0

Найгучнішою несподіванкою другого сезону Буковинської чоловічої волейбольної ліги стала домашня поразка Динівців Новоселицького району.

Чинні чемпіони Відкритого чемпіонату Новоселиччини і бронзові призери І Буковинської ліги у своєму стартовому матчі приймали у Новоселиці Данківці Хотинського району. Багато хто прогнозував, що Динівці переграють гостей з Хотинщини «всуху». А насправді все вийшло з точністю до навпаки – 3:0 виграли Данківці.

Як зазначив один з гравців команди з Хотинщини Ігор Радомський, вони з партнерами по команді вірили і навіть були впевнені у перемозі, але 3:0 навіть для них стало сюрпризом.

Цікавим видався поєдинок в Банилові Вижницького району, де вижничани приймали команду Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Господарі «на куражі» потішили місцевих вболівальників феєричною перемогою.

Так само «на куражі» зіграли 11.04.14 домашні матчі в Мамаївцях «колосівці» з Кіцманського району. Програвши першу партію представника ЧТЕІ КНТЕУ, кіцманчани зуміли переломити хід зустрічі і вирвати 3 очки, яка гарантувала їм вихід до наступного етапу.

Перебуваючи у піднесеному настрої, «колосівці» були близькими до перемоги і в двобої з ЧНУ. У вирішальній п’ятій партії (до 15-ти) кіцманчани вели 8:3 (!). Але чи то втома далась взнаки (все-таки грали два матчі поспіль), чи то занадто рано повірили в те, що справу вже зроблено, але з таким серйозним гандикапом вони примудрилися програти. За ЧНУ просто блискуче зіграв граючий тренер і відомий арбітр Юрій Теслицький, який виграв майже всі «свої» м’ячі. Щоправда, для університету результат гри також не мав важливого турнірного значення, адже на той час він також гарантував собі вихід до другого етапу. А суперник все одно визначиться 12.04.14 в Сторожинці.

Нагадаємо, що Буковинська волейбольна ліга проводиться обласним центром «Спорт для всіх» з ініціативи Івана Васкана.