Фото: Бігове свято до Дня Святого Миколая 2014

2

Усі «легкоатлетичні» райони Буковини були представлені на відкритих змаганнях з бігу, які відбулися 20.12.14 у Чернівцях.

141220-legka-Mykolaya-sportbuk.com (96)

Юні легкоатлети змагались в єдиному і достатньо «тісному» для цього виду спорту манежі «Спартак» спортивного товариства «Україна», тому і дистанції були переважно доволі нестандартні. Проте від цього боротьба не була менш запеклою.

На кону були індивідуальні медалі від обласного центру «Спорт для всіх», естафетні презенти від обласного відділення НОК України та звання переможців та призерів відкритої першості ДЮСШ «Авангард» ФСТ «Україна».

Драматичним виявився фініш одного із забігів у «шведській естафеті» серед юнаків (4 – 3 – 2 – 1 коло). Перед останнім віражем лідером був представник ДЮСШ «Буревісник» облмолодьспортуправління. І він втримав лідерство та фінішував першим. Але, як зазначила тренер з легкої атлетики і викладач «спортивного» факультету ЧНУ Ірина Ячнюк, яка входила до суддівської бригади, зробив він це з порушенням правил. Суперечливий момент увінчався дискваліфікацією, внаслідок якої решта команд перемістилися на позицію вище. Але це, як кажуть, деталі.


Найціннішим «подарунком від Святого Миколая» для учасників можна вважати появу на змаганнях зіркового бігуна Івана Гешка (тепер – голова обласного відділення НОК України), який взяв участь у церемонії нагородження та сфотографувався зі всіма охочими.

Головний суддя змагань Геннадій Слюсарєв відзначив і той факт, що під час церемонії нагородження, коли залунав Державний гімн, практично всі дітки тримали руку на серці, а багато хто ще й підспівував.

Результати будуть додані.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

 

П Р О Т О К О Л

Чемпіонату обласного ФСТ «Україна», ОДЮСШ «Авангард»
та відкритих змагань з легкої атлетики на призи Святого Миколая

Біг на 1 коло (86 м) дівчата 1999 р.н. та молодші

 

Прізвище ім’я

Команда

                Результати

Міс

це

1

2

3

Кра

щий

1 забіг

1 Іванюк Настя Чернівці       15.75  
2 Капрінчук Данієла Новоселиця       18.30  
3 Голопуцька Таісія Вижниця 14.86 14.94 14.90 14.90  

2 забіг

1 Коліївська Катя Чернівці       15.63  
2 Климнюк  Марія Кіцмань 14.74 14.76 14.74 14.74  
3 Савчук Юля Кіцмань       16.63  

3 забіг

1 Мацкуляк Яна Чернівці       15.50  
2 Дамян Ніколетта Новоселиця       16.30  
3 Якимчук Валерія   15.15 15.23 15.20 15.20  

4 забіг

1 Гуцуляк Діана Кіцмань       15.03  
2 Конуцька Ірина Чернівці 14.26 14.39 14.30 14.30  
3 Зата Оксана Кіцмань       15.78  

5 забіг

1 Грени Марія Новоселиця 15.10 15.15 15.19 15.15  
2 Ткачук Вікторія  Кіцмань       17.43  
3 Лазарук Анастасія Чернівці       16.75  

6 забіг

1 Садова Анна Кіцмань 13.58 13.60 13.59 13.59  
2 Колісник Софія Кіцмань       15.89  
3 Різун Юлія Кіцмань       15.83  

7 забіг

1 Лакуста Марія Кіцмань 13.76 13.73 13.75 13.75  
2 Софроній Марія Новоселиця       16.40  
3 Ковалишина Наталія Чернівці       14.60  

8 забіг

1 Завацька Андріана Кіцмань       14.58  
2 Руснак Олена Новоселиця 13.45 13.40 13.51 13.45      І
3 Добровольська Ірина Чернівці       13.50     ІІІ

9 забіг

1 Мойсюк Павлина Чернівці       15.15  
2 Чорпита  Дар’я Кіцмань 13.70 13.50 13.45 13.50

ІІ

3              

10 забіг

1 Правлінська Марія Кіцмань 14.75 14.80 24.82 14.80  
2 Любомирська Інна Кіцмань       15.11  
3 Миронюк Марія Кіцмань       15.12  

 

 

 

Біг на 1 коло (86 м) хлопчики 1999 р.н. та молодші

 

1 забіг

1 Житарюк Вадим Новоселиця       13.48  
2 Юрійчук Максим Кіцмань       12.81  
3 Гаманюк Вадим Чернівці 12.20 12.15 12.23 12.20

І

2 забіг

1 Власов Павло Чернівці       13.20  
2 Маковійчук Максим Кіцмань       12.90

ІІІ

3 Карлійчук Олександр Сторожинець 12.40 12.32 12.48 12.40

ІІ

3 забіг

1 Руснак Олександро Кіцмань       13.60  
2 Єфтєньєв Максим Новоселиця       14.07  
3 Легоцький Георгій Сторожинець 13.50 13.52 13.53 13.52  

4 забіг

1 Бурлака Віталій Новоселиця 15.58 15.54 15.56 15.56  
2 Штефанеса Максим Новоселиця       13.80  
3 Роденчук Григорій Сторожинець       13.75  

5 забіг

1 Юрійчук Станіслав Кіцмань       14.70  
2 Петрашеску Олег Сторожинець       14.60  
3 Добровольський Саша Чернівці 13.40 13.38 13.39 13.39  

6 забіг

1 Грига Валентин Вижниця       15.20  
2 Івасюк Серафим Кіцмань 13.89 13.91 13.92 13.92  
3 Дрипа Валентин Вижниця       15.35  

7 забіг

1 Кузик Максим Вижниця       15.86  
2 Малуш Олександр Новоселиця 14.09 14.10 14.10 14.10  
3              

8 3абіг

1 Чернієвич Андрій Сторожинець 14.23 14.42 14.41 14.42  
2 Донченко Роман Кіцмань       15.60  
3              

9 забіг

1 Хімчицький Володимир Чернівці       16.80  
2 Ковалишина Павло Чернівці       17.24  
3 Іванюк Іван Чернівці 14.22 14.24 14.23 14.23  

10 забіг

1 Унгурян Кирило Чернівці 14.76 14.78 14.80 14.78  
2 Томнюк Нікіта Чернівці       16.44  
3 Доник Олександр Чернівці       16.00  

 

 

 

 

Біг на 2 кола (172 м) дівчата 1997-98 р.н.

 

1 забіг

1 Панузік Марта Чернівці 27.95 28.10 28.07 28.10

І

2 Мойсюк Павлина Чернівці       31.31  
3 Адажинік Марина Чернівці       32.48

2 забіг

1 Кирилюк Кристина Сторожинець 28.80 28.90 28.82 28.82

ІІ

2 Тодоришина Марина Новоселиця       29.50

ІІІ

3 Кушнір Діана Чернівці       32.07

4 Сенюк Надія Чернівці       31.06

 

Біг на 2 кола (172 м) юнаки 1997-98 р.н.

 

1 забіг

1 Лазарєв Іван Новоселиця       26.18

ІІ

2 Кудринський Юрій Чернівці       27.30  
3 Дойчук Іван Чернівці 23.00 22.98 22.99 22.99

І

4 Родецький Андрій Кіцмань       27.05

ІІІ

 

Біг 300 м. дівчата 1999 р.н. та молодші

 

1 забіг

1 Мацкуляк Інна Чернівці       1.05,3  
2 Якимчук Валерія Кіцмань 1.02,9 1.02,9 1,02,9 1,02,9  
3 Капрійчук Данієла Новоселиця       1.12,3  

2 забіг

1 Кописка Ірина Чернівці       56,8  
2 Маковій Наталія Кіцмань       1.00,0  
3 Савча Марина Сторожинець 56,1 56,1 56,1 56,1  

3 забіг

1 Оліївська Катя Чернівці       57,20  
2 Садова Анна Кіцмань 51,70 51,80 51,80 51,80   ІІ
3 Голобуцька Таісія Вижниця       56,60  

4 забіг

1 Рейкало Неля Кіцмань 53,7 53,6 53,6 53,6  
2 Греник Марія Новоселиця       56,3  
3 Лазоряк Анастасія Чернівці       1,05,7  

 

5 забіг

1 Маньковська Наталія Кіцмань 49,4 49,4 49,4 49,4   І
2 Сафроній Марія Новоселиця       1,01,7  
3 Владичан Анастасія Чернівці       52,3 ІІІ

6 забіг

1 Правлінська Марія Кіцмань       57,7  
2 Букарка Олександра Сторожинець       1,00,0  
3 Горжовська Юліана Сторожинець 56,8 56,8 56,8 56,8  

7 забіг

1 Дамян Ніколетта Новоселиця       1.02,7  
2 Зота Оксана Кіцмань       1,01,6  
3 Ворожцова Олександра Кіцмань 1.00,4 1,00,3 1,00,4 1,00,4  

Біг 300 м. хлопчики 1999 р.н. та молодші

1 забіг

1 Турецький Сергій Чернівці       48,2  
2 Маковійчук Максим Кіцмань 47,0 47,0 47,0 47,0  
3 Житарюк Вадим Новоселиця       49,3  

2 забіг

1 Месник Юрій Вижниця 45,8 45,6 45,8 45,8  
2 Юрійчук Максим Кіцмань       47,5  
3 Костетин Юрій Сторожинець       46,7  
4 Лук’ян Яків Чернівці       49,4  

3 забіг

1 Мокрієнко Ігор Чернівці       51,3  
2 Бурлака Віталій Новоселиця       49,2  
3 Гаманюк Вадим Чернівці 43,9 43,8 43,8 43,8

І

4 забіг

1 Чікал Павло Сторожинець       47,3  
2 Міхєєску Євген Чернівці       54,4  
3 Перебиковський Юрій Новоселиця 45,6 45,6 45,6 45,6   ІІІ

5 забіг

1 Власов Павло Чернівці 46, 6 46,6 46,5 46,6  
2 Руснак Олександр Кіцмань       47,9  
3 Роденчук Георгій Сторожинець       49,5  

6 забіг

1 Конечний Микола Сторожинець 48,5 48,7 48,8 48,7  
2 Ефтеньєв Максим Новоселиця       53,9  
3 Павлюк Іван Вижниця       54,7  

7 забіг

1 Івасюк Серафим Кіцмань 53,7 53,8 53,8 53,8  
2 Малуш Олександр Новоселиця       54,0  
3 Гордійчук Петро Вижниця       59,1  

8 забіг

1 Юрійчук Станіслав Кіцмань 56,0 55,9 56,0 56,0  
2 Царик Юрій Кіцмань       57,8  
3 Дрипа Валентин Вижниця       1.02,7  

9 забіг

1 Яцько Степан Кіцмань       51,8  
2 Лека Сергій Чернівці 44,3 44,2 44,1 44,2

ІІ

3 Білий Влад Чернівці       49,3  

10 забіг

1 Томнюк Микита Чернівці       1,03,7  
2 Унгурян Кирил Чернівці 59,9 59,8 59,9 59,9  
3 Соколовський Ол-др Чернівці       1.01,7  

 

Біг 300 м. дівчата 1997-98 р.н.

 

1 Ковцун Аня Чернівці       56,3

ІІ

2 Берчук Мар’яна Сторожинець 53,3 53,3 53,3 53,3

І

3 Адажіо Мар’яна Чернівці       57,5  

 

Біг 300 м. юнаки 1997-98 р.н.

1 Бойчук Денис Сторожинець       42,9

ІІ

2 Раскруча Денис Чернівці 40,0 39,9 39,9 39,9

І

3 Власов Павло Чернівці       44,0  

 

Біг 600 м. дівчата 1997-98 р.н.

1 Палічук Олена Сторожинець       2.09,5  
2 Сумарюк Ульяна Сторожинець       2.08,6

ІІІ

3 Бощук Аліна Вижниця 2.06.6 2.06.6 2.06.6 2.06.6

І

4 Плоскова Еріка Чернівці       2.29,9  
5 Гринькова Діана Кіцмань       2.17,4  
6 Миронюк Марина Кіцмань       2.10,1  
7 Шенкарюк Віолета Кіцмань       2.07,4

ІІ

 

Біг 600 м. юнаки 1997-98 р.н.

1 Тікан Михайло Сторожинець       1.49,8

ІІІ

2 Данілов Іван Чернівці       1.49,0

ІІ

3 Бонко Валентин Чернівці       1.56,8

4 Крушельницькій Вьяч Сторожинець       2.03,5  
5 Легоцький Георгій Сторожинець 1.48,1 1.48,1 1.48,1 1.48,1

І

6 Ковтунович Михайло Вижниця       1.50,8  

 

Естафетний біг 4 + 3 + 2 + 1 коло дівчата

 

1 Кіцмань Освіта 2.29,1 2.29,1 2.29,1 2.29,1

І

2 Чернівці Буревісник       2.34.2

ІІ

3 Кіцмань Колос       2.34,5

ІІІ

4 Сторожинець Освіта       2.41,9  
5 Кіцмань Освіта-ІІ       2.57,4

 

Естафетний біг 4 + 3 + 2 + 1 коло юнаки

 

1 Чернівці Авангард 2.02,3 2.02,3 2.02,3 2.02,3

І

2 Сторожинець Освіта       2.13,4

ІІ

3 Кіцмань Освіта       2.14,0

ІІІ

4 Чернівці Буревісник       Діскв.  

 

Головний суддя                                    Слюсарев Г.Г.

Головний секретар                              Кузнецова Н.М.

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

2 Комментарии

  1. Андрій говорит

    Не розумію. Як нашій спортивній владі краю не соромно за цей манеж(?

    1. Георгій Мазурашу говорит

      А хто сказав, що не соромно?:) Соромно і навіть дуже, але від цього кошти на новий манеж не з’являються…

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.