2

У суботу, 21.06.14, в туркомплексі «Аква-Плюс» (с. Кам’яна Сторожинецького району) відбувся стартовий тур ІІ Буковинської ліги пляжного волейболу.

Олег Чекан, Андрій Пелих і Сергій Пришляк

У змаганнях серед жінок та чоловіків взяли участь 14 команд. Приємно зазначити, що стартовому турі «засвітилися», зокрема, колишній гравець чернівецького «Будівельника» Сергій Пришляк, у минулому збірниця України і чемпіонка України Марта Мулна та інші класні гравці.

Організатор змагань – обласний центр «Спорт для всіх».

У жіночій номінації дещо сюрпризно перше місце виборола команда «Foxy» (Лілія Щербата, Катерина Демянишина), яка зуміла випередити в одноколовому турнірі випередила фавориток – Марту Мулну і Тетяна Палагнюк («Соколянка»). Цікаво, що у переможній для «Foxy» партії команда екс-збірниці України вела 19:10 (гра до 21) і примудрилась поступитися. Трійку призерів замкнула «Новоселиця» (Тетяна Комарова, Майя Рокоча).

Серед чоловіків вольову перемогу у фінальній трійці, яка розігрувала призові місця за коловою системою, одержала команда «Вижниця». В обох поєдинках з фіналістами майбутні переможці по ходу програвали. На другій позиції «Новоселиця-2», на третій – «Макрон», за яку виступають екс-гравець «Будівельника» Сергій Пришляк та Андрій Пелих.