Легка атлетика: Одні чернівчани перемагають в Києві, інші – вдома (відео)

2

На переможній ноті розпочали олімпійський 2016 рік кандидати на участь в Іграх у Бразилії Еміль Ібрагімов та Руслана Цихоцька, які відзначились на традиційних змаганнях «Різдвяні старти» 8-9 січня у Києві.

 

Рекордсмен України в естафеті 4х100 м Еміль Ібрагімов виграв 60-метрівку, а Руслана Цихоцька

Еміль Ібрагімов. Фото: mir-la.com
Еміль Ібрагімов. Фото: mir-la.com

перемогла у потрійному стрибку. Ксенія Верега з Новоселиці показала четвертий результат на 400-метрівці. А ще одна чернівчанка Ірина Микитюк, яка тепер захищає кольори Грузії, у потрійному стрибку посіла 5 місце.


Відзначимо і переможний виступ на 60 м з/б Сергія Копанайка (чоловік титулованої Наталки Лупу).

Різдвяні старти

60 м

1 126 ІБРАГІМОВ Еміль (Чернівецька, ШВСМ, 01.02.1990, Слюсарев Г.Г., Бризгін В) – 6.87 КМС

400 м (чоловіки)

1 143 ДАНИЛЕНКО Данило (Волинська, Д, ВОШВСМ, 10.10.1994) – 48.45 МС

Забіг 2

2 963 БУРЛАКА Сергій (Чернівецька, ШВСМ, 09.04.1987, Яненко С.М., Турлюк В.М.) – 51.89 I

Забіг 1

2 962 РАСКРУЧА Денис (Чернівецька, ДЮСШ м.Чернівці, 20.08.1997, Слюсарев Г.Г.) – 52.50 II

400 м (жінки)

1 511 БІБІК Ольга (м. Київ, Чернігівська, Д-С, ДШВСМ, 05.02.1990) – 54.61 КМС

Забіг 3

1 514 ВЕРЕГА Ксенія (м. Київ, ДШВСМ, 26.10.1995, Клименко В.М., Степанов В. В.) – 55.87 (4 м)   КМС

Потрійний стрибок

1 404 ЦИХОЦЬКА Руслана (Чернівецька, ЗСУ-К, ДШВСМ, 23.03.1986, Голубцов А.В.) – 13.71 МС (

X X 13.27 13.71 13.33 X)

5 МИКИТЮК Ірина (Грузія, 19.01.1986, Голубцов А.В.) – 12.60 (12.49 12.51 12.47 X 12.60 X)

60 м з/б (чоловіки)

1 251 КОПАНАЙКО Сергій (м. Київ, К-Д, КМШВСМ, 05.11.1988, Басенко С., Копанайко Є.) – 7.80 МС

 

А перед святами відкриті змагання відбулися у Львові і Чернівцях.

Буковинські нагороди на Фестивалі бігу у Львові

20 грудня у Львові відбулися традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу 2015», за участю спортсменів з Польщі та Молдови.

Ці змагання відкрили свою історію у 1982 році і стали популярними серед спортсменів та їх тренерів по всій Україні.

Програма змагань включає дистанції від 60 м до 1 милі (1609 м). Вік учасників – від 12 до 19 років. Цього року  в змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів, 42 груп,  з 7 областей України, Молдови та Польщі.

Буковину представляли 60 спортсменів з Чернівців (4 спортшколи), Кіцманя, та Новоселиці.

Слід відзначити наших землячок Олесю Якимик (ЧНУ, «Колос», тренер Ячнюк Ірина Омельянівна), яка посіла І місце на дистанції 300 метрів серед юніорок 1996-1997 р.н. з результатом 43,4 та Владиччан Анастасію (гімназія№4, ОДЮСШ «Буревісник», тренер Арсенюк Михайло Васильович) – ІІ місце на 300 м серед дівчат 2000-2001р.н. з результатом 43,7.

***

Відкритий чемпіонат Чернівців з легкої атлетики

27.12.2015 стадіон «Буковина» (м. Чернівці)

№ п/п Прізвище ім’я Команда Номер нагр. Час
Дівчата 2004 р. н. і молодші 400 м
1. Маковій Наталя Кіцманьська «Освіта» 981 1.12.7
2. Голобуцька Таісія Вижниця «Спартак» 1 1.12.7
3 Мелимука Ольга ДЮСШ №4 907 1.19.0
4. Паскар Тетяна ОДЮСШ «Буревісник» 55 1.23.0
5. Снігур Настя Новоселиця 25 1.26.2
6. Тележинська Августина Чернівці М-кспорт упр 972 1.27.4
7. Піцул Крістіна Чернівці М-кспорт упр 112 1.30.1
8. Капрійчук Даніела Новоселиця 13 1.31.6
9. Колчанова Тетяна ДЮСШ №4 653 1.34.3
10. Токар Каріна ДЮСШ Милієве 256 1.35.6
11. Пушкашу Марина ДЮСШ №4 918 1.37.3
12. Кривохижа Крістіна Чернівці М-кспорт упр 970 1.41.4
13. Дьоміна Анастасія Чернівці М-кспорт упр 967 1.41.8
14. Лучіч Евеліна ДЮСШ №4 106 1.45.6
15. Луканюк Ангеліна ДЮСШ Милієве 260 1.49.5
16. Вередюк Ліна Чернівці М-кспорт упр 968 1.50.6
17. Міхаєску Оксана Чернівці М-кспорт упр 116 1.51.6
18. Дядюра Емілі ДЮСШ «Спартак» 453 1.54.4
19. Шипот Крістіна ДЮСШ «Спартак» 34 1.58.8
Хлопці 2004 р. н. і молодші 400 м
1. Стражнюк Владислав Кіцманьська «Освіта» 987 1.13.9
2. Кузик Сергій ДЮСШ Милієве 263 1.14.1
3. Різун Олексій ДЮСШ Милієве 11 1.16.3
4. Савчук Михайло СК Мідіз 392 1.19.0
5. Коржук Андрій Чернівці М-кспорт упр 971 1.20.6
6. Гончарук Юрій Новоселиця 19 1.22.0
7. Мороз Михайло ДЮСШ №4 920 1.22.2
8. Блиндар Роман ОДЮСШ «Буревісник» 22 1.24.4
9. Матусяк Василь Новоселиця 26 1.25.6
10. Меленчук Володимир ДЮСШ №4 907 1.25.8
11. Ничипоренко Ігорь ДЮСШ №4 668 1.29.4
12. Чаговець Олександр СК Мідіз 204 1.30.7
13. Грицак Олексій ДЮСШ №4 652 1.33.4
14. Гузек Іван ДЮСШ №4 665 1.35.0
15. Нігда Юрій СК Мідіз 831 1.37.4
16. Грицак Роман ДЮСШ №4 657 1.46.1
17. Лучік Максим ДЮСШ №4 109 1.46.4
18. Огонюк Михайло ДЮСШ №4 680 1.46.4
19. Зверид Валерій ДЮСШ №4 923 1.57.3
20. Стоянов Сергій ДЮСШ «Спартак» 121 2.02.2
21. Грига Валентин ДЮСШ Милієве 12 2.02.2
22. Отрубчак Максим Чернівці М-кспорт упр 999 2.03.9
23. Семенюк Андрій Чернівці М-кспорт упр 995 2.07.2
24. Дядюра Давид ДЮСШ «Спартак» 90 2.10.1
25. Микитчук Вадим Чернівці М-кспорт упр 1000 2.13.4
26. Бурлака Ростислав ДЮСШ «Спартак» 440 2.17.2
Дівчата 2003-2002 р. н. 400 м
1. Климюк Марія Кіцманьська «Освіта» 983 1.11.2
2. Мартинюк Олександра Новоселиця 24 1.15.3
3. Драгінда Катерина Кіцманьська «Освіта» 985 1.16.2
4. Кройтор Каріна Новоселиця 27 1.16.9
5. Черська Еліна ОДЮСШ «Буревісник» 53 1.17.7
6. Базильчун Ірина Кіцманьська «Освіта» 984 1.18.1
7. Данилюк Юлія ОДЮСШ «Буревісник» 16 1.18.4
8. Дмитрієва Катерина Чернівці М-кспорт упр 110 1.24.8
9. Ростоцька Тетяна ДЮСШ №4 677 1.34.4
10. Волянська Оксана Чернівці М-кспорт упр 104 1.35.3
11. Лунга Наталія Чернівці М-кспорт упр 114 1.38.2
12. Гаплик Марина ДЮСШ «Спартак» 82 1.39.4
13. Назарова Ольга Чернівці М-кспорт упр 109 1.41.6
14. Пасюк Юліана Чернівці М-кспорт упр 107 1.43.4
15. Іонашку Надія ДЮСШ «Спартак» 417 1.50.1
16. Медвідь Анастасія ДЮСШ «Спартак» 475 1.56.3
Хлопці 2003-2002 р. н. 400 м
1. Тележинський Влас Чернівці М-кспорт упр 978 1.04.2
2. Марчук Денис Кіцманьська «Освіта» 988 1.06.5
3. Ревега Микола Новоселиця 400 1.10.4
4. Григоряк Микола Вижниця «Спартак» 13 1.14.0
5. Юрійчук Станіслав Кіцмань «Освіта» 963 1.15.6
6. Маслійович Мар’ян Новоселиця 14 1.16.9
7. Григорук Максим ДЮСШ Милієве 265 1.18.8
8. Гарасим Микола Новоселиця 30 1.19.1
9. Тимурович Віктор Новоселиця 21 1.26.4
10. Стоянов Яків ДЮСШ «Спартак» 9 1.31.2
11. Лисенко Микола Новоселиця 38 1.33.8
12. Небесний Артур Чернівці М-кспорт упр 106 2.34.1
13. Остафій Дмитро Чернівці «Буревісник» 54 2.34.6
14. Бруневич Андрій ДЮСШ «Спартак» 427 2.37.7
15. Гуцуляк Даніїл ДЮСШ «Спартак» 422 2.39.1
16. Гуцуляк Максим ДЮСШ «Спартак» 270 2.39.3
17. Маховський Антон Чернівці М-кспорт упр 117 Зійшов
Дівчата 2001-2000 р. н. 800 м
1. Шенкарюк Віолета Кіцмань «Освіта» 982 2.36.7
2. Чорногуз Уляна Вижниця «Спартак» 2 2.39.4
3. Миронюк Марина Кіцмань «Освіта» 986 2.49.4
4. Аузяк Дарія ДЮСШ №4 916 3.15.1
5. Антонюк Таня ДЮСШ №4 651 3.26.3
6. Галицька Анастсія ДЮСШ №4 656 3.57.3
7. Сюхарська Сюзанна ДЮСШ №4 669 4.08.2
8. Агапій Аліна Чернівці М-кспорт упр 118 4.09.4
9. Іонашка Анастасія ДЮСШ «Спартак» 439 4.11.2
10. Мішта Катерина ДЮСШ «Спартак» 11 4.17.4
11. Борисова Тетяна ДЮСШ «Спартак» 480 4.22.1
12. Навчук Яна ДЮСШ «Спартак» 481 Зійшла
Хлопці 2000-2001 р. н. 800 м
1. Мокрієнко Ігор Чернівці «Буревісник» 28 2.12.7
2. Павлюк Іван ДЮСШ Милієве 255 2.14.8
3. Загорія Олексій Кіцмань «Освіта» 966 2.15.5
4. Марчук Богдан Кіцмань «Освіта» 989 2.19.2
5. Маковій Юрій Кіцмань «Освіта» 961 2.22.9
6. Маковій Максим Кіцмань «Освіта» 962 2.25.5
7. Скрипкар Валерій ДЮСШ №4 914 2.39.0
8. Костащук Андрій ДЮСШ №4 919 2.59.7
9. Гайдамащук Вадим ДЮСШ №4 911 3.07.5
10. Гакман Степан ДЮСШ Милієве 258 3.09.2
11. Говорнян Андрій ДЮСШ №4 906 3.42.7
12. Любківський Павло ДЮСШ №4 925 4.09.3
13. Корсаков Макарій Чернівці М-кспорт упр 115 4.09.9
14. Пономаренко Сергій Чернівці М-кспорт упр 119 4.12.7
15. Гаплик Анатолій ДЮСШ «Спартак» 38 4.15.4
16. Божик Валентин ДЮСШ «Спартак» 430 4.21.2
.Дівчата 1999-1998р. н. 800 м
1. Ковцун Ганна Чернівці «Буревісник» 20 2.50.2
2. Кукуляк Яна Чернівці «Буревісник» 30 2.51.8
3. Нігда Альона СК Мідіз 808 3.39.2
4. Гуцуляк Вікторія ДЮСШ «Спартак» 483 3.41.2
Хлопці 1999-1998 р. н. 800 м
1. Лека Сергій Чернівці «Буревісник» 61 2.06.0
2. Білий Влад Чернівці «Буревісник» 59 2.11.5
3. Мітран Василь Чернівці М-кспорт упр 977 2.13.5
4. Колчанов Олександр ДЮСШ №4 667 2.15.8
5. Лутченко Костянтин Чернівці «Буревісник» 9 2.17.6
6. Юрійчук Максим Кіцмань «Освіта» 964 2.28.2
7. Ленюк Олег Гімназія №4 32 2.35.5
8. Антохін Владислав Новоселиця 16 2.45.6
9. Луговий Валерій ДЮСШ №4 905 2.58.9
10. Навчук Любомир ДЮСШ «Спартак» 43 2.59.1
11. Чорнокоз Олександр ДЮСШ «Спартак» 471 3.03.7
12. Карпов Олександр ДЮСШ «Спартак» 435 Зійшов
Юніорки 1997 р. н. і старші 800 м
1. Штефанюк Каріна Чернівці «Буревісник» 80 2.44.1
2. Рудик Любов Чернівці «Буревісник» 40 2.49.6
3. Ясько Діана Чернівці «Буревісник» 81 2.50.3
4. Лучак Світлана Чернівці М-кспорт упр 101 2.53.4
Юніори 1997 р. н. і старші 800 м
1. Малованюк Орест Чернівці М-кспорт упр 323 2.01.8
2. Григорків Роман Чернівці «Буревісник» 34 2.30.1
3. Філянович Михайло Чернівці «Буревісник» 57 2.31.4
Чоловіки (молодь) 1995-1993 р.н. 1000 м
1. Мартинюк Ігор Чернівці М-кспорт упр 1252 2.27.9
2. Кісельов Володя Чернівці «Буревісник» 52 2.42.8
3. Малек Андрій Чернівці «Буревісник» 58 2.48.3
Жінки 1992 р.н. і старші 2000 м
1. Дядюра Ганна ДЮСШ «Спартак» 27 9.45.1
2. Стоянова Альона ДЮСШ «Спартак» 11 11.12.13
3. Кривохижа Аліна «Діно парк» 90 13.13.1
Чоловки 1992 р.н. і старші 3000м
1. Сандуляк Олександр Чернівці М-кспорт упр 400 9.06.5
2. Неміш Вадим Чернівці М-кспорт упр 10 10.19.8
3. Васильков Сергій Чернівці «Буревісник» 5 11.21.3
Ветерани 30-50 років (1965-1985р.н.) 3000м
1. Дуган Сергій Чернівці М-кспорт упр 974 8.59.9
2. Ленюк Олег ЧНУ 42 11.54.6
3. Тіхонов Роман СК Атлет-М 35 12.30.0
Ветерани 51 рік і старші (1964 р.н. і старші) 3000м
1. Палагнюк Олександр СК «Оріон» 49 11.29.5
2. Маковійчук Танасій «Колос» Кіцмань 43 13.10.7
3. Громик Олександр Особисто 804 16.40.1

Головний суддя                                                                    М. В. Арсенюк

Головний секретар                                                              Л.С. Кирилова

***

Легка атлетика: Цихоцька відсвяткувала перший успіх у сезоні-2015

***

Легка атлетика: Лупу «засвітилась» на «Різдвяних стартах 2015» у Києві

***

Легка атлетика: Ібрагімов у Києві двічі оновив рекорд на 60 м

***

Легка атлетика: Лупу виграла «Рідзвяні старти», Цихоцька – друга

***

Легка атлетика: Парнета виграла 60-метрівку в Києві, а Ібрагімов – у Львові з рекордом

***

2 Комментарии
  1. Паша говорит

    Молодці!!!Еміль надіемся і на оі буде чудово виступати Наталя Коля Лучниці 2, це мабуть буде сама представлена чернівецька о-а) 

  2. Георгій Мазурашу говорит

    Дуже хочеться нових рекордів представництва;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.