0

Три поєдинки 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу, як кажуть, «тягнули» щонайменше на півфінальний рівень.

А ще один матч, попри рахунок 4:1, тримав у напрузі до останніх хвилин, коли «Візувій» скористався тим, що команда УДСБЕЗ пішла ва-банк.

Найбільш інтригуючим і напруженим на цій стадії був, напевно, двобій між «Шишківцями» та «Апекс-Банком», який закривав

Ілля Піцик забив красень-гол і приніс перемогу команді "Шишківці"
Ілля Піцик забив красень-гол і приніс перемогу команді “Шишківці”

суботній ігровий день. В обох командах були колишні і навіть теперішні гравці «Буковини». Зокрема, вагомий внесок в успіх «Шишківців» зробив форвард головної команди краю Василь Палагнюк. Саме він заробив той штрафний на 10 хв., який увінчався ударом Іллі Піцика у самісіньку «дев’ятку». Так представники Кіцманщини відкрили рахунок. Хоча ігрова перевага була на боці «Апексу». Пропустивши, представники банку якось зашвидко перейшли на сумбурні дії, аж надто поспішали. Враження було, що після пропущеного голу вони грали так, ніби йшла остання хвилина зустрічі. При цьому моменти біля воріт «Шишківців» таки виникали. Але вони були «на замку» – завдяки «співпраці» Фортуни та голкіпера Василя Раковіци, який цього дня творив дива. «Апекс» намагався відігратися до останніх секунд. У т.ч. випустивши п’ятого польового гравця на останні хвилини. Саме за декілька секунд до фінального свистка рахунок міг зрівнятися, але м’яч після потужного удару від поперечини опустився лише на лінію воріт Раковіци. Слід зауважити, що і «Шишківці» втратили не один і не два моменти для взяття воріт. Особливо, коли «Апекс» пішов всіма силами вперед і оголив тили.

Схожа ситуація була і в матчах «Форвард» – «Маяк-1» та «Єврошоп» – «Дрім-Тім», в яких наздоганяючі команди до останнього намагалися зачепитися за нічию і пролонгування надій на вихід до чвертьфіналу.

Цікавим видався і матч між «Золотою скелею» та «Епіцентром К». Останній був, звісно, фаворитом. Але, як не дивно, більшу частину ігрового часу в атаках була «Золота скеля». І моментів для того, щоди відігратися, поки відставання було в один-два м’ячі, було достатньо. А коли відрив збільшився, Петро Бабій, який патронує команду, почав залишати воротарську позицію і регулярно підключатися до атак, але майже кожна неточна передача партнерів по команді завершувалась голом у порожні ворота. Так рахунок і став розгромним.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

no images were found

***

/8 фіналу 15.03 (субота)

175 15.03. 8.30 1 м «А» «Динамо-Мангер» – 2 м Гр. «II» «Урожай» – 7:1 (Вадим Пислар, 2, 19, Андрій Гордей, 5, 18, Сергій Ільїн, 22, 28, Валерій Блажко, 33 – Олександр Лакуста, 23)

176 15.03. 9.20 1 м «В» «Буковина-2» 1 м Гр. «II» «Красна-Чудей» – 4:2 (Роман Гнат, 10, 21, 23, Юрій Косован, 18 – Олександр Мітрік, 20, Микола Мітрік, 23)

177 15.03. 10.10 1 м «С» «Візувій» 2 м «Д»УДСБЕЗ – 4:1 (Тарас Таріца, 22, 37, Денис Зачиковський, 39, 40 – Василь Томащук, 27)

178 15.03. 11.00 1 м «F» «Дорошівці» 2 м Гр. «I» «Смайл» – 8:0 (Юрій Головачук, 2, 12, Іван Павлик, 11, 32, Василь Скибінський, 17, 20, Іван Паньків, 18, Іван Бажанський, 39)

179 15.03. 11.50 1 м «Е» «Форвард» 1 м Гр. «I» «Маяк-1» – 2:0 (Олександр Дележа, 19, 21)

180 15.03. 12.40 1 м «Д» «Єврошоп» 2 м «С»«Дрім-Тім» – 2:1 (Олександр Діденко, 4, 5 – Андрій Мотовилець, 6)

181 15.03. 13.30 2 м «А» «Золота скеля» 2 м «F» «Епіцентр К» – 1:7 (Юрій Байдалін, 21 – Геннадій Куляк, 5, 33, Василь Дроняк, 20, Василь Савчук, 25, 38, Валерій Кривенчук, 30, Юрій Савка, 34)

182 15.03. 14.20 2 м «В» «Шишківці» – 2 м «Е» «Апекс» – 1:0 (Ілля Піцик, 10)

Судді: Іван Фурман, Василь Фурман, Олександр Плахов, Валерій Шпирко.