Кемпінг «ЯССЬКІ ВОРОТА» (Хотинська фортеця)

4

Недорогі двохмісні номери, наметове містечко (до 100 палаток), місце для авто та просто активний відпочинок на березі Дністра біля стін історичної Хотинської фортеці пропонує кемпінг «ЯССЬКІ ВОРОТА».

Кемпінг «ЯССЬКІ ВОРОТА» розташований у Хотині по вул. Боженка, 16 (прямо на в’їзді до Хотинської фортеці).Hotyn-Chynchyk-Yasjki-vorota-1

У будинку є 3 окремі двохмісні кімнати (вартість – 100 грн. з людини), спільна кухня, де постояльці можуть самостійно готувати.

На території кемпінгу можна одночасно розмістити до 100 палаток (50 грн. з людини за добу). До послуг проживаючих у наметовому містечку (у своїх палатках) – літній душ, газ, туалет, вода, світло, дрова. Є відведені місця для мангалів і самі мангали.

Родзинка – те, що з території кемпінгу чудово проглядається сама Хотинська фортеця, яка знаходиться поруч.

Діє система групових знижок (у т.ч. для спортивних груп).

Крім цього, кемпінг «ЯССЬКІ ВОРОТА» приєднався до програми «спортивної лояльності», ініційованої порталом SportBuk.com, і встановив ексклюзивні знижки для висококласних спортсменів:

Заслужений майстер спорту – 50%!

Майстер спорту міжнародного класу – 30%!

Заслужений тренер України – 30%!

Майстер спорту – 20%!

Скористатися особистою знижкою спортсмени можуть за посвідченнями!

м. Хотин, вул. Боженка, 16

Контактні телефони:

+38 (050) 374-05-60

+38 (099) 048-37-26

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Кемпінг “Ясські Ворота” Хотин (SportBuk.com)

***

зелений туризм, кемпінг Хотин, зеленый туризм, кемпінг Хотин, проживание Хотин, кемпінг Хотин, проживання Хотин, готель Хотин, Хотинская крепость, Хотинская крепость проживание,  Хотинська фортеця, Хотинська фортеця проживання, Хотинська фортеця проживання дешево, Хотин проживання дешево, Хотин житло дешево, Хотин квартира дешево, Хотин кемпінг, Хотин наметове містечко, Хотин групи, Хотин відпочинок, відпочинок на Дністрі, зелений туризм, зелений туризм Хотин, зелений туризм дешево, туризм Хотин, туристи Хотин

***

4 Comments
  1. Рівне says

    Відпочивали з друзями в травні 2015 року, можу сказати з впевненістю, що закохалась у Хотин, саме завдяки тому, що потрапила у “Ясські ворота” ))) Це те місце в яке обов”язково хочеться повернутись, просто нереально красиво! Всі необхідні для відпочинку умови в наявності, якщо виникали питання – господарі з усім допомагали, дуже щирі і цікаві люди (вам жоден екскурсовод не розкаже стільки цікавого про Хотин!). Щиро бажаю процвітання вашій справі! Обов”язково до зустірі!)))

  2. Станіслав says

    Чудово відпочили,погода була прекрасна,був час як для екскурсії по величезній фортеці так і для освіжаючого купання на р.Дністер, при тому що від самого кемпінга до річки зовсім не далеко, а температура +40!!!!!!

  3. Оля і Томас says

    Ми потрапили туди випадково, так як сплавлялися по Дністру і не знали чи варто далі їхати через погоду чи ні. Господарі були дуже доброзичливі і готові допомогти. Ми надзвичайно вдячні за їхню організаторську роботу і підтримку у всьому:) Сам кемпінг досить відрізнявся від нашого попереднього досвіду, але місце було дуже гарним.

Leave A Reply

Your email address will not be published.