Учасники «Чернівці OPEN» уже знають як перемагати азіатів у пінг-понг (фото)

2

У п’ятницю, 3.10.14, у ФОК «Олімпія» розпочався відкритий чемпіонат Чернівців та міжнародний турнір з настільного тенісу на призи газети «Час».

Для участі у цих відкритих змаганнях, присвячених Дню міста, заявилось понад 200 учасників з України та Молдови, які виборюватимуть нагороди у різних вікових номінаціях. Серед них і чимало рейтингових тенісистів зі Львова, Києва, Тернополя, Чернівців, Збаража, Заліщиків, Рогатина, Богородчан.

У церемонії відкриття взяли участь переважно юні майстри малої ракетки. А почесними гостями були новообраний голова обласного відділення НОК України, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, учасник трьох Олімпіад Іван Гешко та шеф-редактор газети «Час» Петро Кобевко.

Звертаючись до юнаків та дівчат, Петро Кобевко сказав, що настільний теніс – це спорт високоінтелектуальний. Окрім швидкої реакції рук і ніг, він вимагає миттєвої реакції людського мозку. Бо для прийняття вірного рішення іноді досить сотої долі секунди. Також шеф-редактор газети «Час» висловив надію, що подібний турнір стане традиційним і щорічним. І що вже наступного року в ньому візьмуть участь і спортсмени з Криму, який до того часу знову стане українським, і з Донбасу, де запанують мир і злагода.


А ось Іван Гешко, як чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м і кращий спортсмен України 2006 р., підказав юним спортсменам як можна перемагати в настільному тенісі азійських фаворитів: «Коли я почав займатися легкою атлетикою, на середніх дистанціях практично цілковито панували африканські бігуни. Тоді я й гадки не мав, що зможу колись їх перемагати і виграти чемпіонат світу. Але завдяки багаторічній наполегливій і виснажливій праці на тренуваннях це вдалося. Тож треба старанно тренуватися і вірити в свої сили. І вперто йти до своєї мети. Тоді реально буде перемагати китайців, корейців, японців та інших, здавалось би, непереможних суперників».

Змагання триватимуть до 5 жовтня. Результати будуть додані.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
Директор обласного центру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

2 Комментарии

  1. Андрей говорит

    Отличные фотографии! Опубликовал их на своем сайте: http://tabletennis.org.ua. Здесь пишу новости о настольном теннисе Украины и мира.
    Если эти фото нельзя использовать, напишите, я их у себя удалю.
    Поставил ссылку на ваш ресурс у себя. Если вы не против, сделайте, пожалуйста, то же самое!
    С уважением, Андрей.

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.