Календарний план спортивних змагань Чернівецької області на 2015 рік

0

Тут можна знайти як місцеві змагання, так і змагання вищого рівня 2015 р., в яких можуть брати участь представники Чернівецької області.

 

Календар по ходу сезону може зазнавати незначних змін (про зміни повідомлятимемо додатково).


Календарний план фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів

Чернівецької області на 2015 рік

Назва Строк початку/ закінчення Три-  вал. Місце-провед. Орган.-учасники
Літні олімпійські види спорту

баскетбол – жін.

Дитяча юнацька баскетбольна ліга (IV ранг) 01.01.15
30.05.15
150 На місцях зб. області, ФСТ, СК
Обласна спартакіада студентської молоді ВНЗ  I-II р.а (дівчата) 18.02.15     20.02.15 3 Чернівці ВНЗ I-II р.а
Чемпіонат області серед дівчат 2000-2003 р.н. (Відкрита обласна Баскетбольна Ліга “Мак-Авто”) січень-травень 10 Чернівці КФК, ЗОШ, ДЮСШ,зб. районів
Чемпіонат області серед СПТНЗ (дівчата) лютий-березень 6 Чернівці зб. СПТНЗ області
Чемпіонат області серед команд ВНЗ I-II р.а. (дівчата) лютий-березень 6 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
Чемпіонат області серед команд ВНЗ III-IV р.а. (дівчата) лютий-березень 6 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Чемпіонат області серед команд ДЮСШ 1999-2000 р.н. 28.02.15 28.02.15 4 За призначенням ДЮСШ
Обласні спортивні ігри серед студентської молоді  ВНЗ III-IVр.а 10.03.15    14.03.15 4 Чернівці ВНЗ III-IV р.а.
Обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ (дівчата) 11.03.15      12.03.15 2 Чернівці зб. ПТНЗ
Обласна спартакіада школярів (дівчата) 21.03.15      28.03.15 8 Чернівці зб. команди районів
Чемпіонат України серед дівчат 2000-2001 р.н. жовтень-грудень 20 За призначенням зб.. області, ДЮСШ
Відкрита обласна Баскетбольна Ліга “Мак-Авто” (ВОБЛМ) сезону 2015-2016 р.р. Чемпіонат області серед дівчат 2000-2003 р.н. жовтень-грудень 18 Чернівці КФК, ЗОШ, ДЮСШ,зб. районів
Чемпіонат України ( вища, перша ліги )  (дорослі)  (ІІІ ранг) 10.01.15
10.06.15
152 за призначенням зб. області, ФСТ, СК
Фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (IV ранг) 01.04.15
24.04.15
24 Київ зб. області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – фінал  ( вища, перша ліги) – III ранг 10.04.15
15.04.15
6 Київ “Палац спорту” зб. області, спортклуби
Фінал чемпіонату України 3х3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів (кадетки, IV ранг) 07.05.15
09.05.15
3 Київ “Палац спорту” зб. області
Всеукраїнська дитяча юнацька баскетбольна ліга (IV ранг) 01.10.15
30.12.15
91 за призначенням зб. області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – тури (вища, перша ліги) – III ранг 15.10.15
30.12.15
77 за призначенням зб. області, спортклуби

баскетбол – чол.

Дитяча юнацька баскетбольна ліга  (IV ранг) 01.01.15
30.05.15
150 за призначенням зб. області, ФСТ, СК
Чемпіонат України серед команд чоловіків Першої ліги, група “Захід” сезону 2014-2015 січень-травень 22 Чернівці зб. області, БК “Буковина Чернівці”
Чемпіонат України серед юнаків 1999-2000 р-н. (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга сезону 2014-2015 рр..) січень-травень 20 Чернівці зб.. області, ДЮСШ
Чемпіонат України – етапи, тури (суперліга) – III ранг 05.01.15
31.05.15
147 Київ зб. області, спортклуби
Чемпіонат області серед команд СПТНЗ (юнаки) лютий-березень 6 за призначенням зб. СПТНЗ області
Обласні спортивні ігри серед  команд ВНЗ I-II р.а (юнаки) 25.02.15    27.02.15 3 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
Обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ 19.03.2015 1 Чернівці зб. ПТНЗ
Обласні спортивні ігри серед  команд ВНЗ III-IVр.а 03.03.15   07.03.15 4 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Чемпіонат області серед чоловічих та юнацьких команд “Пролісок” 01.04.15    05.04.15 5 Чернівці зб.територій, ФСТ
Чемпіонат області серед команд чоловіків (Кубок МИРУ) квітень-травень 14 Чернівці КФК, ЗНЗ, ДЮСШ,зб. районів,клуби,СПТНЗ
Чемпіонат області по стрітболу (юнаки, дорослі) травень-червень 2 Чернівці зб. територій, ФСТ, СК
Чемпіонат області серед команд юнаків та чоловіків травень-червень 2 Чернівці зб.територій, ФСТ, СК
Чемпіонат України (вища, перша ліги) (дорослі)  (IІI ранг) 10.01.15
10.06.15
152 за призначенням зб.області, СК
Кубок України – фінал ( III ранг) 27.03.15
30.03.15
4 за призначенням зб.області, СК
Фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (IV ранг) 10.05.15
15.05.15
6 Київ зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат області серед команд ДЮСШ (юнаки 1998-1999 р.н.) жовтень 4 за призначенням зб. ДЮСШ
Чемпіонат області серед команд ДЮСШ (юнаки 1998-1999 р.н.) листопад 4 за призначенням зб. ДЮСШ
Обласна спартакіада школярів листопад-грудень 4 за призначенням зб. ЗНЗ
Фінальні обласні змагання Шкільна Баскетбольна Ліга листопад-грудень 4 за призначенням зб. ЗНЗ
Фінал чемпіонату України 3х3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів (кадети, IV ранг) 25.05.15
30.05.15
6 Київ “Палац спорту” зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – етапи, тури (суперліга, вища, перша ліги) – III ранг 01.10.15
30.12.15
91 за призначенням зб.області, спортклуби
Всеукраїнська дитяча юнацька баскетбольна ліга (IV ранг) 01.10.15
30.12.15
91 за призначенням зб.області, ФСТ, СК

бейсбол

Чемпіонат України, тури ( III ранг) 15.04.15
15.09.15
154 Україна зб.області
Відкритий чемпіонат  області серед катедів квітень 2 Кіцманський згідно положення
Чемпіонат України серед кадетів (ІV ранг) 29.04.15
03.05.15
5 За пpизначенням зб.області
Відкритий чемпіонат області серед юнаків травень 2 Кіцманський згідно положення
Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) 20.05.15
24.05.15
5 За пpизначенням Області
Відкритий чемпіонат області серед молодіжних команд травень 2 Кіцманський згідно положення
Чемпіонат України серед молодіжних команд ( IV ранг) 27.05.15
31.05.15
5 за призначенням Області
Чемпіонат України серед школярів, “Літл ліга” (ІV ранг) 02.06.15
05.06.15
4 За пpизначенням Області
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг) 10.09.15
13.09.15
4 Кіровоград СДЮШОР “Юність” Області
Кубок України, тури ( III ранг) 26.09.15
25.10.15
30 за призначенням Області

бокс

Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті В. Арсьонова (ІІІ ранг) 19.01.15
25.01.15
7 за призначенням За запрошенням
Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед жінок, молоді та юніорок  (IІІ ранг) 23.01.15
26.01.15
4 Борислав Укpаїна
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного (ІІІ ранг) 26.01.15
31.01.15
6 Хмельницький За запрошенням
Чемпіонат України серед юнаків – зональний (ІV ранг) 02.02.15
08.02.15
7 За пpизначенням Області
Кубок України з боксу серед жінок (ІІІ ранг) 03.02.15
08.02.15
7 Чернівці Області, ФСТ, СК
Чемпіонат області серед юніорів та юнаків 28.03.15    29.03.15 2 Чернівці збірні ДЮСШ, території
Обласний турнір 18.04.15   19.04.15 7 Вижниця зб. області
 Обласний турнір пам’яті Козака, Миронюка 26.09.15   27.09.15 2 Шипинці зб. області
Кубок України з боксу серед чоловіків (ІІІ ранг) 23.03.15
29.03.15
7 Миколаїв зб.області,ФСТ
Всеукраїнський турнір пам’яті Соколовського серед юнаків (ІV ранг) 13.04.15
19.04.15
7 Рівне За запрошенням
Чемпіонат України з боксу серед молоді (ІV ранг) 27.04.15
03.05.15
7 за призначенням зб.області
Чемпіонат України з боксу серед юнаків (ІV ранг) 18.05.15
24.05.15
7 за призначенням зб.області
Всеукраїнський турнір пам’яті М. Мицика з боксу серед молоді (IІ ранг) 25.05.15
30.05.15
6 Івано-Франківськ За запрошенням
Чемпіонат України з боксу серед юніорів (ІV ранг) 29.06.15
05.07.15
7 Тернопіль зб.області
Всеукраїнський турнір сильніших боксерів серед жінок (молоді та юніорок) (ІV ранг) 21.07.15
26.07.15
6 Долина За запрошенням
Всеукраїнський турнір серед жінок “Кубок Ковеля” (IІ ранг) 27.07.15
01.08.15
6 Ковель КДЮСШ За запрошенням
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді (ІV ранг)  (Палац культури) 17.08.15
23.08.15
7 Бердянськ зб.області,ФСТ
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків пам’яті М. Кузнецова (IІ ранг) 17.08.15
23.08.15
7 Кузнецовськ За запрошенням
Міжнародний турнір з боксу серед молоді класу “А” на призи братів Кличків (IІ ранг)  (палац культури) 24.08.15
30.08.15
7 Бердичів За запрошенням
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків (до 22 років) (ІІІ ранг) 07.09.15
13.09.15
7 За пpизначенням За запрошенням
Чемпіонат України з боксу серед юнаків (2002 – 2003 р. н.) (ІV ранг) 22.09.15
28.09.15
7 Вінниця зб.області
Всеукраїнський турнір сильніших з боксу серед юнаків (ІV ранг) 25.09.15
28.09.15
4 Калуш зб.області
Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді  (ІІІ ранг) 07.10.15
11.10.15
5 Запорізька зб.області
Всукраїнський турнір сильніших боксерів з боксу серед юніорів (ІV ранг) 12.10.15
18.10.15
7 за призначенням зб.області
Чемпіонат України серед жінок (ІІІ ранг) 19.10.15
25.10.15
7 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді (IІ ранг) 03.11.15
08.11.15
6 Рівне зб.області
Чемпіонат області з боксу серед юніорів (2001 – 2002 р. н.) листопад 2 за призначенням зб.територій
Чемпіонат України з боксу серед юніорів (2001 – 2002 р. н.) (ІV ранг) 09.11.15
15.11.15
7 Шостка зб.області
Чемпіонат України з боксу серед молоді (1998 – 1999 р. н.) (ІV ранг) 23.11.15
29.11.15
7 Україна зб.області
Міжнародний турнір з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного (IІ ранг) 23.11.15
26.11.15
4 Хмельницький зб.області
Чемпіонат України з боксу серед жінок (ІІІ ранг) 30.11.15
06.12.15
7 за призначенням зб.області
Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2000-2001 р. н. (ІV ранг) 07.12.15
13.12.15
7 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків (ІІІ ранг) 07.12.15
13.12.15
7 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнський турнір з боксу серед  жінок, молоді та юніорок пам’яті В.Т. Дем’янова (IІ ранг) 11.12.15
14.12.15
4 Івано-Франківськ зб.області
Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків (ІV ранг) 17.12.15
21.12.15
5 Калуш зб.області
Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків (ІV ранг) 19.12.15
22.12.15
4 Одеса зб.області
Кубок області листопад 3 Чернівці збірні території

боротьба вільна

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) 27.01.15
30.01.15
4 Бровари ВУФК зб.області
Чемпіонат області серед юніорів лютий 1 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1995-1997 рр.н., жінки)  (ІІІ ранг) 28.02.15
02.03.15
3 Хмельницький зб.області
Обласні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 19.03.15   19.03.15 1 Чернівці ВНЗ III-IVр.а
Всеукраїнський турнір , присвячений ветеранам “Боротьба Прикарпаття” (1998-1999 рр.н.) (ІV ранг) 01.04.15
05.04.15
5 Івано-Франківськ зб.області
Всеукраїнський турнір “Олімпійські надії” серед юнаків і дівчат (1998-1999 рр.н.) (ІV ранг) 04.04.15
06.04.15
3 Б. Церква зб.області
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок березень 1 Чернівці зб.територій, ФСТ
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок  (ІІІ ранг) 06.04.15
09.04.15
4 Харків зб.області
Чемпіонат України серед студентів (ІІІ ранг) 08.04.15
11.04.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1995-97 р.н.) (ІІІ ранг) 21.04.15
24.04.15
4 Івано-Франківська зб.області
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  “Чорне море” (ІІ ранг) 28.04.15
30.04.15
3 Одеса зб.області
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат травень 1 Чернівці зб.територій,  ДЮСШ
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1998-99 р.н.) (ІV ранг) 19.05.15
22.05.15
4 Херсонська зб.області
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІV ранг) 06.06.15
08.06.15
3 Львів зб.області
Відкритий Всеукраїнський турнір “Довбуша” серед юніорів 1995-1997 рр.н. (ІII ранг) 25.09.15
27.09.15
3 Коломия зб.області
ХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок О.Медведя  (1995-1996р.н.) (ІV ранг) 04.10.15
06.10.15
3 Б. Церква зб.області
Чемпіонат області серед молоді (1993-1997 р.н.) вересень 1 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України серед молоді (1993-1997 р.н.) (ІІI ранг) 06.10.15
09.10.15
4 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнський турнір “Тернове поле” (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) 17.10.15
19.10.15
3 Тернопіль зб.області
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. жовтень 1 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2000-2001 р.н. (ІV ранг) 27.10.15
30.10.15
4 За пpизначенням зб.області
Відкритий Всеукраїнський турнір Б.Сцибайло (1999-2000 рр.н.) (ІV ранг) 22.11.15
24.11.15
3 Тернопіль зб.області
Кубок області серед чоловіків та жінок листопад 1 Чернівці зб.територій
Кубок України серед чоловіків, жінок (ІІІ ранг) 01.12.15
04.12.15
4 Бровари зб.області
Всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 1999-2000 рр.н. (ІV ранг) 12.12.15
14.12.15
3 Хмельницький зб.області

важка атлетика

Чемпіонат України серед молоді до 23 років (ІV ранг) 20.07.15
25.07.15
6 Скадовськ  НСБ”Скадовськ” зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) 21.09.15
26.09.15
6 Хмельницька зб.області,ФСТ
Чемпіонат України серед студентів (ІV ранг) 20.10.15
24.10.15
5 Львів зб.області

велоспорт (ВМХ)

Чемпіонат України багатоденна гонка (юніори юнаки) (IVранг) 09.05.15
14.05.15
6 Куп’янськ зб.області, ФСТ, СК
Відкритий Чемпіонат області BMX рейсинг 23.05.15  24.05.15 2 Новоселиця ДЮСШ, ФСТ
Відкритий Чемпіонат області BMX спринт 27.06.15   28.06.15 2 Новоселиця ДЮСШ, ФСТ
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) та I етап Кубку України (III ранг) 02.07.15
04.07.15
3 Куп’янськ зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України (юніори, юнаки) та II етап Кубку України (IV ранг) 05.08.15
07.08.15
3 Куп’янськ зб.області, ФСТ, СК
Відкритий Чемпіонат області багатоденної гонки 27.08.15  30.08.15 4 Новоселиця ДЮСШ, ФСТ
Відкритий меморіал Ю.Максимчука 18.09.15   20.09.15 3 Новоселиця зб. області
Чемпіонат України (спринт) (чоловіки, жінки),   III етап Кубку України (III ранг) 05.09.15
07.09.15
3 Новоселиця зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України (спринт)  (юніори, юнаки) та IV етап Кубку України   (IV ранг) 26.09.15
28.09.15
3 Новоселиця Області, ФСТ, СК

велоспорт (маунтенбайк)

Відкритий чемпіонат області 27.02.15   28.02.15 2 Чернівці ДЮСШ, ФСТ
Зимовий чемпіонат України (індивідуальна гонка, крос – кантрі на коротком крузі) (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 19.03.15
21.03.15
3 Закарпатська зб.області,ФСТ
Зимовий чемпіонат України (крос-кантрі, індивідуальна гонка в гору) (дорослі, молодь, юніори) (III ранг) 26.03.15
28.03.15
3 Закарпатська зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (паралельний слалом),  І етап чемпіонату України (крос-кантрі елюмінатор). Кубок України І етап крос – кантрі  (дорослі, молодь,юніори, юнаки) (III ранг) 08.04.15
10.04.15
3 Одеса зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (естафетна командна гонка), ІІ етап чемпіонату України крос-кантрі елімінатор, ІІ етап Кубка України крос кантрі  (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 23.04.15
25.04.15
3 Харків зб.області,ФСТ
ІІІ етап чемпіонату України (крос – кантрі елюмінатор),  ІІІ етап кубку України з крос – кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 30.04.15
02.05.15
3 Суми зб.області
I етап Кубку України з швидкісного спуску данхіл (ІІІ ранг) 08.05.15
10.05.15
3 За пpизначенням зб.області,ФСТ
ІV етап чемпіонату України (крос – кантрі елюмінатор),  ІV етап кубку України з крос – кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 14.05.15
16.05.15
3 За пpизначенням зб.області
Міжнародні змагання з швидкісного спуску данхіл Free Rite DH (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (II ранг) 16.05.15
17.05.15
2 За пpизначенням зб.області
ІІ етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг) 23.05.15
23.05.15
1 Львів зб.області,ФСТ
Відкритий чемпіонат області крос-кантрі елімінатор естафета 04.05.15   04.05.15 2 Чернівці ДЮСШ, ФСТ
ІІІ етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг) 13.06.15
13.06.15
1 Хорол зб.області,ФСТ
V етап чемпіонату України (крос – кантрі елюмінатор), Чемпіонат України марафон.(III ранг) V етап кубку Украіни крос – кантрі.(дорослі, молодь, юніори, юнаки) 17.06.15
20.06.15
4 Кіровоград зб.області,ФСТ
Чемпіонат України  данхіл (III ранг) 19.06.15
21.06.15
3 Закарпатська зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (крос – кантрі), чемпіонату України (крос-кантрі елюмінатор) (серед усіх вікових категорій)  (III ранг) 09.07.15
11.07.15
3 За пpизначенням зб.області,ФСТ
ІV етап Кубка України (гонка тріал) (ІІІ ранг) 25.07.15
25.07.15
1 За пpизначенням зб.області,ФСТ
Відкритий чемпіонат області, олімпійські види 03.07.15   05.07.15 3 Чернівці ДЮСШ, ФСТ
Чемпіонат України ( крос – кантрі з точки в точку) та VІ етап Кубку України з крос – кантрі  (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 31.07.15
02.08.15
3 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України у багатоденній гонці та гонці апхіл (серед усіх вікових категорій) (III ранг) 05.08.15
08.08.15
4 Чернівці зб.області,ФСТ
ІI етап Кубку України з швидкісного спуску данхіл (ІІІ ранг) 21.08.15
23.08.15
3 Закарпатська зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (крос – кантрі до 23 років), VІ етап чемпіонату України (крос-кантрі eлюмінатор) та VIІ етап Кубку України з крос – кантрі.(дорослі, молодь, юніори, юнаки)        (III ранг) 10.09.15
12.09.15
3 Харків зб.області
чемпіонат України (крос-кантрі на короткому крузі) та міжнародні змагання на призи ISD (дорослі, молодь, юніори) (ІІІ ранг) 18.09.15
20.09.15
3 За пpизначенням зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (гонка тріал) (ІІІ ранг) 19.09.15
19.09.15
1 За пpизначенням зб.області,ФСТ
ІІI етап Кубку України з швидкісного спуску данхіл (ІІІ ранг) 25.09.15
27.09.15
3 За пpизначенням зб.області,ФСТ
Кубок України серед ветеранів (III ранг) 26.09.15
27.09.15
2 Харків зб.області,ФСТ
Чемпіонат України крос – кантрі елюмінатор (VII етап, фінал) та VIІІ етап Кубка України з крос-кантрі (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 02.10.15
04.10.15
3 За пpизначенням зб.області,ФСТ
Чемпіонат України марафон серед аматорів та ветеранів (III ранг) 03.10.15
04.10.15
2 Харків зб.області,ФСТ
Чемпіонат України  данхіл – спринт,  (III ранг) 05.10.15
08.10.15
4 Івано-Франківська зб.області,ФСТ
Чемпіонат України (4х), фінал Кубка України з крос – кантрі. (дорослі, молодь, юніори, юнаки) (III ранг) 08.10.15
10.10.15
3 Чернівці зб.області,ФСТ
Всеукраїнські змагання “Меморіал І.І.Бандурського” (крос-кантрі, гонка в гору, данхіл спринт) (III ранг) 16.10.15
18.10.15
3 Чернівці зб.області,ФСТ
Фінал Кубка України з швидкісного спуску даунхіл (III ранг) 07.11.15
08.11.15
2 За пpизначенням зб.області
Відкритий чемпіонат області “Новорічний велокрос” 29.12.15   30.12.15 2 Чернівці зб. області

велоспорт (шосе)                      

Відкритий чемпіонат України в гонці критеріум І тур та Всеукраїнські змагання  (юніорки, юнаки) (ІІІ, ІV ранг) 26.03.15
29.03.15
4 Миколаїв зб.області, ФСТ, СК
Відкритий чемпіонат області в індивідуальній, груповій гонці 16.04.15  17.04.15 3 Чернівці ДЮСШ, ФСТ
Відкритий чемпіонат України у гонці крітеріум І тур  (жінки, юніори) (ІІІ ранг)  та всеукраїнські змагання (жінки, юніори) (ІІІ ранг) 24.04.15
26.04.15
3 Рівне зб.області
Відкритий чемпіонат України у гонці критеріум (фінал) (юніорки, юнаки) та Всеукраїнські змагання  (юніорки, юнаки, дівчата)  (ІІІ, IV ранг) 24.07.15
26.07.15
3 Первомайськ Миколаїв.обл зб.області
Відкритий чемпіонат області в командній та груповій гонці, Кубок Буковини 24.07.15  26.07.15 4 Чернівці ДЮСШ, ФСТ
Відкритий чемпіонат України в парній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) (ІІІ ранг), (юнаки, дівчата) (ІV ранг) 01.09.15
04.09.15
4 Б. Церква зб.області

веслування на байдарках і каное

Відкрита першість області з ЗФП березень Новодністровськ згідно положення
Чемпіонат України з спеціальної фізичної підготовки (ІІІ ранг) 25.03.15
28.03.15
4 Херсон зб.області
Кубок України  присвячений пам’яті олімпійської чемпіонки  Ю. Рябчинської (IIIранг) 16.04.15
20.04.15
5 Дніпропетровськ зб.області
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та підлітків 23.05.15   29.05.15 5 Новодністровськ згідно положення
Чемпіонат України (марафон) (ІІІ ранг) 11.05.15
14.05.15
4 Вінниця зб.області
Міжнародний турнір до Дня перемоги 08.05.15   10.05.15 Тернопіль згідно положення
Відкритий чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) 11.06.15
15.06.15
5 Волинська СДЮШОР “Ніка-Сільмаш” зб.області
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та молоді 20.06.15
20.06.15
Новодністровськ згідно положення
Чемпіонат України серед юніорів 1997-1998 та молоді до 23 років (IV ранг) 26.06.15
30.06.15
5 Дніп-ськ КП “Водноспорт. комбінат” зб.області
Чемпіонат України серед дорослих (ІІІ ранг) 02.07.15
06.07.15
5 Дніп-ськ КП “Водноспорт. комбінат” зб.області
Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат “Стрімкі човни” – фінал  (V ранг) 31.07.15
03.08.15
4 Дніп-ськ КП “Водноспорт. комбінат” зб.області
Кубок Федерації  (ІV ранг) 17.09.15
19.09.15
3 Львівська зб.області
Командний чемпіонат України серед областей (ІІІ ранг) 26.09.15
29.09.15
4 Полтава НТБ “Олімп. надії” зб.області

волейбол (чоловіки,  жінки)

Фінал чемпіонату України “Дитяча ліга”  (1998) сезону 2014/2015 (ІІІ ранг) (жінки) 12.03.15
16.03.15
5 За пpизначенням зб.області
Обласна спартикіада серед учнів ЗНЗ (дівчата) 07.02.15   14.02.15 1 Чернівці зб. ЗНЗ
Обласна спартикіада серед учнів ПТНЗ (юнаки) 18.02.15  19.02.15 1 Чернівці зб. ПТНЗ
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 17.02.15   21.02.15 4 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Обласна спартикіада серед учнів ПТНЗ (дівчата) 04.03.15   05.03.15 3 Чернівці зб. ПТНЗ
Обласна спартикіада серед учнів ЗНЗ (дівчата) 07.03.15   14.03.15 1 Чернівці зб. ЗНЗ
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ I-II р.а 11.03.15  13.03.15 3 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ I-II р.а 18.03.15   20.03.15 3 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
Чемпіонат України “Дитяча ліга” (1999) сезону 2015/2016, тури (IІІ ранг) (жінки) 15.11.15
20.12.15
36 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України “Дитяча ліга”  (2001 та молодші) сезону 2015/2016, тури (IV ранг) (жінки) 15.11.15
20.12.15
36 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України (1999 та молодші) (IV ранг) (жінки) 23.11.15
29.11.15
7 За пpизначенням зб.області
Турнір пам’яті заслуженого працівника фізичної культури України Дичка Б.М. лютий 2 Чернівці згідно положення

гандбол – жін.

Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 2002 р.н.) (ІV ранг) 26.03.15
31.03.15
6 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 2001 р.н.) (ІV ранг) 26.03.15
31.03.15
6 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат області серед дівчат квітень 3 Хотин зб.області
Чемпіонат України,  І тур                                             (дівчата 1999-2000  р.н.) (ІV ранг) 12.10.15
18.10.15
7 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України, І тур                                                           (дівчата 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) 19.10.15
25.10.15
7 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України,  ІІ тур                                                         (дівчата 1999-2000  р.н.) (ІV ранг) 09.11.15
15.11.15
7 За пpизначенням зб.області
Обласна спартакіада школярів (дівчата) 21.11.15  22.11.15 2 Заставна зб. Територій

гандбол – чол.

Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 2001 р.н.) (ІV ранг) 26.03.15
31.03.15
6 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 2002 р.н.) (ІV ранг) 26.03.15
31.03.15
6 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат області серед юнаків квітень 3 Хотин зб.області
Відкритий чемпіонат Чернівецької області серед чоловічих команд квітень 3 Чернівці зб.області
Відкритий чемпіонат Чернівецької області серед чоловічих команд жовтень 3 Чернівці зб.області
Чемпіонат України, І тур                                                          (юнаки 1999-2000 р.н.) (ІV ранг) 12.10.15
18.10.15
7 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України, І тур                                                           (юнаки 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) 19.10.15
25.10.15
7 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України, ІІ тур                                                            (юнаки 1999-2000 р.н.) (ІV ранг) 09.11.15
15.11.15
7 За пpизначенням зб.області
Обласна спартакіада школярів (юнаки) 14.11.15  15.11.15 2 Хотин зб. Територій

гімнастика художня

Кубок області лютий 2 Чернівці ДЮСШ
Кубок України (дорослі, юніори) (ІІІ ранг) 11.02.15 16.02.15 6 Ужгород зб. області
ІІІ Всеукраїнський турнір “Грація Буковини” 28.02.15 01.03.15 2 Чернівці за запрошенням
Чемпіонат України серед спортивних клубів та юніорів. (ІV ранг) 24.04.15 27.04.15 4 Суми зб. області
Чемпіонат області 17.05.15 18.05.15 2 Чернівці ДЮСШ
Командний чемпіонат України  (ІІІ ранг) 20.10.15
25.10.15
6 Чернівці ОДЮСШ зб.області

дзюдо

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат  до 18 років (IV ранг) 10.02.15
13.02.15
4 Луцьк зб.області
Всеукраїнський турнір “Київська весна” серед юнаків та дівчат 1999-00 р.н. (ІV ранг) 14.03.15
15.03.15
2 Київ РВУФК зб.області
Чемпіонат України та командний чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року (IV ранг) 17.03.15
20.03.15
4 Одеса зб.області
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 19.03.2015 1 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків 2001-2002, 2003-2004 р.н. 27.03.15   29.03.15 3 Сокиряни зб.області
Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 р. (ІІ ранг) 28.03.15
31.03.15
4 Київ За запрошенням
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат  до 16 років (IV ранг) 02.04.15
05.04.15
4 Луцьк зб.області
Чемпіонат області серед юніорів та юніорок до 21 р. квітень 1 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 р. (ІІ ранг) 16.05.15
19.05.15
4 Київ зб.області
Відкритий Кубок України (ІІІ ранг) 22.05.15
24.05.15
3 Суми Акад. банківс. справи зб.області
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 18 років жовтень 1 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років  (IV ранг) 29.10.15
01.11.15
4 Черкаси КП СК “Будівельник” зб.області
Чемпіонат України, командний чемпіонат України (ІІІ ранг) 19.11.15
22.11.15
4 Одеська СБ “Акад.спорту” зб.області

кінний спорт

Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків  та дітей  (ТОВ”Магнат”) (IV  ранг) 02.04.15
05.04.15
4 Київська зб.області
Етап Кубку України з триборства (III ранг) 30.04.15
03.05.15
4 Одеська зб.області
Кубок України з  кінних пробігів (III ранг) 16.05.15
17.05.15
2 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України з подолання перешкод  серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 25.06.15
28.06.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) 02.07.15
05.07.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України з виїздки  (III  ранг) 09.07.15
12.07.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 16.07.15
19.07.15
4 За пpизначенням зб.області
Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 24.09.15
27.09.15
4 Київська зб.області
Кубок України  з виїздки  (ІІІ ранг) 01.10.15
04.10.15
4 За пpизначенням зб.області
Кубок України серед дорослих, юніорів, юнаків з триборства  (ІІІ-IV ранг) 08.10.15
11.10.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України з кінних пробігів (III ранг) 22.10.15
25.10.15
4 За пpизначенням зб.області

легка атлетика

ХХ всеукраїнські змагання в приміщенні “Різдвяні старти”.(IIIранг) 09.01.15
10.01.15
2 Київ За запрошенням
Зимовий чемпіонат області серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих 10.01.15   11.01.15 2 Чернівці за призначенням
Командний чемпіонат України  у приміщенні  (III ранг) 22.01.15
24.01.15
3 Запоріжжя зб.області
Командний чемпіонат України  у приміщенні (багатоборство)   (III ранг) 22.01.15
24.01.15
3 Запоріжжя зб.області
Чемпіонат України серед юнаків  (1998 р.н. та молодші)  у приміщенні (ІV ранг) 25.01.15
27.01.15
3 Запоріжжя Споpтивні школи
Чемпіонат України  серед юніорів у приміщенні (IV ранг) 05.02.15
07.02.15
3 Суми зб.області
Чемпіонат України у приміщенні. (III) 11.02.15
14.02.15
4 Суми зб.області
Зимовий Кубок України  (III ранг) 19.02.15
21.02.15
3 Київ зб.області
Всеукраїнські  змагання “Прикарпатська зима” серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше у приміщенні  (V ранг) 21.02.15
22.02.15
2 Івано-Франківськ зб.області
Чемпіонат області з кросу серед дорослих, молоді. Юніорів, юнаків 21.02.15  22.02.15 3 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос)  (III-IV ранг) 05.03.15
07.03.15
3 Цюрупинськ зб.області
Чемпіонат області з бігу на 1000м. Серед дорослих, молоді, юніорів 28.03.15  29.03.15 2 Чернівці зб.районів, спортивні школи
Кубок  України (марафонський біг)  (III ранг) 10.04.15
11.04.15
2 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат області з гірського бігу вгору серед дорослих, молоді, юніорів 12.04.15
12.04.15
2 Вижницький зб.територій, ДЮСШ
Обласна спартикіада серед учнів ЗНЗ 11.04.15   12.04.15 2 Кіцмань зб. ЗНЗ
Обласна спартикіада серед учнів ПТНЗ 22.04.15   23.04.15 2 Чернівці зб. ПТНЗ
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 22.04.15   23.04.15 2 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ I-II р.а 22.03.15   23.04.15 2 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
Чемпіонат України  серед дорослих, молоді, юніорів з бігу на 10000 м (III-IV ранги) , 24.04.15
25.04.15
2 Черкаси зб.області
Чемпіонат Українисеред ДЮСШ , СДЮШОР  (1998 р. н. та молодші) (IV ранг) 25.04.15
27.04.15
3 Кіровоград зб.області
Особисто-командний чемпіонат України  ( гірський біг (вгору)) (III ранг) 26.04.15
26.04.15
1 За пpизначенням зб.області
Київський міжнародний півмарафон  (IІІ ранг) 26.04.15
26.04.15
1 Київ За запрошенням
54 – Міжнародні змагання   Кубок “Дружби” серед юнаків та дівчат 2000 р.н.  та молодше (IV ранг) 08.05.15
09.05.15
2 Ужгород За запрошенням
Чемпіонат України  (півмарафон) (III ранг) 08.05.15
09.05.15
2 Ковель зб.області
ХІІ літня Універсіада України  (ІІІ ранг) 11.05.15
13.05.15
3 Кіровоград зб.області
Чемпіонат України  серед школярів 2002 р.н. та молодше (4-борство) ( ІV ранг) 15.05.15
17.05.15
3 Іллічівськ ПС “Юність” зб.області
Кубок України (бігові та стрибкові види) –  І етап   (III ранг) 20.05.15
22.05.15
3 За пpизначенням зб.області
Командний чемпіонат України  серед юніорів ( IV ранг). 24.05.15
26.05.15
3 Кіровоград зб.області
 Чемпіонат області  серед дорослих,молоді, юніорів 02.05.15    03.05.15 2 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Чемпіонат України серед молоді (ІV ранг) 27.05.15
30.05.15
4 Кіровоград зб.області
Особисто-командний чемпіонат України (гірський біг) (III ранг) 30.05.15
31.05.15
2 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат області серед юніорів та юнаків (1998 р.н. Та молодше) 30.05.15   31.05.15 2 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Командний чемпіонат України ( ІІІ ранг). 07.06.15
10.06.15
4 Кіровоград зб.області
Чемпіонат України серед юніорів (IV ранг) 14.06.15
16.06.15
3 Харків зб.області
Чемпіонат України серед юнаків 2000 р.н. та молодше. (IV ранг) 17.06.15
19.06.15
3 Вінниця зб.області
Чемпіонат України серед юнаків (1998 та молодші р.н.) (IV ранг) 24.06.15
26.06.15
3 Кіровоград зб.області
Чемпіонат області серед юніорів, молоді та дорослих (біг по шосе 10 км) 30.08.15
30.08.15
1 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Кубок України (бігові та стрибкові види)-Фінал (III ранг) 15.07.15
17.07.15
3 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України .(ІІІ ранг) 29.07.15
01.08.15
4 Кіровоград зб.області
Чемпіонат області серед юнаків (2000 р.н. та молодші) вересень 1 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
ІV Відкрита першість  Білоцерківської медлевої фабрики з легкої атлетики (крос) (ІV -V) ранг 05.09.15
05.09.15
1 Б. Церква Укpаїна
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) ( IV ранг) 17.09.15
20.09.15
4 Кіровоград Споpтивні школи
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км)Всеукраїнські змагання  “Львівська десятка”  (III-ІV ранг) 18.09.15
19.09.15
2 Львів зб.області
Чемпіонат області серед молоді та дорослих (біг марафонський) 20.09.15   20.09.15 1 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Командний чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) ( IV ранг) 24.09.15
27.09.15
4 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України (біг на 1 милю). Всеукраїнські змагання  з бігу на 1 милю за участю зарубіжних спортсменів “Буковинська миля” (III ранг) 26.09.15
27.09.15
2 Чернівці За запрошенням
Чемпіонат України  серед дорослих та молоді  (трейл) (ІІІ- ІV ранг) 26.09.15
27.09.15
2 Київ зб.області
Київський міжнародний марафон ( IІІ ранг) 27.09.15
27.09.15
1 Київ За запрошенням
Студентський чемпіонат  ВНЗ   (ІІІ ранг) 28.09.15
01.10.15
4 Кіровоград зб.області
“Діти- Олімпійська надія ” ( V ранг) 01.10.15
04.10.15
4 Б. Церква зб.області
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (марафонський біг). Міжнародний Білоцерківський марафон ( III-IV ранг) 03.10.15
04.10.15
2 Б. Церква зб.області
Мукачевський півмарафон  (III ранг) 30.10.15
31.10.15
2 Мукачево зб.області
Чемпіонат області з кросу серед дорослих, молоді. Юніорів, юнаків 31.10.2015 1 Чернівці зб.територій, ДЮСШ
Чемпіонат України  серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) (III – IV ранг) серед ДЮСШ та СДЮШОР (крос) 12.11.15
14.11.15
3 Луцьк зб.області
Всеукраїнські  змагання пам’яті ЗТУ С.Операйло ( IV ранг) 27.11.15
29.11.15
3 Київ зб.області

плавання

Чемпіонат України у 25-ти метровому басейні серед юнаків (ІV ранг) 27.02.15
02.03.15
4 Б.Церква ДЮСШ №1 зб.області
Чемпіонат області серед юнаків і дівчат травень 2 Чернівці окремі спортсмени
Чемпіонат України серед юнаків у відкритому басейні (ІV ранг) 02.06.15
05.06.15
4 Львів  басейн МОУ зб.області

стрільба із лука                                                                                                                     

Всеукраїнське змагання “Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана”           (III ранг) 08.01.15
11.01.15
4 Харків зб.області
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих  та юніорів (ІІІ, IV ранг) 26.01.15
30.01.15
5 Суми зб.області
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків  та дівчат 1998-00 р.н. і 2001 та молодших (IV ранг) 30.01.15
02.02.15
4 Суми зб.області
Відкрите всеукраїнське змагання  в приміщенні “Кубок Буковини”  (IІІ ранг) 12.02.15
16.02.15
5 Чернівці за запрошенням
XII літня Універсіада України 04.04.15   08.04.15 Чернівці згідно положення
Відкритий чемпіонат області квітень 2 Чернівці згідно положення
Відкрите всеукраїнське змагання “Олімпійські надії”  серед юніорів та кадетів (ІV ранг) 05.05.15
09.05.15
5 Львів зб.області
Відкриті всеукраїнське змагання  “Кубок Буковини”  (ІІІ ранг) 14.05.15
17.05.15
4 Чернівці зб.області
Чемпіонат України серед юніорів 1995 та молодших і серед кадетів 2001 р.н. та молодших (ІV ранг) 22.06.15
26.06.15
5 Львів СК “Динамо” зб.області
Чемпіонат України  (IІІ ранг) 28.06.15
02.07.15
5 Нова Каховка УСБ “Динамо” згідно положення
Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Кокота Б.З. серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 09.07.15
13.07.15
5 Львів СДЮШОР “Електрон” зб.області
Відкрите всеукраїнське змагання “Стріли Слобожанщини” серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 12.08.15
16.08.15
5 Харків згідно положення
Всеукраїнське змагання “Кубок міського голови м. Харкова” серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 27.08.15
30.08.15
4 Харків згідно положення
Відкрите всеукраїнське змагання “Золота Осінь” серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг) 07.09.15
12.09.15
6 Львів СК “Динамо” зб.області
Кубок  України серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.10.15
06.10.15
6 Нова Каховка УСБ “Динамо” зб.області
Кубок України в приміщенні серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.12.15
05.12.15
5 Львів зб.області

теніс

Чемпіонат України серед юнаків до 14 років     (IV ранг) 17.05.15
25.05.15
9 За пpизначенням зб.області
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та юніорів травень 3 Чернівці зб.територій
Чемпіонат  України серед юнаків до 12 років                                    (IV ранг) 31.05.15
08.06.15
9 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України серед юніорів до 18 років                         (ІV ранг) 21.06.15
29.06.15
9 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України  серед юнаків до 16 років    (IV ранг) 28.06.15
06.07.15
9 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнські змагання серед юнаків до 14 років  (IV ранг) 19.07.15
27.07.15
9 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат України  (IІІ ранг) 16.08.15
24.08.15
9 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнські змагання серед юнаків до 12 років   (IV ранг) 27.09.15
05.10.15
9 За пpизначенням зб.області
Відкритий Кубок області жовтень 3 Чернівці зб.територій
Кубок України  (IІІ ранг) 04.10.15
12.10.15
9 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнські змагання серед юнаків до 16 років   (IV ранг) 11.10.15
19.10.15
9 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнські змагання серед юніорів до 18 років    (IV  ранг) 19.10.15
27.10.15
9 За пpизначенням зб.області

теніс настільний

Турнір найсильніших мінікадетів (2003 р.н. та молодші) (ІV ранг) 10.01.15
12.01.15
3 За пpизначенням зб.області
Турнір найсильніших кадетів  (IV ранг) 28.01.15
01.02.15
5 За пpизначенням зб.області
Турнір найсильніших юніорів (IV ранг) 13.02.15
15.02.15
3 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України (дорослі)  (ІІI ранг) 25.02.15
01.03.15
5 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України серед кадетів (ІV ранг) 20.03.15
25.03.15
6 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України серед юніорів    (IV ранг) 21.04.15
25.04.15
5 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України “Прудкий м”яч” серед міні кадетів 2003 р.н. та молодші (ІV ранг) 26.05.15
30.05.15
5 За пpизначенням зб.області
Обласна спартикіада серед шклярів,учнів ПТНЗ жовтень 1 Чернівці ЗНЗ, ПТНЗ
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 2001 р.н. ( IV ранг) 13.10.15
17.10.15
5 За пpизначенням зб.області
Чемпіонат  України серед молоді    (IV ранг) 11.11.15
14.11.15
4 За пpизначенням зб.області
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 18.11.15  19.11.15 2 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Облсні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ I-IIр.а листопад 2 Чернівці зб. ВНЗ I-II р.а.
XII обласна Універсіада 18.11.15   19.11.15 2 Чернівці зб.ВНЗ
XI обласні Спортивні ігри учнівські молоді листопад 2 Чернівці зб.ПТНЗ
Чемпіонат  України серед ДЮСШ, СК (VІ ранг) 08.12.15
13.12.15
6 За пpизначенням зб.області
Кубок  України (III ранг) 17.12.15
20.12.15
4 За пpизначенням зб.області

тхеквондо  (ВТФ)

Чемпіонат України  серед юніорів (ІV ранг) 01.02.15
03.02.15
3 Дніп-ськ СК”Метеор” зб.області
Відкритий Чемпіонат області березень 2 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України  з пумсе (ІІ ранг) 20.03.15
22.03.15
3 Запоріжжя зб.області
Кубок України (ІІI ранг) 16.04.15
19.04.15
4 Харків ФСК “Локомотив” зб.області
Чемпіонат   України серед старші юнаки (кадети) (ІV ранг) 04.06.15
07.06.15
4 Полтава СК “Спартак” зб.області
Чемпіонат України серед молоді (ІV ранг) 04.06.15
07.06.15
4 Полтава СК “Спартак” зб.області
Командний чемпіонат України (ІІІ ранг) 17.09.15
20.09.15
4 Вінниця СК УМВС України зб.області
Відкритий Кубок Буковини 10.10.15  11.10.15 2 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України  серед  ДЮСШ, СДЮШОР, клубів (VІ ранг) 15.10.15
18.10.15
4 Вінниця СК УМВС України зб.області
Чемпіонат України  серед юнаків (ІV ранг) 15.10.15
18.10.15
4 Харківська зб.області
Чемпіонат України (ІІІ ранг) 15.10.15
18.10.15
4 Харківська зб.області

футбол

Чемпіонат ДЮФЛУ (ІІ коло), IV ранг 10.04.15
28.06.15
80 За пpизначенням зб.області
Всеукраїнський день футболу, ІІІ-IV ранг 28.04.15
29.04.15
2 За пpизначенням сві бажаючі
Меморіальний турнір з міні-футболу серед ветеранів присвячений памяті Віктора Максимчука 15.01.15   20.03.15 6 за призначенням згідно положення
Зимовий Чемпіонат області з футболу 20.01.15  20.03.15 26 Чернівці згідно положення
Меморіальний турнір з міні-футболу серед присвячений памяті Ю.Лепестова 10.02.15  12.02.15 3 Чернівці згідно положення
Етап обласної спартакіади “Повір у себе” 15.02.15   20.02.15 6 Чернівці ДЮСШ
Турнір з міні-футболу серед жіночих команд до Дня 8-го березня 20.02.15.   06.03.15 5 Чернівці згідно положення
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (зональні змагання ), IV ранг 01.05.15
30.06.15
За пpизначенням ЗНЗ
Турнір памяті О.Костіва та В.Пукая 18.03.15   06.06.15 за призначенням згідно положення
Обласні змагання на призи клубу “Шкіряний мяч” березень-квітень Чернівці згідно положення
Чемпіонат області серед КФК перша ліга, друга ліга квітень-листопад 5 Чернівці КФК,СК
Чемпіонат області серед ПТНЗ 01.10.15  31.10.15 Чернівці зб.ПТНЗ
Кубок області травень-жовтень за призначенням згідно положення
Міжнародні змагання серед юнацьких команд “Чотири регіони для Європи” серпень 7 Румунія зб. Області
Обласні спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ III-IVр.а 01.10.15  31.10.15 Чернівці зб. ВНЗ III-IV р.а.
Обласна спартикіада серед учнів ПТНЗ 01.10.15   31.10.15 Чернівці зб. ПТНЗ
Обласна спартикіада серед учнів ЗНЗ 14.10.15   16.10.15 Чернівці зб. ЗНЗ
Супер Кубок області листопад 1 за призначенням згідно положення
Міжнародний турнір на честь Першого космонавта України, Героя України Л. Каденюка листопад 2 Хотин зб.області
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (фінальні змагання ), IV ранг 27.05.15
28.05.15
2 Львів  “Арена Львів” Споpтивні клуби
Чемпіонат ДЮФЛУ (фінал), IV ранг 21.06.15
28.06.15
8 За пpизначенням зб.області

хокей на траві – чол.

Чемпіонат України в  приміщеннях серед юнаків 1999-2000 р.н. (IV  ранг) 19.02.15
23.02.15
5 Шостка зб.області
Чемпіонат України в  приміщеннях серед юнаків 2003-2004 р.н. (IV  ранг) 26.02.15
02.03.15
5 Коростень ДЮСШ зб.області
Чемпіонат України в  приміщеннях серед юнаків 2001-2002 р.н.  (IV ранг) 05.03.15
09.03.15
5 Вінниця зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, 4 тур (III ранг) 02.04.15
07.04.15
6 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юніорів (1997-1998 р.н.) (IV ранг) 16.04.15
20.04.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, 5 тур (III ранг) 23.04.15
28.04.15
6 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків до 16 р. (1999-2000 р.н.) (IV ранг) 30.04.15
04.05.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед дорослих,  до дня Перемоги 6 тур (III ранг) 06.05.15
12.05.15
7 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004 р.н. до дня Європи в Україні (IV ранг) 14.05.15
18.05.15
5 Чернівці зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, 7 тур  (III ранг) 03.06.15
08.06.15
6 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 р.н.  (IV ранг) 12.06.15
16.06.15
5 Шостка ДЮСШ “Освіта” зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, фінал (плей-оф)  (III ранг) 18.06.15
22.06.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків  (2002-2003  р.н.) до дня Незалежності України,  (IV ранг) 21.08.15
24.08.15
4 Черкаси зб.області
Кубок України (IІІ ранг) 26.08.15
31.08.15
6 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед дорослих , 1 тур (I ранг) 10.09.15
14.09.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005  р.н. до дня партизанської слави (IV ранг) 24.09.15
28.09.15
5 Коростень ДЮСШ зб.області
Чемпіонат України серед дорослих , 2 тур (II ранг) 01.10.15
05.10.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юнаків 2000-2001 р.н.,  (IV ранг) 08.10.15
12.10.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед дорослих , 3 тур (II ранг) 15.10.15
19.10.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України серед юніорів до 18 р. (1998-1999 р.н.) (IV ранг) 22.10.15
26.10.15
5 Вінниця л/а-хок. стадион зб.області
Чемпіонат України в  приміщеннях серед юніорів 1998-1999р.н.  (IV ранг) 02.12.15
06.12.15
5 Шостка зб.області
Чемпіонат України в  приміщеннях серед дорослих 1 тур (IV ранг) 17.12.15
22.12.15
6 Шостка ДЮСШ “Освіта” зб.області

Хокей з шайбою

5 чемпіонат центрально-західної регіональної ліги лютий-жовтень За пpизначенням зб. області

Неолімпійські види спорту

автомобільний спорт

Кубок України з автокросу – І  етап (III ранг) 12.04.15
13.04.15
2 Чернівецька зб.області
Чемпіонат  України з автокросу  серед дорослих та юніорів – І етап (III-IVранг) 12.04.15
13.04.15
2 Чернівецька зб.області
Чемпіонат  України з автокросу  серед дорослих та юніорів (III-IVранг)- ІV  етап (СК Техноспорт) 21.06.15
22.06.15
2 Чернівецька зб.області
Чемпіонат України з гірських перегонів – V етап  (ІІІ ранг) 15.08.15
16.08.15
2 Чернівецька зб.області
Кубок України з ралі – 5 етап (III ранг) 15.08.15
17.08.15
3 Чернівецька зб.області
Чемпіонат  України з ралі – 5 етап (III ранг), 15.08.15
17.08.15
3 Чернівецька зб.області

аквабайк

Кубок  України – І етап,  ІІІ ранг 24.05.15
25.05.15
2 Запорізька зб.області
Відкритий Кубок  України,  ІІІ ранг 20.06.15
22.06.15
3 Чернівецька зб.області
Кубок  України  – ІІ  етап,  ІІІ- IV ранг 12.07.15
13.07.15
2 Запоріжжя зб.області
Чемпіонат України ,  III ранг 25.07.15
27.07.15
3 Одеса зб.області

армспорт

Чемпіонат України з армспорту (ІІІ ранг) 20.03.15
24.03.15
5 Харківська зб.області
Чемпіонат області березень 2 Чернівці зб.районів
Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з армспорту (IV ранг) 24.04.15
28.04.15
5 Херсонська зб.області
Кубок області жовтень 1 за призначенням зб.області
Кубок України з армспорту (ІІІ ранг) 23.10.15
27.10.15
5 Харківська зб.області

більярдний спорт

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Динамічна Піраміда” (III ранг) 14.05.15
17.05.15
4 Дніпропетровська зб.області
Відкритий чемпіонат області “Вільна піраміда” травень 3 Чернівці спортивні клуби
Чемпіонат України серед  юніорів, юнаків та дівчат “Динамічна Піраміда” (IV ранг) 21.05.15
24.05.15
4 Житомир зб.області
Чемпіонат України “Вільна піраміра” серед  юнаків та дівчат (IV ранг) (СБК “Абриколь”) 24.09.15
27.09.15
4 Кіровоградська зб.області
Кубок області “Вільна піраміда” жовтень 3 Чернівці спортивні клуби
Чемпіонат України з звання абсолютного чемпіона України 2015 серед чоловіків, жінок  “Піраміда” (III ранг) (СБК “Бінго”) 21.12.15
21.12.15
1 Київ зб.області

богатирське багатоборство

Кубок України  – І етап, III ранг 06.06.15
07.06.15
2 Коломия зб.області
Кубок області 02.05.15 04.05.15 2 Чернівці за запрошенням
Кубок України – 3-й етап ( III ранг) 05.07.15
07.07.15
3 Чернівці зб.області
Кубок Європи 23.10.15
24.10.15
2 Чернівці зб.області
Кубок України  – ІІІ етап, III ранг 11.07.15
12.07.15
2 Чернівці зб.області
Кубок України – фінал, ІІІ ранг 18.07.15
19.07.15
2 Львів зб.області
Відкритий чемпіонат України “Богатир року”, ІІІ ранг 12.09.15
13.09.15
2 Київ зб.області

бодібілдинг

Кубок України  (ІІІ ранг) 24.04.15
27.04.15
4 Івано-Франківська зб.області
Чемпіонат області жовтень 1 Чернівці спортивні клуби
Чемпіонат України серед дорослих та юніорів (ІІІ-IV ранг) 23.10.15
26.10.15
4 Одеська зб.області

бойове самбо

Кубок  України  чоловіки  ( III ранг) 08.05.15
10.05.15
3 Київська зб.області
Чемпіонат України юнаки середнього віку, юнаки старшого віку та юніори ( IV ранг) 02.10.15
04.10.15
3 Київ зб.області
Чемпіонат України  чоловіки (III ранг) 02.10.15
04.10.15
3 Київ зб.області

боротьба на поясах

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-IV ранг)  (СК “Юбілейний”) 04.06.15
09.06.15
6 Миколаївська зб.області
Кубок України (III ранг) (Л/а манеж “Спартак”) 01.12.15
06.12.15
6 Вінницька зб.області

боротьба самбо

Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (IV ранг) 28.01.15
02.02.15
6 Київ  ЦСК ЗСУ зб.області
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг) 27.02.15
01.03.15
3 Львів зб.області
Чемпіонат України  серед юнаків та дівчат молодшого віку, юнаків та дівчат середнього віку  (IV ранг) 03.06.15
07.06.15
5 Одеська зб.області
Кубок України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг) 11.09.15
13.09.15
3 Закарпатська зб.області
Чемпіонат України серед кадетів  (IV ранг) 25.09.15
27.09.15
3 Дніпропетровськ зб.області

гирьовий спорт

Чемпіонат  України  (чоловіки,юніори  – двоборство, довгий цикл, естафета; жінки, юніорки – ривок), ІІІ- IV ранг 10.04.15
14.04.15
5 Київська зб.області
Чемпіонат області березень 1 Кіцмань зб.територій
Чемпіонат України серед ветеранів,чоловіків, жінок та юніорів 1993-1996 р.н. 12.03.15   16.03.15 4 Мелітополь зб.області
Чемпіонат  України  (юнаки – двоборство, довгий цикл, естафета; дівчата – ривок), IV ранг 25.04.15
28.04.15
4 Полтавська зб.області
Чемпіонат України серед ветеранів,чоловіків, жінок та юніорів 1993-1996 р.н. 27.08.15   31.08.15 4 Токмак зб.області
Обласна спартакіада серед ПТНЗ 18.03.15 1 Чернівці ПТНЗ
Кубок області вересень 1 Кіцмань зб.територій
Кубок України (чоловіки – двоборство, довгий цикл, естафета, жінки – ривок), ІІІ ранг 03.10.15
06.10.15
4 Львів зб.області, СК
Кубок України (фінал)-(чоловіки-двоборство) 03.12.2015 4 Харків зб.області

голубиний  спорт

Чемпіонат України з богатоборства голубів за сезон, III ранг 01.05.15
01.08.15
93 Чернівецька зб.області
Чемпіонат України серед молодих спортивних голубів, III ранг 01.08.15
31.08.15
31 Чернівці зб.області, СК
Чемпіонат області ( багатоборство голубів за сезон) квітень 2 Чернівці Споpтивні клуби
Всеукраїнська змагання “Олімпіада”, III ранг 18.11.15
25.11.15
8 Київ зб.області, СК

карате кіокушинкай

Чемпіонат України серед жінок та чоловіків. IKO 13.03.15    15.03.15 3 Миколаїв зб.області, СК
Чемпіонат України серед підлітків та юніорів 10.04.15   12.04.15 3 Київ зб.області, СК
 Чемпіонат області 17.05.15   17.05.15 1 Чернівці СК
Абсолютний Чемпіонат України 09.10.15   10.05.15 2 Київ зб.області, СК
Кубок області з кіокушинкай карате грудень 1 Чернівці

карате  WKF

Чемпіонат України серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді  (ІІІ-IV ранг) (СК “Олімпія”) 17.05.15
18.05.15
2 Київ зб.області, СК
Кубок України (ІІІ ранг) 21.11.15
23.11.15
3 Чернівецька зб.територі, СК

кікбоксинг WAKO

Чемпіонат України серед юніорів (IV ранг) 26.03.15
29.03.15
4 Київська зб.області
Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) 02.04.15
05.04.15
4 Київська зб.області
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах:фул-контакт,лоу-кік та К-1 (III ранг) 09.04.15
12.04.15
4 Хмельницька зб.області
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт,кік-лайт та муз.вправи (ІІІ ранг) 30.04.15
03.05.15
4 Одеська зб.області
Чемпіонат області червень 2 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт,кік-лайт та муз.вправи (ІІІ ранг) 14.05.15
17.05.15
4 Київська зб.області
Кубок області вересень 2 Чернівці згідно положення
Кубок України  серед дорослих   (ІІІ ранг) 24.09.15
28.09.15
5 Київська зб.області
Кубок України з кікбоксингу серед дорослих у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт,кік-лайт та муз.вправи (ІІІ ранг) 05.11.15
08.11.15
4 Київська зб.області
Кубок України з кікбоксингу серед дорослих у розділах:фул-контакт,лоу-кік та К-1 (III ранг) 11.12.15
13.12.15
3 Київська зб.області

козацький двобій

Кубок України , III ранг 22.05.15
27.05.15
6 Харків зб.області
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), III-IV ранги 10.10.15
15.10.15
6 Київ зб.області

мотоциклетний спорт

Чемпіонат Європи з мотокросу – VІ етап (ЕМХ 85 куб.см,65 куб.см), II ранг 22.02.2015 1 Чернівці згідно положення спортклуби
Традиційний зимній мотокрос 22.03.15 1 с. Киселів згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з мотокросу, ІІІ етап  65,85 куб.см (гр. М), IV ранг 13.06.15
15.06.15
3 За ріш. міжн. Федерацій Укpаїна
Чемпіонат Європи з мотокросу – VІ етап (ЕМХ Open), II ранг 13.06.15
15.06.15
3 За ріш. міжн. Федерацій Укpаїна
Кубок ФМСУ серед аматорів та ветеранів з мотокросу 28.03.15 29.03.15 2 Чернівці згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з мотокросу серед дорослих (гр. Д) та серед юніорів (гр. М) 26.04.2015 1 Берегомет, Вижницький район згідно положення спортклуби
Кубок .України  (західний регіон) з мотокросу 01.05.2015 1 Глибока згідно положення спортклуби
Кубок .України  (західний регіон) з мотокросу 09.05.15 10.05.15 2 Чернівці згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з мотокросу 20.06.15 21.06.15 2 Чернівці згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з автокросу 28.06.15 1 Бояни, Новоселицький район згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з кантрі-кросу 26.07.15 1 Берегомет, Вижницький район згідно положення спортклуби
Кубок ФМСУ серед аматорів та ветеранів з мотокросу 02.08.15 1 Глибока згідно положення спортклуби
Кубок ФМСУ серед аматорів та ветеранів з мотокросу 26.09.15 27.09.15 2 Чернівці згідно положення спортклуби
Чемпіонат Укарїни з мотокросу серед дорослих та юніорів 03.10.15 04.10.15 2 Чернівці згідно положення спортклуби
Кубок України з автокросу 02.10.15 04.10.15 3 Вижниця, перевал “Німчич” згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з “Ендуро” на квадроциклах 18.10.15 1 Берегомет, Вижницький район згідно положення спортклуби
Чемпіонат України з кантрі-кросу 25.10.15 1 Бояни, Новоселицький район згідно положення спортклуби

пауерліфтинг

Чемпіонат  області серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат) (триборство, жим лежачи) 31.01.15
01.02.15
2 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України  серед дорослих (III Ранг) 02.02.15
06.02.15
5 Івано-Франківська зб. Області, ФСТ, СК
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат ( IV ранг) 23.02.15
27.02.15
5 Полтавська зб. Області, ФСТ, СК
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (III ранг) 14.03.15
17.03.15
4 Закарпатська зб. Області, ФСТ, СК
Чемпіонат області юнаків та дівчат квітень 2 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат) (ІІІ-IV ранг) 27.03.15
31.03.15
5 Волинська зб.області
Кубок області жовтень 5 Чернівці зб.області, ФСТ
Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат) (ІІІ-IV ранг) 23.11.15
26.11.15
4 Івано-Франківська зб.області
Чемпіонат області юнаків та дівчат, юніорів та юніорок квітень 2 Чернівці зб.територій,   ДЮСШ
Чемпіонат України серед юнаків, юніорів (вихованців ДЮСШ) 1992 р.н. та молодше (IV ранг) 26.11.15
30.11.15
5 Івано-Франківська зб. області, ФСТ,
Кубок України (ІІІ ранг) 26.11.15
30.11.15
5 Івано-Франківська зб. області, ФСТ,

риболовний спорт

Чемпіонат України Дніпропетровськ мормишка 30.01.15
01.02.15
3 Дніпропетровська зб.області
Чемпіонат України з ловлі риби поплавковою вудкою, ІІІ ранг 26.05.15
29.05.15
4 Львівська зб.області, СК
Чемпіонат України 2014-2015 з ловлі коропа – фінал, ІІІ ранг 29.05.15
31.05.15
3 Вінницька зб.області, СК
Чемпіонат України з ловлі риби спінінгом з берега, ІІІ ранг 05.06.15
07.06.15
3 Миколаївська зб.області, СК
Кубок  України з ловлі риби спінінгом з човна, ІІІ ранг 12.06.15
14.06.15
3 Київська зб.області, СК
Кубок України з ловлі риби на фідер, ІІІ ранг 28.07.15
31.07.15
4 Львівська зб.області, СК
Кубок України з ловлі коропа, ІІІ ранг 14.08.15
16.08.15
3 Харківська зб.області, СК
Чемпіонат України з ловлі риби фідером  – І етап, ІІІ ранг 20.08.15
23.08.15
4 Тернопільська зб.області
Кубок  України з ловлі риби поплавковою вудкою, ІІІ ранг 28.08.15
30.08.15
3 Черкаська зб.області, СК
Кубок України з ловлі риби спінінгом з берега, ІІІ ранг 04.09.15
06.09.15
3 Тернопільська Області
Чемпіонат України з ловлі риби фідером – ІІ етап, фінал, ІІІ ранг 23.10.15
25.10.15
3 Харківська зб.області

рукопашний бій

Всеукраїнський турнір серед дорослих, юнаків та юніоірв  ( III- IV ранг) 01.02.15
03.02.15
3 Волинська зб.області, СК
Всеукраїнський турнір  ( III- IV ранг) 14.02.15
15.02.15
2 Чернівецька зб.області, СК
Чемпіонат України серед дорослих (ІІІ ранг) 26.03.15 28.03.15 3 Житомирська зб. області
Відкритий чемпіонат області серед юніорів та дорослих березень 2 Чернівці зб. області
Чемпіонат України серед юнаків та юніорів (ІУ ранг) 08.04.15 12.04.15 3 Миколаївська зб. області
Кубок  області листопад Чернівці
Кубок  України  (ІУ ранг) 19.11.15 21.11.15 5 Київ зб. області

панкратіон

Етап Кубку України 14.02.15 16.02.15 3 Чернівці зб. Області
Чемпіонат області серед дітей, молодших юнаків та юніорів віком 2006 – 2007 р.н., 2005-2004 р.н., 2003 -2002 р.н, 1997 – 1996 р.н. березень 2 Чернівці спортивні клуби
Чемпіонат України серед дітей, молодших юнаків та юніорів віком 2006 – 2007 р.н., 2005-2004 р.н., 2003 -2002 р.н, 1997 – 1996 р.н. 12.03.15 15.03.15 4 м. Біла Церква (Київська обл.) зб. області
ІУ Всеукраїнські ігри з єдиноборств 04.04.15 06.04.15 3 Київська зб. області
Чемпіонат області серед юнаків та старших юнаків віком 2000-2001, 1998-1999 р.н. травень 2 Чернівці спортивні клуби
Чемпіонат України серед юнаків та старших юнаків віком 2000-2001, 1998-1999 р.н. 14.05.15 17.05.15 4 Київська зб. області
Фінал Кубку України 14.05.15 17.05.15 3 Київська зб. області
Чемпіонат області серед дорослих листопад 2 Чернівці зб. Територій
Чемпіонат України серед дорослих 26.11.15 29.11.15 4 Київська зб.області

спорт з собаками

 Етап кубка України з кантрі-кросу, – етап, (III ранг) 18.04.15
19.04.15
2 Чернівці згідно положення
Етап кубку України з двоборства 16.05.15 17.05.15 2 Чернівці згідно положення
Обласні змагання з кантрі-кросу 19.09.15 20.09.15 2 Чернівці згідно положення
Обласні змагання по програмі “Двоборство” 17.10.15 18.10.15 2 Чернівці згідно положення

спортивне орієнтування

Командний чемпіонат області на окремих дистанціях (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування (на лижах лютий 2 Чернівцька КСО, ФСТ, КФК
Командний чемпіонат України, Кубок України (3-4 етапи), чемпіонат України на окремих дистанціях (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування (на лижах, ІІІ та IV ранг) 19.02.15
23.02.15
5 Київ зб.області
Чемпіонат області(дорослі, юніори та юнаки)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 6 годин)  (ІІІ-IV ранги) березень 2 Чернівецька КСО, ФСТ, КФК
Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки), Кубок України (1 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 6 годин)  (ІІІ-IV ранги) 13.03.15
16.03.15
4 Херсонська зб.області
Кубок України (1-3 етапи, КУ спринт – 1 етап)  зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ ранг) 25.03.15
30.03.15
6 Херсонська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат України серед ДЮСШ зі спортивного орієнтування (бігом, IV ранг) 25.03.15
30.03.15
6 Херсонська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (2 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин)  (ІІІ-IV ранги) 10.04.15
13.04.15
4 Дніпропетровська зб.області
Чемпіонат України, Кубок України (1-2  етапи), Кубок України з Темп-О (1 етап) серед дорослих зі спортивного орієнтування (трейл) (ІІІ ранг) 16.04.15
20.04.15
5 Харківська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат  області на окремих дистанціях серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування квітень 2 Чернівецька зб.територій
Командний чемпіонат України, чемпіонат України на окремих дистанціях серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування (трейл) (IV ранг) 16.04.15
20.04.15
5 Харківська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (4-5 етапи, КУ спринт – 2 етап) зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ та IV ранг) 22.04.15
27.04.15
6 Київ зб.області, ФСК, СК
Командний чемпіонат України, чемпіонат України на окремих дистанціях, Кубок України (3-4 етапи), Кубок України з Темп-О (2 етап) серед дорослих  (трейл) (ІІІ ранг) 07.05.15
12.05.15
6 Сумська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат області (командний та на окремих дистанціях, дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування бігом травень 2 Чернівецька КСО, ФСТ, КФК
Чемпіонат України (командний та на окремих дистанціях, дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (6-7 етапи), Кубок України спринт (3 етап) зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ- IV ранги) 07.05.15
12.05.15
6 Сумська зб.області, ФСК, СК
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (1-3 етапи) зі спортивного орієнтування (на велосипедах) (ІІІ ранг) 14.05.15
18.05.15
5 Харківська зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (3 етап)  зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години)  (ІІІ-IV ранги) 15.05.15
18.05.15
4 Чернівецька зб.області
Кубок України (8 етап). Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. (бігом)  (ІІІ ранг) 12.06.15
15.06.15
4 Сумська зб.області
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (4-6 етапи) зі спортивного орієнтування (на велосипедах) (ІІІ ранг) 18.06.15
22.06.15
5 Львівська зб.області
Командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (ІV ранг) 26.06.15
03.07.15
8 Полтавська зб.області, ФСК, СК
Особисто-командний чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків,  Кубок України (5-6 етапи), Кубок України з Темп-О (3 етап) серед дорослих зі спортивного орієнтування (трейл) (ІІІ-IV ранг) 27.08.15
31.08.15
5 Одеська зб.області, ФСК,
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-IV ранг). Кубок України (7-8 етапи), Кубок України з Темп-О (4 етап) серед дорослих (трейл) (ІІІ ранг) 17.09.15
21.09.15
5 Дніпропетровська зб.області, ФСТ
Особисто-командний чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування (рогейн, 3 години)  (ІІІ-IV ранги) 18.09.15
21.09.15
4 Чернівецька зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (багатоборство), Кубок України (9-10 етапи, КУ спринт – 4 етап, фінал) зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ-IV ранги) 25.09.15
29.09.15
5 Чернівецька зб.області, ФСТ
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (багатоборство, темп-О), Кубок України (9-10 етапи), Кубок України з Темп-О (5 етап) серед дорослих зі спортивного орієнтування (трейл) (ІІІ ранг) 08.10.15
12.10.15
5 Вінницька зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат області з паркового орієнтування  «Парки Буковини» 31.10.15 01.11.15 2 Чернівці КСО, ФСТ, КФК
Чемпіонат  області з нічного орієнтування 20.12.15 20.12.15 1 Чернівці КСО, ФСТ, КФК
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (1-2 етапи сезону 2015-2016) зі спортивного орієнтування (на лижах, ІІІ та IV ранги) 24.12.15
28.12.15
5 Сумська зб.області, ФСТ, СК

спортивний туризм

Кубок України (пішохідний, у приміщенні), ІІІ ранг 13.02.15
16.02.15
4 Львівська зб.області, ФСТ, СК
Кубок України  (гірський), ІІІ ранг 04.03.15
08.03.15
5 Закарпатська зб.області
Чемпіонат України – лижний туризм, ІІІ ранг 09.03.15
18.03.15
10 Київ зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України з туристських спортивних походів – суддівство звітів за 2014 рік, ІІІ ранг 27.03.15
29.03.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
Кубок області – водний туризм квітень 5 Чернівецька згідно положення
Кубок України – водний туризм, ІІІ ранг 22.04.15
26.04.15
5 Івано-Франківська зб.області, ФСТ
Чемпіонат України – водний туризм, ІІІ ранг 30.04.15
12.05.15
13 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – туристський пішохідний спортивний похід, ІІІ ранг 01.05.15
04.05.15
4 Житомирська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат області – гірський туризм травень 5 Чернівецька згідно положення
Чемпіонат України – гірський туризм, ІІІ ранг 20.05.15
24.05.15
5 Кіровоградська зб.області, ФСТ, СК
Кубок України – велосипедний туризм, ІІІ ранг 22.05.15
24.05.15
3 Запорізька зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – пішохідний туризм, ІІІ ранг 11.07.15
17.07.15
7 Закарпатська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України (юнаки) – велосипедний туризм, ІV ранг 11.07.15
17.07.15
7 Закарпатська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України (юнаки) – пішохідний туризм, ІV ранг 02.08.15
11.08.15
10 Одеська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України (юніори) – гірський туризм, ІV ранг 27.08.15
30.08.15
4 Одеська зб.області, ФСТ, СК
Чемпіонат України – велосипедний туризм, ІІІ ранг 01.10.15
05.10.15
5 Чернівецька зб.області, ФСТ, СК
Кубок України – пішохідний туризм, ІІІ ранг 20.11.15
22.11.15
3 Полтавська зб.області, ФСТ, СК

спортивні танці

Чемпіонат України  (сеньори, професіонали, дорослі, молодь 1,2, юніори 1,2, ювенали 1,2) стандарт, латина, ІІІ-ІV ранг 21.02.15
22.02.15
2 Львів зб.області, СК
Кубок України (дорослі, професіонали, сеньори) стандарт, латина, ІІІ ранг 14.03.15
15.03.15
2 Київ зб.області, СК
Чемпіонат України серед команд формейшн, стандарт, латина, ІІІ ранг 24.04.15
26.04.15
3 Харків зб.області, СК
Чемпіонат області травень 2 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України (дорослі, професіонали, сеньори, молодь 1,2, юніори 1,2, ювенали 1,2) 10 танців, ІІІ-IV ранг 16.05.15
17.05.15
2 Тернопільська зб.області, СК
Кубок України 10 танців, ІІІ ранг 13.06.15
14.06.15
2 Київ зб.області, СК
Чемпіонат України (дорослі, професіонали, сеньйори, молодь 1, 2, юніори 1, 2, ювенали 1, 2), ІІІ-IV ранг 21.11.15
22.11.15
2 Львівська зб.області, СК
Чемпіонат України секвей стандарт, ІІІ ранг 28.11.15
29.11.15
2 Київ Укpаїна

стронгмен

Чемпіонат України, ІІІ ранг 28.06.15
28.06.15
1 Вінницька зб.області , СК
Кубок України – І етап, ІІІ ранг 17.07.15
17.07.15
1 Дніпропетровськ зб.області , СК
Кубок України – ІІ етап, ІІІ ранг 24.08.15
24.08.15
1 Рівненська зб.області , СК
Кубок України – ІІІ етап, ІІІ ранг 26.08.15
26.08.15
1 Полтавська зб.області , СК
Чемпіонат України (юніори),  IV ранг 07.09.15
07.09.15
1 Львівська зб.області , СК

таеквондо (ІТФ)

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-IV ранг) 07.02.15
09.02.15
3 Черкаська зб.області
Чемпіонат області квітень 2 Чернівці
Кубок області листопад 2 Чернівці
Кубок України  (III ранг) (СК “Металіст”) 21.11.15
24.11.15
4 Дніпропетровськ зб.області

танцювальний спорт

Чемпіонат України з танцювального спорту серед юніорів 2 (1998р.-1999р.) (латина – ІV ранг) 06.02.15
10.02.15
5 Дніпропетровська зб.області, СК
Кубок України з танцювального   (стандарт, латина – ІІІ ранг) 06.02.15
10.02.15
5 Київ зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед професіоналів (1995р.і ст.) (стандарт, латина – ІІІ ранг) 20.02.15
24.02.15
5 Київська зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед ювеналів ІІ (2003-2004.) (8 танців -ІV ранг), 27.02.15
03.03.15
5 Київська зб.області
Чемпіонат України з танцювального спорту серед юніорів 2 (1998р.-1999р.) (латина – ІV ранг) та всеукраїнські змагання серед молоді (1995-1997р.н.) (латина – ІV ранг) 27.02.15
03.03.15
5 Київська зб.області, СК
Всеукраїнські змагання з танцювального спорту серед молоді (1996р.-1998 р.н.)   (10 танців- IV ранг) 14.03.15
17.03.15
4 Київ “Палац спорту” зб.області, СК
Кубок України (10 танців – ІІІ ранг) 28.03.15
31.03.15
4 Славутич зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед  ювенали І (2005 і молодші) 8- танців , всеукраїнські змагання з танцювального спорту серед ювенали ІІ (2003-2004р.) (стандарт – IV ранг) 11.04.15
14.04.15
4 Чернівці зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед дорослих (стандарт, латина), молоді (10 танців) (ІІІ-ІV ранг) 18.09.15
22.09.15
5 Дніпропетровська зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед ювеналів ІІ (латина). Всеукраїнські змагання серед юніорів ІІ (10 танців), юніорів І (латина) (ІV ранг) (КДЦ “Менора”) 02.10.15
06.10.15
5 Дніпропетровська зб.області
Чемпіонат області жовтень 2 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України з танцювального спорту серед молоді (1996р.-1998р.) 10 танців (ІV ранг) та всеукраїнські змагання серед юніорів І (2001-2002р.) 10 танців (ІV ранг) 07.11.15
10.11.15
4 Київська зб.області, СК
Чемпіонат України з танцювального спорту серед ювенали ІІІ (2003 – 2004 р.) латина  (IV ранг) 20.11.15
24.11.15
5 Київ “Палац спорту” зб.області, СК

український рукопаш “Спас”

Чемпіонат України (дорослі, старші юніори, юніори, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки), IIІ- ІV ранг 03.04.15
06.04.15
4 Хмельницький Укpаїна
Кубок  України,  ІІІ ранг 18.12.15
21.12.15
4 Запоріжжя Укpаїна

універсальний бій

Чемпіонат України серед дорослих та юніорів (розділ зимовий)   (ІІІ ранг) 23.01.15
25.01.15
3 Івано-Франківська зб.області
Чемпіонат України  серед  дорослих та юніорів (розділи – лайт, класика) (ІІІ-IVранг) 06.02.15
10.02.15
5 Київська зб.області
Чемпіонат України  серед  юнаків 14-17 років (розділи – лайт, класика) (ІV ранг) 13.03.15
17.03.15
5 Хмельницька зб.області
Чемпіонат України  серед дітей та юнаків (10-11 та 12-13 років) (розділ лайт) (ІV ранг) 03.04.15
05.04.15
3 Одеська зб.області
Всеукраїнський турнір (ІІІ ранг) 10.09.15
13.09.15
4 Київська зб.області, ФСТ, СК

ушу

Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (таолу) (ІV ранг) 20.02.15
22.02.15
3 Київська зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (саньшоу) (ІІІ-IV ранг) 27.02.15
01.03.15
3 Київська зб.області
Чемпіонат України серед дорослих (таолу)  (ІІІ ранг) 20.03.15
22.03.15
3 Київська зб.області
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (традиційні комплекси) (ІІІ-ІV ранг) 17.04.15
19.04.15
3 Київська зб.області
Кубок України (саньшоу)  (ІІІ ранг) 27.11.15
29.11.15
3 Вінниця зб.області
Кубок України (таолу)  (ІІІ ранг) 25.12.15
27.12.15
3 Львівська зб.області

фрі-файт

І етап Кубка України (розділ ММА)  (III ранг) 02.01.15
04.01.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
ІІ етап Кубка України (розділ ММА)  (III ранг) 16.01.15
18.01.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
ІІІ етап Кубка України (розділ ММА)  (III ранг) 30.01.15
01.02.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
ІV етап Кубка України (розділ ММА)  (III ранг) 13.02.15
15.02.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
Фінал Кубка України (розділ ММА)  (III ранг) 06.03.15
08.03.15
3 Івано-Франківська зб.області, ФСТ, СК
Кубок України дивізіону “Аматор” (розділ лімітид файт) 20.03.15 22.03.15 3 Тернопіль зб. області
І тур Чемпіонату України дивізіону “Еліта” (розділ ММА) 20.03.15
22.03.15
3 Тернопіль зб. області
Кубок області березень 2 Чернівці зб.територій
Кубок України (розділ LF)  (III ранг) 20.03.15
22.03.15
3 Тернопільська зб.області, ФСТ, СК
ІІІ Всеукраїнські ігри з єдиноборств (ІІІ ранг) 03.04.15
05.04.15
3 Київська зб.області, ФСТ
Чемпіонат області травень 2 Чернівці зб.територій
Чемпіонат України серед дорослих та юніорів (розділ RF) (ІІІ-IV ранг) 15.05.15
17.05.15
3 Київська зб.області,СК
Чемпіонат України серед дорослих         (розділ ММА) (ІІІ ранг) 05.06.15
07.06.15
3 Івано-Франківська зб.області, СК

хортинг

Чемпіонат України, ІІІ ранг 27.02.15
28.02.15
2 Миколаївська Укpаїна
Чемпіонат України (кадети, юніори), IV ранг 03.04.15
04.04.15
2 Дніпропетровська зб.області, СК
Чемпіонат області вересень 2 Чернівці зб.територій
Чемпіонат України (молодші юнаки), IV ранг 03.10.15
04.10.15
2 Львівська зб.області, СК
Чемпіонат України (молодь), ІІІ ранг 14.11.15
15.11.15
2 Дніпропетровська Укpаїна
Кубок області листопад 2 Чернівці
Кубок України, ІІІ ранг 13.12.15
14.12.15
2 Херсонська зб.області, СК

шахи

Чемпіонат України  серед юніорів  до 20 років (класичні,  швидка гра та бліц, ІV ранг) 01.02.15
13.02.15
13 Львів зб.області
70 обласна спартакіада школярів 24.01.15  25.01.15 2 м.Кіцмань ЗНЗ
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 років 16.01.15 24.01.15 9 Чернівці зб. територій
Спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів 25.02.15 1 Чернівці учні ПТНЗ
Чемпіонат області з блискавичної 27.02.15 1 Чернівці зб. області
Чемпіонат області з швидких шахів 28.02.15  01.03.15 2 Чернівці райони
Відкритий Чемпіонат області з шахів серед жінок 01.03.15  07.03.15 7 Черніці райони
Фінал Чемпіонату  області з шахів травень 10 Чернівці згідно положення
Обласний турнір присвячений Дню Перемоги 01.05.15
09.05.15
10 Чернівці за запрошенням
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 16 років червень 10 Чернівці згідно положення
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 12 років серпень 10 Чернівці згідно положення
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – півфінал (ІV ранг) 03.11.15
12.11.15
10 Миколаїв зб. області
ХІ обласні спортивні ігри учнівської молоді 19.11.15 1 Чернівці ПТНЗ
Чемпіонат області серед ДЮСШ грудень 2 Чернівці ДЮСШ
Обласна спартакіада серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ р.а. грудень 2 Чернівці ВНЗ І-ІІ р.а
ХІ обласна універсіада 10.12.15   11.12.15 2 Чернівці ВНЗ ІІІ-ІУ

масові фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Всеукраїнські масові спортивні заходи в зимовий період “Спортивна зима” 01.01.15
20.02.15
51 На місцях всі бажаючі
Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” 01.01.15
31.12.15
365 На місцях Hавчальні заклади
Обласні літні сільські спортивні ігри згідно регламенту за призначенням згідно положення
Всеукраїнські  літні та зимові сільські спортивні ігри протягом року 01.01.15
20.12.15
354 На місцях зб.області, ФСТ
Фестіваль ранкової зарядки “Рух заради здоров”я” 07.04.15
07.04.15
1 На місцях зб.області
Всеукраїнські спортивні змагання  “Хто ти, майбутній олімпієць?” 01.05.15
30.09.15
153 На місцях зб.області, ФСТ
Всеукраїнські масові заходи до Дня фізичної культури та спорту України 12.09.15
12.09.15
1 На місцях Укpаїна, зб.області, ФСТ
 Обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців червень 1 Чернівці згідно положення
ХVІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців  областей та Київської міської державних адміністрацій 14.09.15
19.09.15
6 Ужгород зб.області
Обласна спартакіада допризовної молоді травень 2 За пpизначенням ЗНЗ, зб. Територій
Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді України 23.09.15
27.09.15
5 За пpизначенням зб.області

Спорт ветеранів

спорт ветеранів з олімпійських видів спорту

легка атлетика/ зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів 06.03.15
08.03.15
3 Київ зб.області, СК
плавання/ чемпіонат України серед ветеранів з плавання 15.03.15
17.03.15
3 Україна зб.області
теніс настільний / Міжнародний турнір “Кубок Карпати”з тенісу настільного серед ветеранів 10.04.15
12.04.15
3 Івано-Франківська зб.області
легка атлетика/ чемпіонат  України  з легкої атлетики серед ветеранів метання) 24.04.15
26.04.15
3 Київ зб.області, СК
футбол/ Супер-кубок пам”яті М.М. Баки серед ветеранів 21.05.15
23.05.15
3 Київ зб.області, СК
теніс настільний / VI літні Всеукраїнські ігри серед ветеранів пам”яті М.М.Баки 29.05.15
31.05.15
3 Київ зб.області
волейбол./ VI літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки 05.06.15
14.06.15
10 Україна зб.області
велоспорт / VI літні Всеукраїнськіігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки 10.06.15
14.06.15
5 Б. Церква зб.області

 

спорт ветеранів з неолімпійських видів спорту

спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни серед ветеранів (зі спортивного орієнтування (бігом) 16.04.15
21.04.15
6 Черкаська зб.області, ФСТ, СК
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни зі спортивного орієнтування серед ветеранів (трейл) 30.04.15
04.05.15
5 Харківська зб.області
спортивне орієнтування/ VI Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки 06.05.15
11.05.15
6 Сумська зб.області
гирьовий спорт/ VI Всеукраїнські ігри серед ветеранів пам”яті М.М.Баки 16.05.15
18.05.15
3 Львів зб.області
шахи/ VI Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки 20.05.15
22.05.15
3 Київ зб.області
спортивне орієнтування/ чемпіонат Украни серед ветеранів (рогейн) 22.05.15
25.05.15
4 Чернівецька зб.області
спортивний туризм / VI Всеукраїнські ігри серед ветеранів пам”яті М.М.Баки 10.06.15
12.06.15
3 Київ зб.області
спортивний більярд/ VI літні Всеукраїнські ігри пам’яті М.М.Баки) 06.09.15
08.09.15
3 Дніпропетровськ зб.області
шахи/ чемпіонат  України з  шахів серед ветеранів 26.09.15
28.09.15
3 Україна зб.області
легка атлетика/ VI літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки 24.07.15
26.07.15
3 Київ зб.області, СК
легка атлетика/ Кубок  України  з легкої атлетики серед ветеранів 18.09.15
20.09.15
3 Одеса зб.області, СК
легка атлетика/ Кубок України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів 18.12.15
20.12.15
3 Київ зб.області, СК

***

SportBuk_emblema_copy-krugla

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.