Унібій: Чернівчани привезли медалі з Євро-2013 U-20

0

Три нагороди привезли чернівецькі спортсмени з юніорського Чемпіонату Європи U-20, який відбувся в російському місті Мединь.

Відзначилися вихованці першого на Буковині майстра спорту з рукопашного бою Руслана Адамовича та Івана

Ігор Лучак
Ігор Лучак

Штефюка. Ігор Лучак, який нещодавно виборов дві медалі на Євро-2013 U-17, цього разу в боротьбі зі старшими суперниками став срібним призером у категорії 60 кг у класичному універсальному бою та лайт-контакті. У класиці Ігор поступився у фіналі чеченцю, а в легкому контакті – росіянину. У категорії 65 кг Олександр Григоращук здобув «бронзу» в класичному універсальному бою.

У звітному Євро-2013, як повідомили представники Федерацію унібою України, взяли участь близька 200 спортсменів з 22 країн Європи. В активі збірної України 11 золотих, 8 срібних і 2 бронзові медалі та друге загальнокомандне місце після Росії.

Універсальний бій, нагадаємо, поєднує долання смуги перешкод, метання ножа, стрільбу з гвинтівки, а вже потім – рукопашний бій.

Інформація про виступ українців на Євро-2013 від Федерації унібою України

Чемпіонат Європи з універсального бою серед юніорів та юніорок (18-20 років)

У серпні 2013 року у м. Мединь (Росія) відбувся Чемпіонат Європи з універсального бою серед юніорів та юніорок (18-20 років). За результатами змагань збірна команда України здобула 21 медаль: 11 золотих, 8 срібних та 2 бронзові медалей.

В даному Чемпіонаті прийняли участь 22 країни Європи, 200 спортсменів.

Чемпіонами Європи від нашої країни стали:

серед юніорів (18-20 років):

– Нечипоренко Валерій, Одеська область (розділ – класичний універсальний бій, до 75 кг);

– Супрунюк Андрій, Волинська область (розділ – класичний універсальний бій, до 80 кг);

– Булах Богдан, АР Крим (розділ – легкий універсальний бій, до 90 кг);

– Федік Олег, Волинська область (розділ – класичний універсальний бій, до 95 кг);

– Гребенюк Віталій, Одеська область (розділ – легкий та класичний універсальний бій, понад 95 кг);

серед юніорок (18-20 років):

– Примак Ніна, Одеська область (розділ – легкий універсальний бій, до 52 кг);

– Примак Ліна, Одеська область (розділи – легкий та класичний універсальний бій, до 57 кг);

– Франчук Тетяна, Хмельницька область (розділи – легкий та класичний універсальний бій, понад 70 кг);

Крім того, у неофіційному командному заліку збірна команда України здобула друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед збірну команду Росії.

Схема майданчика для унібою (uniboy.com.ua)