ФЛАУ очолив Ігор Гоцул, Валерій Борзов прокоментував свій «демарш»

2

У четвер, 8.11.12, у Києві відбулася звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики України, в якій взяли участь і троє представників Буковини.

 

Чернівецька область делегувала на конференцію найтитулованішого буковинського спортсмена Івана Гешка, срібну призерку Чемпіонату світу-2012 і учасницю Олімпіади в Лондоні Наталку Лупу та голову обласної федерації Миколу Малярчука.

ФЛАУ вже 16 років очолює легендарний український спринтер Валерій Борзов, який, як відомо, в дитинстві приблизно 10 років прожив у Чернівцях (на Роші). Валерій Пилипович має колосальний управлінський досвід, був і профільним міністром, і головою відповідної комісії у Верховній раді. Останнім часом, крім президентства у ФЛАУ, Борзов був і віце-президентом НОК України, і членом Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ).

Проте напередодні чергової звітно-виборчої конференції ФЛАУ було відомо, що орієнтовно 23 території мають намір підтримати на виборах нового кандидата Ігоря Гоцула, який, як кажуть, був єдиним кандидатом від «опозиції».


Валерій Борзов після свого звіту за попередній 4-річчя запропонував провести таємне голосування. Але цю підтримку чомусь делегати не підтримали, хоча це справді найбільш демократичний спосіб голосування.

Після цього Валерій Борзов, Валерій Александров (віце-президент) та Олександр Апайчев на знак протесту залишили залу.

Уже без них відбулося голосування. Ігор Гоцул набрав 22 голоси. Двоє делегатів проголосували проти і один утримався. Буковинці свій голос віддали за Гоцула.

Ігор Гоцул запропонував обрати першим віце-президентом ФЛАУ Євгена Баженкова, а віце-президентами – олімпійських чемпіонок Ольгу Бризгіну та Наталію Добринську. За проголосували 20 делегатів.

Програму нового президента ФЛАУ Ігоря Гоцула можна подивитися тут:

***

Свою позицію Валерій Борзов озвучив в інтерв’ю після того, як відмовився взяти участь у виборах президента ФЛАУ:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.