Фото: Чернівчани виграли «святкові» регіональні змагання з плавання

0

Скромні умови для розвитку плавання у Чернівцях не завадили місцевим юним плавцям відзначитися переможними виступами на відкритих змаганнях у басейні «Титан», приурочених Дню міста.

151010-plavannya-Tytan-sportbuk.com (22)

Як зауважив заслужений тренер України зі стрільби з лука Віталій Ярмістий, який допомагав на турнірі з плавання в якості судді та інформатора, важливо, що ця вікова група в Україні ще майже не пливе, а в Чернівцях працюють тренери-ентузіасти – і стільки розрядників. Суперниками наших плавців на цих змаганнях були Тернопіль (три басейни, спец. школа) та Рівне (СДЮШОР з плавання).

Приємно, що крім особистих нагород,чернівчани впевнено виграли і дівочу, і хлопчачу естафети 8х50 м.

Звітні змагання відбулися під патронатом обласного відділення НОК України. А у церемонії відкриття взяли участь зіркові буковинські олімпійці – рекордсменка Олімпійських ігор зі стрільби з лука Ліна Герасименко (яка свого часу займалась плаванням) та чемпіон світу з бігу Іван Гешко, який очолює олімпійське відділення.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Відкриті змагання з плавання до Дня міста 2015

***

Протокол

юнацького регіонального турніру з плавання,

приурочений до Дня міста Чернівці

 

10-11 жовтня 2015р.                                                                      спорт./компл.  «Тітан»

м. Чернівці                                                                          басейн 25 м.

 

п/п

Прізвище та імя Рік народ. Команда Результат розряд Тренер
1 день  –   10 жовтня
100 м в/с  дівчата
І Скрипник Софія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.26,68 І юн. Ксенніков С.В.
ІІ Костич Анастасія 2006 Тернопіль 1.33,57 І юн. Мазур С.З.
ІІІ Фенюк Ельвіра 2006 Спорт клуб Чернівці 1.34,25 І юн. Ксенніков С.В.
4 Житарюк Валерія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.35,50 І юн. Ксенніков С.В.
5 Робейко Дарина 2006 Рівне 1.38,44 ІІ юн. Яциник Р.
6 Убакуменко Валерія 2006 Тернопіль 1.38,63 ІІ юн. Антонишин К.М.
7 Янчак Софія 2006 Тернопіль 1.40,57 ІІ юн. Мазур С.З.
8 Ткачук Яна 2006 Рівне 1.53,78 Чорна Т.Г.
9 Яремко Аліна 2006 Рівне 2.14,82 Яциник Р.
100 м. в/с  юнаки
І СалегАзіз 2006 Тернопіль 1.27,37 ІІ юн. Мазур С.З.
ІІ Довбуш Максим 2006 Спорт клуб Чернівці 1.27,44 ІІ юн. Ксенніков С.В.
ІІІ Синеруб Володимир 2006 Тернопіль 1.30,71 ІІ юн. Мазур С.З.
4 Амураріца Руслан 2006 Спорт клуб Чернівці 1.30,95 ІІ юн. Ксенніков С.
5 Красноголовець Сергій 2006 Спорт клуб Чернівці 1.33,25 ІІ юн. Ксенніков С.
6 Чередько Денис 2006 Рівне 1.43,95 Чорная Т.Г.
7 Джога Іван 2006 Чернівці Титан 1.46,05 Джога С.А.
8 Сарбаєв Влад 2006 Рівне 1.46,18 Яциник Р.
9 ЯрмістийНікіта 2006 Спорт клуб Чернівці 1.53,27 Палій А.В
10 Прищепа Олександр 2006 Рівне 1.57,35 Яциник Р.
11 Сафтенко Крістіан 2006 Спорт клуб Чернівці 1.58,65 Палій А.В
100 м. брас  дівчата
І Шахрай Олена 2006 Спорт клуб Чернівці 1.36,57 ІІІ Ксенніков С.В.
ІІ Боднарюк Ангеліна 2006 Спорт клуб Чернівці 1.41,47 ІІІ Ксенніков С.В.
ІІІ Аріфова Віталія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.44,94 ІІІ Ксенніков С.В.
4 Зінченко Валерія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.46,47 І юн. Ксенніков С.В.
5 Лазар Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.49,03 І юн. Ксенніков С.В.
6 Бедик Анастасія 2005 Тернопіль 1.54,16 І юн. Мазур С.З.
7 Огородова Вікторія 2006 Спорт клуб Чернівці 2.02,00 Палій А.В
8 Бурачок Вікторія 2006 Спорт клуб Чернівці 2.05,21 Палій А.В
9 Вишньовська Анастасія 2006 Тернопіль 2.07,28 Мазур С.З.
10 Крижановська Софія 2006 Спорт клуб Чернівці 2.26,13 Палій А.В
11 Чубай Марія 2006 Рівне 2.31,65 Яциник Р.
100 м. брас  юнаки
І Маргаль Олександр 2006 Спорт клуб Чернівці 1.41,87 І юн. Ксенніков С.В.
ІІ Бесараб Олег 2006 Спорт клуб Чернівці 1.43,68 І юн. Ксенніков С.В.
ІІІ Гусак Владислав 2006 Тернопіль 1.45,36 І юн. Антонишин К.М.
4 Сергій Ігор 2006 Спорт клуб Чернівці 1.50,28 Ксенніков С.В.
5 Авдимирець Матвій 2006 Рівне 1.55,06 Чорна Т.Г.
6 Лампіка Олександр 2006 Рівне 1.57,63 Чорна Т.Г.
7 Яцюк Артем 2006 Тернопіль 2.05,97 Антонишин К.М.
8 Горбатюк Глеб 2006 Чернівці Титан 2.10,59 Джога С.А.
100 батерфляй (дівчата)
І Смоліна Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.38,80 І юн. Ксенніков С.В.
ІІ Скрипник Софія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.42,00 І юн. Ксенніков С.В.
ІІІ Горохова Катерина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.55,75 Ксенніков С.В.
100 батерфляй (хлопці)
І Табачинський Віктор 2006 Тернопіль 1.39,76 Мазур С.З.
ІІ Підгорецький Валерій 2006 Спорт клуб Чернівці 1.45,85 Ксенніков С.В.
ІІІ Демідовський Денис 2006 Спорт клуб Чернівці 1.46,66 Ксенніков С.В.
4 Боднарчук Євгеній 2006 Рівне 1.53,32 Чорна Т.Г.
5 Новіков Влад 2006 Рівне 1.57,81 Чорна Т.Г.
6 Задворняк Іван 2006 Тернопіль 1.58,94 Мазур С.З.
100 н/с (дівчата)
І Лєка Катерина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.34,73 І юн. Ксенніков С.В.
ІІ Хохлова Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.37,31 І юн. Ксенніков С.В.
ІІІ Сивак Валерія 2005 Тернопіль 1.42,10 І юн. Мазур С.З.
4 Божек Олександра 2006 Спорт клуб Чернівці 1.43,96 І юн. Ксенніков С.В.
5 Протоковська Діана 2006 Тернопіль 1.45,97 І юн. Мазур С.З.
6 Тележинська Устина 2006  Чернівці Титан 1.46,96 Джога С.А.
7 Лапчинська Анжела 2006 Рівне 1.50,25 Чорна Т.Г.
8 Теслюк Анастасія 2006 Тернопіль 1.50,57 Антонишин К.М.
9 Бурачок Вікторія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.51,57 Палій А.В
10 Субот Вікторія 2006 Рівне 1.57,44 Яциник Р.
11 Дзюба Анастасія 2006 Чернівці Титан 2.05,34 Джога С.А.
100 н/с (хлопці)
І Миндзарук Влад 2006 Тернопіль 1.33,34 Антонишин К.М.
ІІ Олексюк Павло 2006 Спорт клуб Чернівці 1.35,61 Ксенніков С.В.
ІІІ Поляк Іван 2006 Спорт клуб Чернівці 1.39,63 Ксенніков С.В.
4 Власенко Іван 2007 Тернопіль 1.46,60 Антонишин К.М.
5 ЗагарюкВарлаам 2006 Спорт клуб Чернівці 1.46,91 Ксенніков С.В.
6 Шабаровський Анатолій 2006 Рівне 1.49,78 Яциник Р.
7 Оліник Артем 2006 Спорт клуб Чернівці 1.55,39 Палій А.В
8 Кузь Роман 2006 Рівне 1.59,50 Яциник Р.
9 Прокопович Михайло 2006 Рівне 2.00,72 Яциник Р.
10 ЯрмістийНікіта 2006 Спорт клуб Чернівці 2.07,66 Палій А.В
11 Сльоза Ілля 2006 Рівне 2.15,04 Яциник Р.
Естафета 8*50 комбінована (дівчата)
І Спорт клуб Чернівці 5.46,29
ІІ Тернопіль 6.48,03
ІІІ Рівне 7.28,10
Естафета 8*50 комбінована (хлопці)
І Спорт клуб Чернівці 5.45,31
ІІ Тернопіль 6.10.15
ІІІ Рівне 6.22,40
Естафета 8*50 комбінована (дівчата+хлопці)
І Спорт клуб Чернівці 5.42,94
ІІ Тернопіль 6.23,28
ІІІ Рівне 7.04,93
2 день  –   11 жовтня
Естафета 8*50 в/с (дівчата)
І Спорт клуб Чернівці 5.30,09
ІІ Тернопіль 5.37,35
ІІІ Рівне 6.33,66
Есафета8*50 в/с (хлопці)
І Спорт клуб Чернівці 5.06,25
ІІ Тернопіль 5.36,91
ІІІ Рівне 5.50,26
100 к/п (дівчата)
І Шахрай Олена 2006 Спорт клуб Чернівці 1.33,97 ІІІ Ксенніков С.В.
ІІ Смоліна Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.34,10 ІІІ Ксенніков С.В.
ІІІ Скрипник Софія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.39,04 І юн. Ксенніков С.В.
4 Хохлова Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.39,47 І юн. Ксенніков С.В.
5 Лєка Катерина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.40,28 І юн. Ксенніков С.В.
6 Боднарюк Ангеліна 2006 Спорт клуб Чернівці 1.40,31 І юн. Ксенніков С.В.
7 Горохова Катерина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.41,21 І юн. Ксенніков С.В.
8 Бедик Анастасія 2006 Тернопіль 1.42,33 І юн. Мазур С.З.
9 Фенюк Ельвіра 2006 Спорт клуб Чернівці 1.42,47 І юн. Ксенніков С.В.
10 Сивак Валерія 2006 Тернопіль 1.44,78 І юн. Мазур С.З.
11 Аріфова Віталія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.44,87 І юн. Ксенніков С.В.
12 Робейко Дарина 2006 Рівне 1.47,00 І юн. Яциник Р.
13 Лазар Дарина 2006 Спорт клуб Чернівці 1.47,38 І юн. Ксенніков С.В.
13 Зінченко Валерія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.47,38 І юн. Ксенніков С.В.
15 Божек Олександра 2006 Спорт клуб Чернівці 1.47,75 І юн. Ксенніков С.В.
16 Житарюк Валерія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.47,85 І юн. Ксенніков С.В.
17 Костич Анастасія 2006 Тернопіль 1.48,81 ІІ юн. Антонишин К.М.
18 Убакуменко Валерія 2006 Тернопіль 1.53,09 ІІ юн. Антонишин К.М.
19 Лапчинська Анжела 2006 Рівне 1.53,10 ІІ юн. Чорна Т.Г.
20 Протоковська Діана 2006 Тернопіль 1.53,40 ІІ юн. Мазур С.З.
21 Бурачок Вікторія 2006 Спорт клуб Чернівці 1.56,75 ІІ юн. Палій А.В
22 Вишньовська Анастасія 2006 Тернопіль 1.57,08 ІІ юн. Мазур С.З.
23 Янчак Софія 2006 Тернопіль 1.59,65 ІІ юн. Мазур С.З.
24 Теслюк Анастасія 2006 Тернопіль 2.00,15 ІІ юн. Антонишин К.М.
25 Огородова Вікторія 2006 Спорт клуб Чернівці 2.07,68 Палій А.В
26 Ткачук Яна 2006 Рівне 2.14,99 Чорна Т.Г.
27 Крижановська Софія 2006 Спорт клуб Чернівці 2.24,28 Палій А.В
28 Чубай Марія 2006 Рівне 2.33,38 Яциник Р.
100 к\п (хлопці)
І Маргаль Олександр 2006 Спорт клуб Чернівці 1.28,65 І юн. Ксенніков С.В.
ІІ Підгорецький Валерій 2006 Спорт клуб Чернівці 1.31,13 І юн. Ксенніков С.В.
ІІІ Демідовський Денис 2006 Спорт клуб Чернівці 1.33,69 І юн. Ксенніков С.В.
4 Табачинський Віктор 2006 Тернопіль 1.33,98 І юн. Мазур С.З.
5 Бесараб Олег 2006 Спорт клуб Чернівці 1.36,91 ІІ юн. Ксенніков С.В.
6 Боднарчук Євгеній 2006 Рівне 1.37,74 ІІ юн. Чорна Т.Г.
7 Поляк Іван 2006 Спорт клуб Чернівці 1.38,31 ІІ юн. Ксенніков С.В.
8 Гусак Владислав 2006 Тернопіль 1.39,69 ІІ юн. Антонишин К.М.
9 Синеруб Володимир 2006 Тернопіль 1.40,22 ІІ юн. Мазур С.З.
10 Довбуш Максим 2006 Спорт клуб Чернівці 1.40,98 ІІ юн. Ксенніков С.В.
11 Олексюк Павло 2006 Спорт клуб Чернівці 1.41,13 ІІ юн. Ксенніков С.В.
12 Амураріца Руслан 2006 Спорт клуб Чернівці 1.41,47 ІІ юн. Ксенніков С.В.
13 Красноголовець Сергій 2006 Спорт клуб Чернівці 1.45,91 ІІ юн. Ксенніков С.В.
14 СалегАзіз 2006 Тернопіль 1.46,03 ІІ юн. Мазур С.З.
15 Сергій Ігор 2006 Спорт клуб Чернівці 1.47,96 Ксенніков С.В.
16 Миндзарук Влад 2006 Тернопіль 1.48,10 Антонишин К.М.
17 Чередько Денис 2006 Рівне 1.48,25 Чорна Т.Г.
18 Задворняк Іван 2006 Тернопіль 1.48,83 Мазур С.З.
19 Лампіка Олександр 2006 Рівне 1.49,03 Чорна Т.Г.
20 Новіков Влад 2006 Рівне 1.49,45 Чорна Т.Г.
21 Авдимирець Матвій 2006 Рівне 1.54,90 Чорна Т.Г.
22 Яцюк Артем 2006 Тернопіль 1.57,94 Антонишин К.М.
23 Власенко Іван 2006 Тернопіль 2.00,19 Антонишин К.М.
24 Ярмістий Нікіта 2006 Спорт клуб Чернівці 2.00,53 Палій А.В
25 Сарбаєв Влад 2006 Рівне 2.07,57 Яциник Р.
26 Оліник Артем 2006 Спорт клуб Чернівці 2.13,50 Палій А.В
Естафета 8*50 в\с змішана
І Спорт клуб Чернівці 5.27,07
ІІ Тернопіль 5.37,38
ІІІ Рівне 6.08,53

Інформаційна підтримка – облцентр «Спорт для всіх» (SportBuk.com)

Плавання: Зустріч з олімпійкою надихнула чернівчан на успіхи у Луцьку (фото, відео)

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.