0

З другої спроби вихованці чернівецької школи таеквон-до ІТФ підкорили найвищий командний щабель на відкритих змаганнях з цього виду спорту в Івано-Франківську.

141109-taekvondo-Frankivsjk-sportbuk.com (24)

Звітні змагання були другими в історії спортивного клубу «Вовки», який представляв Чернівецьку область на Кубку Прикарпаття з Таеквон-до. Попри те, що конкуренція була високою і опоненти були досвідченішими, чернівецька команда виборола перше місце.

Отож, на Кубку Прикарпаття 2014 в Івано-Франківську представники Буковини під керівництвом тренерів Чернівецької обласної федерації Таеквон-до ІТФ Дениса Товстого та Валерія Насонова вибороли загальнокомандну перемогу та 23 медалі.
Цей Кубок проходив 8 листопада в спортивній школі №3 та зібрав таеквандистів із 6 клубів 3-х областей (Івано-Франківська, Тернопільська та Чернівецька). Протягом всього дня наші спортсмени боролися в двох програмах змагань (спаринг та формальні вправи туль) за місця на п’єдесталі пошани. Честь Буковини відстоювали 32 вихованці чернівецького спортивного клубу таеквон-до «Вовки». Загалом, за нагороди боролись близько 120 спортсменів.

У підсумку, спортсмени із Буковини вибороли 9 золотих, 12 срібних та 3 бронзові нагороди. І, як вже відзначалось вище, стали переможцями у загальнокомандному заліку.