0

У меншості догравала команда «Ленківці-Епіцентр» півфінальний поєдинок Кубку Чернівців проти «Апексу» 1.10.14 на стадіоні «Мальва».

Володимир Кифяк теж міг забити зі штрафного...
Володимир Кифяк теж міг забити зі штрафного…

Доля другої путівки до фіналу Кубку Чернівців 2014 вирішилась фактично у дебюті другого тайму, коли форвард ФК «Ленківці-Епіцентр» Богдан Тодоріко протягом короткого часу двічі «розписався» в чужих воротах. Це змусило гравців «Апексу» активізувати свої дії в атаці. «Банкіри» створили декілька непоганих моментів, але забити і відновити інтригу вони зуміли лише під самісіньку завісу зустрічі. Перериваючи вихід сам на сам, Валерій Кривенчук зіграв рукою практично на лінії власного штрафного майданчику, за що Олександр Плахов «нагородив» його червоною карткою. А подвоїв покарання Роман Зароченцев, який ударом зі штрафного спрямував м’яча у праву дев’ятку. Ростислав Храпко зреагував і стрибнув дуже ефектно, але дотягнутися до м’яча не зміг.

В останні хвилини матчу «Апекс», звісно, пішов ще більшими силами в атаку. Проте, слід відзначити, суперники мали більше нагод збільшити рахунок, ніж «банкіри» шансів зрівняти його.

Отож, у суботу, 4.10.14, у фіналі Кубку Чернівців зустрінуться «Автоплаза» та «Ленківці-Епіцентр». Початок зустрічі – о 12:00.

1.10.14

«Мальва». «Ленківці-Епіцентр» – «Апекс» – 2:1

Голи: Богдан Тодоріко (46, 50) – Роман Зароченцев (89)

«Ленківці-Епіцентр»: 1 Ростислав Храпко, 31 Павло Мотуз, 8 Станіслав Вишніцький, 17 Віталій Савчук, 10 Андрій Савчук, 51 Ярослав Ілащук, 11 Миайло Кондурян, 5 Юрій Масікевич, 6 Леонід Українець, 31 Валерій Кривенчук, 9 Богдан Тодоріко. Запасні: 41 Геннадій Куляк, 2 Олександр Діденко, Віталій Мельник, Артем Аніпін, Дмиро Осипчук, Павло Дяконенко.

«Апекс»: 1 Ігор Стефанишин, 5 Роман Мельничук, 14 Андрій Руснак, 10 Андрій Сафроняк, 9 Роман Зароченцев, 10 Олександр Мікулеску, 8 Сергій Рудік, 2 Руслан Танасійчук, 31 Тарас Новаковський, 13 Володимир Кифяк, 11 Євген Коломієць. Запасні: 17 Влад Мельников, 4 Сергій Ковтун, 15 Олександр Чумак, Микита Бортник, Ігор Гайдук, Ігор Руснак.

Судді: Олександр Плахов, Серігй Дарійчук, Олександр Пислар.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Футбол: Відкритий Чемпіонат Чернівців 2014 р. (календар, результати)

***

Усі результати, календар і турнірне становище чемпіонату Чернівців дивіться тут: