Відео: У Чернівцях розгорнули рекордний найбільший прапор України (фото)

4

У понеділок, 19.05.14, на Соборній площі у Чернівцях розгорнули найбільший прапор України, який включений до Книги рекордів Гіннеса.

 

Його розміри – 60 на 40 м. Рекордний прапор України розгорнули сотні чернівчан, які завітали на Соборну площу на церемонію відкриття Тижня Доброти, що триватиме на Буковині з 19 по 25 травня. Тиждень Доброти відбувається в рамках проекту «Буковинська мрія», який вп’яте організовує Благодійний фонд «Майбутнє України».

Розгортанню найбільшого прапора України передувала офіційна частина, під час якої координатор і «мотор» проекту «Буковинська мрія» Марта Левченко представляла головних партнерів, які вже долучилися до цієї доброї справи і стали «чарівниками», тобто допомагатимуть здійснювати мрії маленьких мрійників («Чернівцігаз», туркомплекс «Мигово», «ГріКо»…). Від імені крайової влади, яка також підтримує благодійний проект, виступив перший застпуник голови облдержадміністрації Іван Рибак.

Цього року організатори спробують реалізувати якомога більше мрій знедолених буковинців та дітей Героїв «Небесної Сотні».

Увінчалось дійство святковим концертом.

У рамках «Тижня Доброти» відбудуться і спортивні благодійні заходи, у т.ч. за підтримки обласного центру «Спорт для всіх» (SportBuk.com).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Фото: Георгій МАЗУРАШУ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

no images were found

***

«Тиждень доброти»: Тенісний клуб «Ейс» здійснив дитячу мрію достроково (фото, відео)

***

4 Comments
 1. Андрій Калинка says

  Вчора 21.05.14.. мали відбутись дебати між кандидатами на посаду мера Чернівців стосовно теми “Минуле-Теперішнє-Майбутнє спорту і фізичної культури в Чернівцях” в Народному Домі! Були запрошені Каспрук, Михайлішин, Коломієць, Мельничук, Саєвський, Ткачук, Дорош а також їх довірені особи!!!Напишу так…спорсмени видатні а також тренери не хочуть відстоювати те за що боряться ведуть себе надзвичайно лояльно і при цьому хочуть кардинальних змін в спорті!Як казав перший президент України “Маємо те що маємо”! А кандидати а також їх довірені особи несерйозні люди а навіть більше я згадав слово буковинське яке їх повністю характеризує вони всі БАЛАМУТИ по відношеню до спорсменів БО ВЗАГАЛІ НЕ ПРИЙШЛИ, за виключеням довіреної особи Мельничука!!!!!А ще один із трійки тієї святої лідерів сказав мені по телефону”Ой блін я забув”!!!!!Вихід один нам спортсменам і тренерам зробити той самий жест 25 травня ой блін забути прийти і проголосувати за мера! Нехай вони всі відчують як це потратити час, гроші і в кінцевому результаті щоб це не принесло результату!!!Ми не бидло!!!!А ще хтось дуже сильно посприяв тому тому що із 32 запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ… щоб прийшло лише 6 запрошешених!!!!

  1. Андрію, при всій повазі до тебе і твого щирого бажання зробити щось добре для місцевого спорту, зрозумій, що ти не та фігура, яка має моральне право говорити від імені спортивної громади і запрошувати заслужени-перезаслужених спортсменів і тренерів та кандидатів в мери на подібні зустрічі.

   Є така мудрість: Господи, дай мені душевний спокій, щоби прийняти те, що я не можу змінити, дай мужність змінити те, що можу, і мудрість, щоби відрізнити одне від іншого”

   Ось тобі, Андрію, дуже бракує мудрості зрощуміти, в якій якості ти справді корисний для місцевого спорту, а в якій ти просто приносиш йому серйозну іміджеву шкоду…
   На жаль, і після невдалого досвіду з організацією спортивної зустрічі в ОДА, ти не зрозумів, що ти не того рівня особистість (йдеться про рівень спортивного авторитету – як спортсмена, і про рівень практичного досвіду і знань організаційної структури розвитку фізичної культури і спорту), щоби виступати від імені спортивної громади…
   Наразі ти своєю “бурхливою діяльністю” добився того, що багато де просто не хочуть мати справу з “такою” спортивною громадою, яку “представляє” Андрій Калинка…
   Тебе олімпійці, заслужені майстри спорту, заслужені тренери України публічно, письмово чи ще якось просили представляти їхні інтереси? Чи ти “дістаєш” їх і вони не знають, як м’яко і культурно “відшити”?:)

   Тепер щодо цієї зустрічі. На рівні олімпійців така зустріч планувалась. Але, якщо ти пригадуєш, коли ти заговорив про те, що ти хочеш збирати, я тебе попросив не втручатися, щоби не опускати ініціативну роботу від рівня олімпійців на твій рівень. Ти не послухав і далі вдавав з себе “лідера буковинського спорту”:)
   Тоді олімпійський актив просто відійшов в бік і скасували свою зустріч.

   Кандидати в мери (в більшості своїй) справді мають розписані наперед графікі зустрічей з виборцями та інших акцій. І це теж треба розуміти. Але повір, що є величезна різниця між тим, що їх на зустріч запрошували би Гешко, Дорохова, Січенікова, Лабовський і т.п. (або від їхнього імені – за їхнім свідомим дорученням), і тим, коли поспілкуватися на тему минулого і майбутнього спорту запрошує Калинка… Прочитай ще раз запропоновану вище мудрість і спробуй зрозуміти;)
   Якщо зрозумієш і займатимешся в спорті тим, що для тебе природно і для чого тобі вистачає знань, досвіду, авторитету і т.п., тоді ти розвиватимеш позитивні враженя про себе в спортивному середовищі. А якщо далі будеш намагатися виглядати громадським спортивним лідером, тоді до нашої спортивної громади ве нові й нові люди (до яких ти звертаєшся ніби від спортивної громади, не маючи на це повноважень і морального права), будуть ставитися відповідно – “на рівні Калинки”…
   Тобі вирішувати, чого ти насправді хочеш: реально робити щось корисне для спорту чи, як тепер, опускати планку ставлення до спортивної громади від олімпійського на свій рівень…

   P.S. Коли відбулась остання спортивна зустріч в ОДА, я тут на сайті розмістив список спортсменів, тренерів і голів федерацій, яких планували запросити, позначивши тих, яких таки запросили і які прийшли (нагадаю, що на зустрічі більше половини запланованих не було, зате було багато “непланових”).
   Андрію, якщо не складно:
   1. Розмісти тут список тих 32-х тобою “запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ” на зустріч з кандидатами в мери. І впиши, хто дав згоду прийти (можливо, для когось це буде “відкриттям”?:) )
   2. Чим ти керувався, коли запрошував на зустріч саме названих кандидатів в мери?
   3. Хто із списку 32-х уповноважував чи просив тебе представляти їхні інтереси, організовувати зустрічі від імені і в інтересах спортивної громади?

 2. Андрій Калинка says

  Список запрошених
  Іван Гешко cказав що йде підготовка до змагань і не зможе прийти
  Тетяна Дорохова сказала що прийде
  Ольга Ніколайчук  сказала що прийде, подивиться по часу бо 21.05.14 закриття факультетської олімпіади
  Ольга Панчук-Унгурян сказала що не прийде бо на службі
  Ліна Герасименко сказала що прийде
  Лідія Січенікова не змогла прийти бо  на зборах в Києві
  Тарас Бибик не зміг прийти бо на змаганнях в Києві
  Анна Беженар просив Ігоря Наконечного щоб Аню запросили
  Денис Тищук сказав що прийде обовязково
  Анатолій Єгоров сказав що прийде
  Олег Осипенко сказав що не прийде
  Віталій Ярмистий сказав що прийде
  Іван Штефюк повідомив мене що або він або Руслан Адамович прийдуть
  Ігор Наконечний повідомив мене або він або хтось із федерації панкратіону прийдуть
  Ігор Ясенецький сказав що прийде і прийшов таки
  Ілля Руссу хотів дуже прийти але на змаганнях
  Станіслав Золотухін сказав що прийде а також я попросив запросити Руслана Білоскурського і Євгена Мотовиліна
  Микола Попадюк дуже хотів би прийти але не зміг в силу запланованої наперед роботи і від федерації баскетболу попросив повідомити Юрія Барабанова який і прийшов
  Віталій Бєляєв сказав що не зможе прийти
  Юрій Ячнюк сказав що прийде можливо
  Сергій Одинак сказав що прийде
  Ростислав Грінчук сказав що прийде і таки прийшов
  Сергій Задорожняк сказав що прийде як тільки доїде в Чернівці можливо була затримка в дорозі
  Павло Польовий сказав що прийде
  Михайло Ротар сказав що прийде і прийшов
  Людмила Бутковська сказала що прийде разом сама або тренер із художньої гімнастики
  Олександр Мрихін сказав що не зможе приїхати бо змагання у Вінниці
  Маріус Байка сказав що прийде і як він мене повідомив що є довіреною особою Володимира Дороша
  Віталій Омельянчук повідомив мене що він у відпустці в іншій області
  Сергій Осипенко повідомив його але він не є мешканцем Чернівців і ніяк не зможе вплинути на виборчий процес
  Оксана Шкурей сказала що прийде і прийшла

 3. Андрій Калинка says

  Відповідь на інші питання я дам згодом бо йду подивитись  як кандидати в мери будуть здавати «комплекс ГТО» для 1-класників на стадіоні Буковина в 12.30!!!!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.