Чернівецькі плавці в призерах на чемпіонатах Тернопільщини і Франківщини (відео, фото)

0

Успішно виступили юні чернівчани на відкритих чемпіонатах Тернопільської та Івано-Франківської області з плавання.

141226-Hohlova-Snyatyn-sportbuk.com (13)

Представляли на названих змаганнях Буковину вихованці чернівецького клубу «Еліт» (тренер – Сергій Ксенніков).

Чемпіонат Тернопільської області гостював у 25-метровому басейні комплексної ДЮСШ №1 обласного центру, а чемпіонат Франківщини – у Снятині.

 


Чемпіонат Івано-Франківської області (26-27.12.14)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Юнаки триборство батерфляй

2 місце – Микита Фенюк

 

Естафета 4х50 м в/с дівчата

3 місце – Чернівці (Смоліна, Хохлова, Боднарюк, Горохова)

 

Естафета 4х50 м комбінована

3 місце – Чернівці (Лєка, Горохова, Шахрай, Смоліна)

 

Відкритий чемпіонат Тернопільської області (12.12.14)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Юнаки 50 м в/с 2005 р.н.

1.Валерій Підгорецький 37,26

 

Дівчата 50 м в/с 2006 р.н. і мол.

1. Дарина Смоліна 40,58

2. Софія Скрипник 43,44

3. Ельвіра Фенюк 45,25

 

Юнаки 50 м брас 2005 р.н.

1.Владислав Маковейчук 44,43

 

Юнаки 50 м брас 2006 р.н. і мол.

1. Олександр Маргаль 47,98

2. Владислав Гусак 49,56

3. Максим Довбуш 53,64

 

Дівчата 50 м брас 2005 р.н.

3. Олександра Лук’янчук 54,83

 

Дівчата 50 м брас 2006 р.н. і мол.

1. Олена Шахрай 48,27

2. Ангеліна Боднарюк 52,72

3. Дарина Лазар 55,44

 

Юнаки 50 м батерфляй 2005 р.н.

1. Микита Фенюк 47,73

2. Максим Званецький 46,47

 

Юнаки 50 м батерфляй 2006 р.н.

Іван Поляк 52,03

 

Дівчата 50 м батерфляй 2006 р.н.

1. Дарина Хохлова 51,38

2. Ангеліна Гнатюк 51,84

 

Юнаки 50 м на спині 2006 р.н.

2. Денис Демидовський 46,10

 

Відкритий чемпіонат Тернопільської області (13.12.14)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

100 м в/с 2006 р.н. і мол.

1.Валерій Підгорецький 1.25,19

 

100 м в/с 2006 р.н. і мол.

1. Дарина Смоліна 1.41.75

2. Софія Скрипник 1.42,78

3. Ельвіра Фенюк 1.54,76

 

Юнаки 100 м брас 2006 р.н. і мол.

1. Олександр Маргаль 1.43,01

3. Максим Довбуш 1.52,31

 

Дівчата 100 м брас 2006 р.н.

1. Олена Шахрай 1.49,67

2. Ангеліна Боднарюк 1.55,66

3. Дарина Лазар 1.57,35

 

Дівчата 100 м брас 2005 р.н.

3. Олександра Лук’янчук 2.03,80

 

Юнаки 100 м батерфляй 2005 р.н.

1. Микита Фенюк 1.37,50

2. Максим Званецький 1.44,60

 

Юнаки 100 м батерфляй

1. Іван Поляк 1.54,25

 

Дівчата 100 м батерфляй

1. Дарина Хохлова 2.06,81

2. Ангеліна Гнатюк 2.07,42

 

Юнаки 100 м на спині 2006 р.н.

2. Денис Демидовський 1.44,56

 

Дівчата 100 м на спині 2006 р.н.

2. Катерина Лєка 1.49,70

 

Комбінована змішана естафета 4х50 м 2004-05

3. Еліт (Чернівці)

 

Комбінована змішана естафета 4х50 м 2006 р.н.

1. Еліт (Чернівці)

Плавання: Чернівці «засвітились» на п’єдесталі у Трускавці та Хмельницькому

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (Снятин)

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (Тернопіль)

***

Плавання: На дитячих змаганнях у Чернівцях показують дорослі результати

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.