Вільна боротьба: Чернівчанка Ящук виграла молодіжний Чемпіонат України

0

Єдина буковинка на Молодіжному Чемпіонаті України з вільної боротьби, який триває у Білій Церкві, Богдана Ящук тріумфувала у своїй ваговій категорії.

Вихованка Сергія Одинака, яка тепер тренується у Львові, змагалась 23.04.13 у категорії до 44 кг. Богдана Ящук провела три сутички і всі виграла, завдяки чому здобула золоту нагороду. Найбільш напруженим був фінальний двобій, в якому буковинська львів’янка перший період програла одеситці Марії Георгієвій, але зуміла переломити хід боротьби і, вигравши наступні два періоди, забезпечила собі перше місце.

Чвертьфінал. Богдана Ящук – Ірина Черкас (Львів) – 2:0 (4:1, 8:0). Півфінал. Богдана Ящук – Тетяна Корнєєва (Донецьк) – 2:0 (1:0, 3:0). Фінал. Богдана Ящук – Марія Георгієва (Одеса) – 2:1 (0:1, 3:1, 1:0).

Чернівецька область на звітні змагання команду не виставила.

Нагадаємо, що у 2010 р. Богдана Ящук першою серед представників буковинської вільної боротьби стала бронзовою призеркою кадетського Чемпіонату Європи.