Гешко і «Льодовий майданчик» запрошують 1 січня на пробіжку і «шарове» катання

0

Шанувальникам здорового способу життя пропонуємо розпочати Рік Кози спортивно – 1 січня 2015 р. чекаємо на оздоровчу пробіжку!

20150101-probizhka-sportbuk.com

Охочих долучитися до першосічневої колективної пробіжки чекаємо о 15:00 біля входу на «Льодовий майданчик». Бігати, разом з «головним олімпійцем Буковини» Іваном Гешком, будемо на стадіоні «Буковина» або в центральному парку (вирішимо на місці, залежно від погоди та інших обставин).

З ініціативою щодо новорічного пробігу до обласного центру «Спорт для всіх» звернувся футболіст-аматор і прихильних здорового способу життя Олег Рой, який зазначає, що подібні оздоровчі акції є дуже популярними нині на заході, і вважає, що участь у першосічневій пробіжці буде для кожного у тому числі певним проявом сили волі, адже у нас прийнято доволі гучно відзначати Новий рік, а перший день нового року, як часто жартують Зеленський і Ко, багато хто взагалі не пам’ятає:) Ініціатор запропонував пробігти символічно «залікових» 2015 метрів (звісно, провівши перед тим розминку). А потім наступні роки кожен буде намагатися покращити свій же результат, попри те, що дистанція буде з кожним роком збільшуватися:)

Після пробіжки власник «Льодового майданчика» Павло Польовий запрошує на колективне чаювання. Також нагадуємо, що учасники організованих колективних пробіжок отримують можливість годину безкоштовно покататися на «Льодовому майданчику». Тож розпочнемо рік спортивно!!!


Зустрічаємось 1 січня о 15:00 біля «Льодового майданчика»!

І з наступаючим Новим роком!

До речі, рік тому колективною пробіжкою прихильники здорового способу життя проводжали старий рік:

Фото: У Чернівцях провели рік Змії нічним пробігом на 2014 і 3 по 2014 метрів

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.