Фото: Міліція і ЧНУ відзначили День Збройних сил 2014 «по-волейбольному»

0

Уперше буковинські правоохоронці та викладачі ЧНУ відзначили День Збройних сил України волейбольним турніром серед чоловічих команд.

141205-voley-UMVS-CNU-1-Bygar-sportbuk.com

Ініціатором проведення цих «волейбольних баталій» став Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Відділу Державної служби охорони Дмитро Кожокар, якого підтримали колеги з УМВС України в Чернівецькій області, співзасновник «Буковинської волейбольної ліги» – викладач «спортивного» факультету ЧНУ Іван Васкан і трішки обласний центр «Спорт для всіх» (SportBuk.com).

Волею жеребу, у першому матчі 5.12.14 зійшлися команди штабу УМВС та Відділу Державної служби охорони. За першу команду грав і знаний чернівецький волейболіст Олександр Скорейко, який виступав за «Будівельник-Динамо-Буковина» у Суперлізі. Попри це, «державні охоронці» грали на рівні зі Скорейком і Ко. І поступились, хоч і 0:2, але у впертій боротьбі до останніх розіграшів.

Другий матч між штабом УМВС та викладачами факультету фізичної культури і здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича мав вирішити, чи збережеться інтрига боротьби за перше місце до заключної гри. Спершу представники університету вирвалися у відрив, який сягав 10-ти очок! Але суперники поступово підтягнулись і виграли першу партію. Визначити переможця у двох партіях не вдалося. А в третій у драматичній боротьбі гору взяли правоохоронців.


Отож заключний двобій був за 2 місце. Фаворитами виглядали викладачі. Але прогнози у спорті – річ невдячна. І це підтвердили співробітники ВДСО, які виграли першу партію, а в другій довели справу до матч-болу (24:23). Щоправда, здобути вирішальне очко вони не зуміли. І, зрештою, програли і цю партію, і наступну, тобто матч в цілому. Хоча залишили дуже приємне враження. Можна ще зауважити, що за ВДСО мав грати інший колишній гравець «Будівельника» Ігор Скрипник.

 

«Штаб УМВС»: Степан Твердохліб (1977), Валерій Лісовий (1980), Євген Лісовий (1988), Богдан ?Марфюк, Вадим Стринадко (1986), Олександр Скорейко (1986).

ЧНУ (викладачі): Тарас Палагнюк, Любомир Бигар, Василь Музика, Іван Курка, Ігор Хавруняк, Юрій Тумак, Юрій ?Курнишев, Іван Васкан.

«ВДСО»: Дмитро Кожокар (1985), Микола Темофійчук (1980), Руслан Бурюк (1983), Іван Стрижиборода, Валентин Урсу (1989), Олексій Шородок (1979).

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор обласного центру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.