Чернівці
Кубок України з мотокросу (західний регіон), Кубок ФМСУ з мотокросу серед аматорів та ветеранів 16.04.16 1 смт.Глибока
Кубок України з мотокросу (Західний регіон) 17.04.16 1 смт.Берегомет
Чемпіонат Європи з мотокросу 15.05.16 1 Чернівці
Чемпіонат світу з мотокросу на мотоциклах з колясками 12.06.16 1 Чернівці
Кубок України з мотокросу (західний регіон), Кубок ФМСУ з мотокросу серед аматорів та ветеранів 29.05.16 1 с.Киселів
Чемпіонат України з ендуро 05.06.16 1 Вижниця
Чемпіонат України з флет треку 25.06.16 1 Чернівці
Чемпіонат України з кантрі-кросу 26.06.16 1 Чернівці
Чемпіонат України з кантрі-кросу 17.07.16 1 Бояни
Кубок ФМСУ з мотокросу серед аматорів та ветеранів 24.07.16 1 Берегомет
Чемпіонат України з кантрі-кросу 14.08.16 1 с.Михальча
Чемпіонат України з флет треку 04.09.16 1 Чернівці
Чемпіонат України з кантрі-кросу 05.09.16 1 Чернівці
Чемпіонат України з мотокросу, Кубок ФМСУ з мотокросу, Командний Кубок країн Центральної Європи 01.10.16 02.10.16 2 Чернівці
Чемпіонат України з кантрі-кросу 16.10.16 1 смт.Глибока
Кубок ФМСУ з мотокросу серед аматорів та ветеранів 08.11.16 1 с.Бояни

панкратіон

Етап Кубку України  (III ранг) 14.02.16
16.02.16
3 Чернівецька
Відкритий Чемпіонат  області з панкратіону за розділом греплінг 2007-2008, 2001-2002, 1999-2000, 1997-1998, 1996+ 12.02.16 1 Чернівці
Всеукраїнський турнір з панкратіону за розділом греплінг 2003-2004, 2005-2006 р.н. 13.03.16 1 Чернівці
Чемпіонат України серед дітей, молодших юнаків та юніорів 2007-2008, 2006-2005, 2003-2004, 1997-1998 р.н. 06.04.16 07.04.16 2 Бровари Київська обл.
Чемпіонат України серед юнаків та старших юнаків 2001-2002 р.н., 1999-2000 р.н. 07.04.16 08.04.16 2 Бровари Київська обл.
Фінал Кубку України 09.04.16 10.04.16 2 Бровари Київська обл.
Відкритий Чемпіонат області з панкратіону за розділом традішн 05.11.16 06.11.16   Чернівці
Чемпіонат України з панкратіону 24.11.16 27.11.16   Суми
Відкритий Чемпіонат області з панкратіону за розділом греплінг на призи Святого Миколая 17.12.16 18.12.16   Чернівці

пауерліфтинг

Чемпіонат області серед юнаків, юніорів, дорослих, ветеранів (триборство), жим лежачи (в екіпіровці) 16.01.16 17.01.16 2 Чернівці
Чемпіонат України  з класичного жиму лежачи (юнаки та дівчата, юніори та юніорки, дорослі, ветерани) 16.02.16 18.02.16 3 Коломия Івано-Франківська обл.
Чемпіонат області (без екіпіровки) жим лежачи 16.04.16 17.04.16 2 Чернівці
Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу  (юнаки та дівчата, юніори та юніорки, дорослі, ветерани) 17.09.16 24.09.16 8 Полтава
Кубок області з пауерліфтингу без екіпіровки 03.10.16 1 Чернівці
Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ 26.11.16 30.11.16 5 Львів
Чемпіонат України серед учнів ДЮСШ (IV ранг) 23.11.16  27.11.16 5 Львів
Чемпіонат України серед студентів (IІІ ранг) 27.11.16 30.11.16 4 Львів

риболовний спорт

Чемпіона області з ловлі риби на мормишку з льоду 31.01.16 1 Кам’яна
Кубок області з ловлі на мормишку з льоду 14.02.16 1 Чернівці
 Чемпіонат області по ловлі  05.03.16 06.03.16 2  Чернівецька область с.Панка
 Кубок області з лову риби фідером в тандемі  16.04.16 17.04.16 2  с.Коновка, Чернівецька обл.
 Чемпіонат області з ловлі риби спінінгом з берега  30.04.16 01.05.16 2  Чернівецька область с.Панка
 Кубок України з ловлі риби спінінгом з берега  20.05.16 22.05.16 3  с.Коновка, Чернівецька обл.
 Кубок області з лову риби поплавковою вудочкою 08.06.16 1  Чернівці
Чемпіонат області з лову риби фідером 18.06.16 19.06.16 2 с.Коновка, Чернівецька обл.
Чемпіонат області з ловлі риби спінінгом з човна 19.07.16 20.07.16 2 Дністровське вдсх.
Кубок області з  лову риби поплавковою вудочкою 03.08.16 1 Дністровське вдсх.
Кубок області по ловлі форелі спінінгом з берега 20.08.16 21.08.16 2 с.Панка
Кубок області з ловлі риби фідером 17.09.16 18.09.16 2 с.Вороновиця, Чернівецька обл.
Кубок області з ловлі риби спінінгом з берега 29.10.16 30.10.16 2 Дністровське вдсх.

рукопашний бій

Відкритий Чемпонат Чернівецької області з рукопашного бою юнаки:10-11, 12-13, 14-15 років; дівчата 12-13, 14-15 років; юніори 16-17 років; юніорки 16-17 рокі; чоловіки та жінки. 04.03.16 06.03.16   Чернівці
Чемпіонат України серед дорослих 07.04.16 09.04.16 3 Чернівецька
Чемпіонат України: юнаки: 10-11; 12-13; 14-15 років дівчата 12-13; 14-15 років; юніори 16-17 років; юніорки: 16-17 років 12.05.16 15.05.16 4 Київ
Всеукраїнський турнір 29.10.16 01.11.16    
Кубок України (чоловіки та жінки) 27.11.16 29.11.16    
Кубок області з рукопашного бою 17.12.16 18.12.16   Чернівці

спортивне орієнтування

Командний чемпіонат області на окремих дистанціях (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування (на лижах) 13.02.16 14.02.16 2 Чернівецька
Командний чемпіонат України, Кубок України (3-4 етапи), чемпіонат України на окремих дистанціях (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування (на лижах, ІІІ та IV ранг) 18.02.16 22.02.16 5 Київ
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (1 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 3 години)  (ІІІ-IV ранги) 26.02.16 28.02.16 4 Херсонська
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (2 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 6 годин)  (ІІІ-IV ранги) 17.03.16 21.03.16 4 Дніпропетровська
Обласна олімпіада з видів спорту серед учнів ЗНЗ 18.03.16 1 смт. Глибока
V Спортивні ігри школярів України (IV ранг) 23.03.16 28.03.16 6 Херсонська
Особистий чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (2 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин)  (ІІІ-IV ранги 25.03.16 30.03.16 6 Херсонська
Чемпіонат області (командний та на окремих дистанціях, дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування бігом 26.03.16 27.03.16 2 Чернівецька
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (1-3 етапи), чемпіонапт України серед ДЮСШ  зі спортивного орієнтування бігом    ( IV ранг) 30.03.16 04.04.16 4 Херсонська
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, бігом, ІІІ-ІV ранг), Кубок України (4-5 етапи, КУ спринт – 2 етап, бігом, ІІІ ранг) 20.04.16
25.04.16
6 Полтавська
Особистий чемпіонат  області на окремих дистанціях серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування 30.04.16 01.05.16 2 Чернівецька
Чемпіонат України (командний та на окремих дистанціях, дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (6-7 етапи), Кубок України спринт (3 етап) зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ- IV ранги) 05.05.16 10.05.16 6 Закарпатська
Кубок України ( 8 етап).  Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування (бігом) (ІІІ ранг) 10.06.16 13.06.16 3 Сумська
Чемпіонат області (дорослі, юніори та юнаки)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 3 години) 19.06.16 1 Чернівецька
Чемпіонат області ( дорослі, юніори та юнаки)  зі спортивного орієнтування – багатоборство. Змагання “Великий приз Буковини-16” 02.07.16 03.07.16 2 Чернівецька
Особистий чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки), Кубок України (1 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 3 години)  (ІІІ-IV ранги) 09.07.16 11.07.16 3 Чернівецька
Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки), Кубок України (4 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години)  (ІІІ-IV ранги) 15.07.16 17.07.16 3 Чернівецька
Командний чемпіонат України серед юнаків  зі спортивного орієнтування (бігом) (ІV ранг) 17.07.16 24.07.16 8 Сумська
Чемпіонат області  з естафетного орієнтування 10.09.16 11.09.16 2 Чернівецька
Чемпіонат області(дорослі, юніори та юнаки)  зі спортивного орієнтування – спринт 08.10.16 1 Чернівецька
Відкриті змагання –„Буковинське віче” 09.10.16 1 Чернівецька
Чемпіонат  області з нічного орієнтування 05.11.16 1 Чернівці

спортивний туризм

Участь у чемпіонаті України зі спортивного туризму (походи) (ІІІ ранг) 01.01.16 31.12.16 365 м.Київ  
 
Участь та проведення відкритих змагань Чернівецької області зі спортивного туризму (пішохідний) «Кубок Лаптєва» січень 3 Чернівецька область Глибоцький район  
Участь в кубку України зі спортивного туризму (лижний) (III ранг) 20.01.16 24.01.16   Закарпатська обл.  
Участь у кубку  України серед дорослих зі спортивного туризму (пішохідний) 11.02.16 14.02.16   Полтава  
Участь у чемпіонаті  України серед дорослих зі спортивного туризму (лижний) (ІІІ ранг) 17.02.16 21.02.16   Чернівці  
Участь та проведення першості Чернівецької області з гірських лиж січень-лютий 3 ГТК “Мигово”, Чернівецька обл.  
Проведення та участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області зі спортивного туризму (спелеологічний) березень 3 Чернівецька обл.  
Проведення та участь у відкритих змаганнях Чернівецької області з фрірайду березень-квітень 3 Ів.-Франківська обл., т/б Заросляк  
Участь у Всеукраїнських змаганнях водний туризм, «Карпатське раллі» (ІІІ ранг) 01.04.16 03.04.16 3 смт.Вигода Івано-Франківська обл.  
Участь у Кубку України пішохідний – пішохідний туризм (ІІІ ранг) 15.04.16 17.04.16 3 м.Віниця  
 
Участь в Чемпіонаті Європи- водний туризм (ІІ ранг) 25.04.16 28.04.16 4 Білорусь  
Проведення та участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області зі спортивного туризму (пішохідний) «Кубок Друзів» березень-квітень 3 Чернівецька обл.  
Проведення та участь у відкритому екстрім-байк фестивалі травень 1 м.Чернівці  
Проведення та участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області зі спортивного туризму (велосипедний) травень 3 Чернівецька обл.  
Участь у чемпіонаті України  серед дорослих зі спортивного туризму (водний) (ІІІ ранг) 04.05.16 08.05.16 5 с.Бистрець Івано-Франківська обл.  
Участь у Кубку України – велосипедний туризм (ІІІ ранг) 19.05.16 22.05.16 5 Кіровоградська обл.  
Участь у чемпіонаті України серед дорослих зі спортивного туризму (гірський) (ІІІ ранг) 25.06.16 28.06.16 4 Запорізька обл.  
Участь у чемпіонаті України серед дорослих зі спортивного туризму (пішохідний туризм) (ІІІ ранг) 01.07.16  05.07.16 5 Миколаївська обл.  
Участь у Чемпіонаті України (юнаки)-пішохідний туризм (ІV ранг) 15.07.16 20.07.16 6 Ів.-Франківська обл.  
Участь у кубку України серед дорослих зі спортивного туризму (водний), “Південний Буг” (ІІІ ранг) 05.09.16 07.09.16 3 с.Соколець Вінницька обл.  
Кубок України серед дорослих зі спортивного туризму (велосипедний) (ІІІ ранг) 22.09.16 26.09.16 5 Рівненська обл.  
Участь та проведення обласної першості Чернівецької області серед КРС та загонів вересень-жовтень 3 Чернівецька обл.  
Чемпіонат України – туристський пішохідний спортивний похід, ІІІ ранг 01.10.16 12.10.16 12 Ів.-Франківська обл.  
Проведення туристичного зліту пед.працівників ІІ клас жовтень 3 ДТБ  “Лунка” Сторожинецького району  
Участь та проведення відкритих обласних змагань ХV Буковинські екстремальні ігри листопад 3 Чернівецька обл.  
Участь у кубку України серед дорослих зі спортивного туризму (гірський, у приміщенні)  (ІІІ ранг) 25.11.16 27.11.16 3 м.Кременчук           Полтавська обл.  
Чемпіонат України (юнаки)-лижний туризм (IV ранг) 20.12.16 25.12.16 6 Сумська обл.  

спорт з собаками

Етам Кубка України з кані-кросу 16.04.16 17.04.16 2 Чернівці
Етап кубка України з двоборства 21.05.16 22.05.16 2 Чернівці
Чемпіонат України з  фрістайлу , III ранг 26.09.16
27.09.16
2 Київ
Чемпіонат України з  триалу,  III ранг 27.09.16
28.09.16
2 Запорізька
Кубок України з Аджиліті, III ранг 03.10.16
04.10.16
2 Одеса
Кубок України з кані-кросу, III ранг 14.11.16
15.11.16
2 Хмельницька
Чемпіонат області з кані-кросу 15.10.16 16.10.16 2 Чернівці
Чемпіонат області (двоборство) 12.11.16 13.11.16 2 Чернівці

таеквондо (ІТФ)

Відкритий Чемпіонат Чернівецької області 06.02.16
07.02.16
2 Чернівці
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-IV ранг) 18.02.16
20.02.16
3 Харківська
Відкрита Всеукраїнська першість Федерації 11.03.16
13.03.16
3 Львівська
Відкритий обласний турнір “Wolves cup” 26.03.16
27.03.16
2 Чернівці
Відкритий обласний кубок Чернівецької області 15.10.16
16.10.16
2 Чернівці
Відкритий Всеукраїнський Кубок Федерації серед дітей та юнаків 21.10.16
23.10.16
3 Дніпропетровськ
Кубок України серед старших юнаків, юніоров та дорослих 18.11.16
20.11.16
3 Черкаська
Відкритий всеукраїнський турнір ” Buk Open 16″ 26.11.16
27.11.16
2 Чернівці

спортивні танці

Кубок України серед школярів та студентів (ІІІ ранг) 05.03.16  06.03.16 2 Київ
Чемпіонат України з програми декатлон серед школярів: Діти, Юв1, Юн2 (загальний залік) (ІІІ ранг) 20.03.16 1 Чернігів
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 15.04.16 16.04.16 2 Харків
Чемпіонат України серед школярів та студентів з латиноамериканської та стандартної програм (III ранг) 12.11.16  13.11.16 2 Київ
Чемпіонат України з програми декатлон серед школярів та студентів Юв2, Юн 1, молодий, дорослий (загальний залік) (ІІІ ранг) 11.12.16 1 Херсон
Чемпіонат України серед команд формейшн, латина, ІІІ-IV ранг 27.02.16
28.02.16
2 Київ
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед команд формейшн, стандарт,  ІІІ ранг 19.03.16
20.03.16
2 Київ
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед дорослих, професіоналів, сеньорів, молоді 1,2, юніорів 1,2, ювеналів 1,2) 10 танців (ІІІ-IV ранг) 23.04.16
24.04.16
2 Харків
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед дорослих, професіоналів, сеньйорів, молоді 1, 2, юніорів 1, 2, ювеналів 1, 2 стандарт латина (ІІІ-IV ранг) 10.06.16
12.06.16
3 Київська
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір”Kyiv open”, ІІ ранг 26.11.16
27.11.16
2 Київська

танцювальний спорт

Кубок України з танцювального спорту  стандарт, латина та 10 танців ( – ІІІ ранг) 05.02.16
08.02.16
4 Київ
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України з танцювального спорту серед професіоналів латина, всеукраїнські змагання серед молоді  стандарт латина (ІІІ – ІV ранг) 06.05.16
09.05.16
4 Київ
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України з танцювального спорту серед   юніорів І-ІІ латина, ювеналів ІІ латина всеукраїнські змагання з танцювального спорту серед ювеналів І стандарт (IV ранг) 25.11.16
28.11.16
      4 Київ
Укрспортзабезпечення

універсальний бій

Чемпіонат України серед дорослих та юніорів (розділ зимовий)  (ІІІ-IV ранг) 23.01.16
25.01.16
3 Івано-Франківська
Чемпіонат України  серед  дорослих та юніорів (розділи – лайт, класика) (ІІІ-IVранг) 13.02.16
17.02.16
5 Київська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України  серед  юнаків 14-17 років (розділи – лайт, класика) (ІV ранг) 02.04.16
06.04.16
5 Хмельницька
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи серед дітей та юнаків (10-11 та 12-13 років, ІІ ранг) 03.05.16
06.05.16
4 За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України  серед дітей та юнаків (10-11 та 12-13 років) (розділ лайт) (ІV ранг) 08.05.16
10.05.16
3 Одеська

фрі-файт

Кубок України (розділ RF)  (III ранг) 18.03.16
20.03.16
3 Харків
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед юніорів (розділRF) (ІV ранг) 08.04.16
10.04.16
3 Дніпропетровськ
Чемпіонат України (розділ RF) (ІІІ ранг) 13.05.16
15.05.16
3 Київська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед юніорів (розділ LF ) (IV ранг) 03.06.16
05.06.16
3 Івано-Франківська
Чемпіонат України серед старших та молодших юнаі   (розділ LF) (ІІІ ранг) 28.10.16
30.10.16
3 Кіровоград
Укрспортзабезпечення

хортинг

Чемпіонат України (кадети, юніори), IV ранг 03.04.16
04.04.16
2 Київ
Чемпіонат України (дорослі), IІІ ранг 03.04.16
04.04.16
2 Київ
Всеукраїнські змагання (молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори, дорослі),  ІІІ-IV ранг 16.05.16
17.05.16
2 Кіровоградська
Всеукраїнські змагання (молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори), IV ранг 22.05.16
23.05.16
2 Київ
Всеукраїнські змагання “Кубок Чорного моря” (молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори, дорослі), ІІІ-IV ранг 15.08.16
16.08.16
2 Херсонська
Чемпіонат України (юнаки, молодші юнаки), IV ранг 03.10.16
04.10.16
2 Львівська
Всеукраїнські змагання “Кубок Дніпра” (молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори, дорослі), ІІІ-IV ранг 13.11.16
14.11.16
2 Дніпропетровська
Чемпіонат України  (молодь) , IV ранг 14.11.16
15.11.16
2 Дніпропетровська
Кубок України серед чоловіків та жінок, ІІІ ранг 13.12.16
14.12.16
2 Херсонська

шахи

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 20 років 20.02.16 28.02.16 9 Чернівці
Відкритий Чемпіонат області з шахів серед жінок 29.02.16 06.03.16 7 Чернівці
Всеукраїнський молодіжний шаховий фестиваль “Київська весна” 26.03.16 30.03.16 4 Київ
Чемпіонат області з швидких шахів 02.04.16 03.04.16 2 Чернівці
Чемпіонат області з блискавичної гри 10.04.16 1 Чернівці
Фінал Чемпіонату області з шахів 10.04.16 24.04.16 14 Чернівці
Матч Поколінь до Дня Перемоги 08.05.16 1 Чернівці
Фінал Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років 18.05.16 29.05.16 12 за призначенням
Міжнародний молодіжний шаховий фестиваль “Мукачівське літо” 20.06.16 26.06.16 7 Мукачево
Чемпіонат України з шахів серед чоловіків-півфінал 04.07.16 13.07.16 10 Миколаїв
ІІ Всеукраїнський шаховий фестиваль “Чернівці Опен 16” 19.07.16 24.07.16 6 Чернівці
Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років вересень 9 Чернівці
Кубок “Альянсу професійних шахістів” – ІІІ Меморіал Альберта Гурвича листопад 4 Чернівці
Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років 09.11.16 21.11.16   Миколаїв
Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років грудень 9 Чернівці

масові фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів 24.05.16
28.05.16
5 За пpизначенням
Всеукраїнські масові заходи до Дня фізичної культури та спорту України 11.09.16
11.09.16
1 На місцях
Обласні змагання “Козацький гарт” квітень 2 Хотин
Всеукраїнські змагання “козацький гарт”   3 за призначенням
обласна спартакіада серед державних службовців червень 1 за призначенням
XVIII Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя 14.09.16
18.09.16
5 За пpизначенням
Обласні змагання “Олімпійські надії травень 2 Чернівці
Всеукраїнські змагання Олімпійські надії” червень 3 за призначенням
Обласна спартакіада серед допризивної молоді травень 1 Чернівці
Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді України 21.09.16
25.09.16
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення

спорт ветеранів з олімпійських видів спорту

теніс настільний/ чемпіонат України з настільного тенісу серед ветеранів 29.01.16
31.01.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
теніс настільний/ Міжнародний турнір “Лірс Орен” з  тенісу  настільного серед ветеранів 25.02.16
28.02.16
4 Жовква
легка атлетика/ зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів 11.03.16
13.03.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
плавання/ чемпіонат України з плавання (басейн 50 м) в категорії “Мастерс” 18.03.16
20.03.16
3 Дніпропетровськ
Укрспортзабезпечення
боротьба вільна/  Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед ветеранів 01.04.16
03.04.16
3 Дніпропетровська
баскетбол / чемпіонат України  з баскетболу серед ветеранів (чоловіки 50+, жінки 35+,45+) 14.04.16
17.04.16
4 Дніпропетровськ
теніс настільний/ Міжнародний турнір “Кубок Карпат” з настільного тенісу серед ветеранів 14.04.16
17.04.16
4 Івано-Франківськ
дзюдо/ Кубок України з дзюдо серед ветеранів 21.04.16
24.04.16
4 Дніпропетровська
легка атлетика/ чемпіонат  України  з легкої атлетики (метальне багатоборство)  серед ветеранів 25.04.16
26.04.16
2 Київ
волейбол/ Всеукраїнські змагання з волейболу серед ветеранів (чоловіки, жінки) 13.05.16
15.05.16
3 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
легка атлетика/ чемпіонат України з легкої атлетики (біг на 10 км поза стадіоном) серед ветеранів 13.05.16
14.05.16
2 Київ
боротьба вільна/ чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів 06.06.16
12.06.16
7 Миколаївська
Укрспортзабезпечення
велоспорт/ чемпіонат України з велоспорту (гонка шосе) серед ветеранів 08.06.16
12.06.16
5 Київ
Укрспортзабезпечення
волейбол/ Кубок України з волейболу серед ветеранів 15.06.16
25.06.16
11 Миколаївська
Укрспортзабезпечення
легка атлетика/ чемпіонат  України  з легкої атлетики серед ветеранів 01.07.16
03.07.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
велоспорт/ чемпіонат України з велоспорту в гонці критеріум серед ветеранів 07.07.16
10.07.16
4 Харківська
футбол/ чемпіонат  України з футболу серед ветеранів 45+ 22.07.16
24.07.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
велоспорт/ Кубок України з велоспорту серед ветеранів присвячений Дню незалежності України 23.08.16
26.08.16
4 Хмельницький
футбол/ чемпіонат  України з футболу серед ветеранів  50+ 26.08.16
28.08.16
3 За пpизначенням
легка атлетика/ Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів 18.09.16
20.09.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
футбол/ Кубок України з футболу серед ветеранів 35+, 30.09.16
02.10.16
3 Україна
футбол/ чемпіонат України з футболу серед ветеранів 40+ 30.09.16
02.10.16
3 За пpизначенням
боротьба вільна/ Кубок України з вільної боротьби серед ветеранів 09.12.16
11.12.16
3 Київ
легка атлетика/ Зимовий Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів 17.12.16
18.12.16
2 Київ
Укрспортзабезпечення

спорт ветеранів з неолімпійських видів спорту

футзал/ Міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів 45+ 13.01.16
17.01.16
5 Мукачево
спортивне орієнтування/ чемпіонат світу зі спортивного орієнтування (на лижах) серед ветеранів 26.01.16
27.01.16
2 Німеччина
більярдний спорт/ чемпіонат України з більярдного спорту “Комбінована піраміда” серед ветеранів 11.02.16
14.02.16
4 Кіровоград
Укрспортзабезпечення
скелелазіння/ Кубок України зі скелелезіння  серед ветеранів (трудність, швидкість) 13.02.16
15.02.16
3 Кременчук
пауерліфтінг/ чемпіонат України з пауерліфтінгу (сума триборства та жим лежачи) серед ветеранів 13.02.16
15.02.16
3 Львівська
футзал/ чемпіонат України з футзалу 35+ серед ветеранів 18.02.16
21.02.16
4 Житомир
Укрспортзабезпечення
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (на лижах) серед ветеранів 18.02.16
22.02.16
5 Київ
Укрспортзабезпечення
альпінізм/ Всеукраїнські змагання з альпінізму  серед ветеранів (сходження на Говерлу) 10.03.16
15.04.16
37 Закарпатська
футзал/ чемпіонат України з футзалу серед ветеранів 45+ 24.03.16
27.03.16
4 Южноукраїнськ
армспорт/ чемпіонат України з армспорту серед ветеранів 19.04.16
22.04.16
4 Харків
Укрспортзабезпечення
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (на велосипедах) серед ветеранів 19.04.16
22.04.16
4 Запорізька
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (бігом) серед ветеранів 20.04.16
25.04.16
6 Полтавська
скелелазіння/ XV чемпіонат України зі скелелезіння на природному рельєфі серед ветеранів 01.05.16
04.05.16
4 Вінницька
Укрспортзабезпечення
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (трейл) серед ветеранів 05.05.16
10.05.16
6 Харківська
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (бігом) серед ветеранів (командний) 05.05.16
10.05.16
6 Львівська
більярдний спорт/ Кубок України з більярдного спорту “Комбінована піраміда” серед ветеранів 05.05.16
08.05.16
4 Житомир
скелелазіння/ Відкрита першість України зі скелелезіння  серед ветеранів на природному рельєфі 30.05.16
01.06.16
3 Житомирська
спортивне орієнтування/ чемпіонат України  зі спортивного орієнтування (на велосипедах) серед ветеранів (багатоборство) 10.06.16
13.06.16
4 Кіровоградська
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (рогейн) серед ветеранів 17.06.16
20.06.16
4 Івано-Франківська
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування (рогейн) серед ветеранів 17.06.16
20.06.16
4 Івано-Франківська
шахи/ чемпіонат України з шахів серед ветеранів 16.08.16
25.08.16
10 Харків
Укрспортзабезпечення
футзал/ чемпіонат України з футзалу серед ветеранів 40+, 50+ 07.09.16
30.09.16
24 Одеса
футзал/ чемпіонат України з футзалу 40+,50+,60+  серед ветеранів 07.09.16
11.09.16
5 Одеса
спортивне орієнтування/ чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ветеранів (багатоборство) 15.09.16
19.09.16
5 Дніпропетровська
шахи/ Кубок України з  шахів серед ветеранів 16.09.16
25.09.16
10 Миколаївська
Укрспортзабезпечення
пауерліфтінг/ чемпіонат України з класичного пауерліфтінгу серед ветеранів 22.09.16
24.09.16
3 Волинська
Укрспортзабезпечення
спортивне орієнтування/ чемпіонат України  зі спортивного орієнтування (бігом) серед ветеранів (багатоборство) 22.09.16
26.09.16
5 Сумська
спортивний туризм/ Кубок України зі спортивного туризму серед ветеранів 23.09.16
25.09.16
3 Київ
Укрспортзабезпечення
футзал/ Кубок України з футзалу серед ветеранів 55+ 15.12.16
18.12.16
4 Суми
Укрспортзабезпечення

***

Календарний план спортивних змагань Чернівецької області на 2015 рік

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.