Фото: У ветеранській волейбольній лізі 2015 визначились фіналісти

0

Після стикових матчів 8.02.15 у Чернівцях стали відомі 5 з 6-ти учасників фінальної частини І Буковинської ветеранської волейбольної ліги.

150208-voley-Putyla-DrimTim-1-sportbuk.com

За умовами проведення змагань, переможці трьох підгруп потрапили до фінальної частини напряму, а другим та третім командам належало розіграти у стикових матчах ще три перепустки до вирішального раунду.

У групі А, в якій змагались лише команди з районів, явними лідерами були кіцманчанин, які виграли всі свої матчі на груповій стадії (грали три тури за коловою системою). А ось хто з другого, а хто з третього місця зіграє стикові матчі визначилось у двобої між вижни чанами та путильчанами. Цей поєдинок представники Путили виграли у кооперативному коледжі «всуху» і, таким  чином, вийшли на третю команду групи С (Дрім-Тім, Чернівці).

Вижничани свій стик програли з рахунком 0:3. А ось матч Путила – Дрім-Тім виявився супер напруженим і драматичним. За рахунку 2:1 на користь путильчан, здавалося, що справа точно дійде до додаткової короткої партії, адже «дрімтімівці» вели у четвертій партії 24:21. Але… Подача в аут, ще два програні розіграші і програш «на більше-менше», який вивів у фінальну частину Путилу.


Ще один стиковий матч відбудеться 10 лютого в кооперативному коледжі. Зустрічаються Галичина та Бріск.

А «розборки» у двох фінальних трійках відбудуться 17 та 19 лютого, після чого претендентів на нагороди залишиться 4.

Нагадаємо, що ці змагання ініційовані викладачем факультету фізичної культури і здоров’я населення ЧНУ Іваном Васканом, якого підтримали колеги-волейболісти та обласний центр «Спорт для всіх».

Окреме спасибі Чернівецькому кооперативному економіко-правничому коледжу (директор – Кошкаров Степан Андрійович) та ПТУ №8 за люб’язно надану можливість проводити ветеранські змагання у наявних спортзалах.

Фото будуть додані.

8.02.15, Чернівці, кооперативний коледж

Група А. Вижниця – Путила – 0:2

8.02.15

Стикові матчі за вихід до фінальної частини

3А Вижниця – 2Б Гравітон (Чернівці) – 0:3

2А Путила – 3С Дрім-Тім (Чернівці) – 3:1

Змінений календар ігор можна подивитися тут:

***

Фото: У ветеранській волейбольній лізі серед чоловіків «виблискувала» і красуня

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.