Гешко і Ко – герої Кубку України 2014

0

Десять нагород здобули представники Буковини на Кубку України з рукопашного бою 2014 р. в Одесі.

120325-rukopashniy-Vseurk-Panorama-Chernivtsi-sportbuk.com (488)

Змагання були особисто-командними. У загальнокомандному заліку у номінації фул-контакт (повний контакт) Чернівецька область виборола 2 місце, програвши лише 2 бали дніпропетровцям. На третьому місці Київ-1, а за крок до п’єдесталу пошани зупинилась друга команда Буковини.

У лайт-контакті (легкий контакт) командою буковинці посіли 4 місце.

Серед наших призерів в особистому заліку у фул-контакті був і Гешко. Але не триразовий олімпієць і чемпіон Європи та світу з бігу Іван Гешко, а Арсен, який здобув «бронзу» у категорії до 60 кг.

Окремо варто відзначити переможців у фул-контакті Юрія Озоровича (90 кг) і Анатолія Журахівського (70 кг), які вперше виконали норматив майстра спорту України. Вітаємо!
А ще, звісно, вітаємо тренера міської федерації рукопашного бою і КДЮСШ Івана Штефюка, якому на звітних змаганнях вручили посвідчення і значок Заслуженого тренера України!

Поїздка буковинської команди до Одеси відбулась за підтримку управління молоді та спорту ОДА. Тренери і спортсмени дякують керівнику управління Богдану Вітовському за розуміння та підтримку.

Результати буковинців на Кубку України (Одеса, 22.11.14)