Легка атлетика: У Чернівцях пробігли 1000 м швидше, ніж бігав Гешко (фото)

0

Переможець зимового чемпіонату Буковини з легкої атлетики на дистанції 1000 м показав у Чернівцях кращий результат, ніж у зіркового Івана Гешка.

Віктор Приходько

Срібний призер чемпіонату України 2012 р. на дистанції 1500 м кіцманчанин Віктор Приходько зі спортклубу «Гешко» 24.01.15 виграв у Чернівцях 1000 м на чемпіонаті області з результатом 2.31,5. Зірковий Іван Гешко так швидко у столиці Буковини не бігав, бо взагалі рідко виступав вдома після того, як вийшов на світовий рівень (особистий рекорд Івана на цій дистанції, до слова, дорівнює 2.19,04 і був показаний 16.06.2001 р. в Стамбулі). Як би там не було, Приходько показав доволі непоганий час для першого старту в сезоні, та ще й в таких не дуже сприятливих погодних умовах і на достатньо «вбитій» доріжці стадіону «Буковина».

На чемпіонаті області був присутній і сам Іван Гешко – у ролі тренера і голови обласного відділення НОК України.