Фото: Конкурс «Княгиня Західної України 2012» виграла Марія Остап’юк з Коломиї

11

У суботу, 6.10.12, у рамках святкування Дня міста в муздрамтеатрі ім. О. Кобилянської відбувся фінал конкурсу «Княгиня Західної України 2012».

Увага! Фотогалерея буде доповнена!

Фото: Олександр ТКАЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

6.10.12. Княгиня Західної України (Фото: Олександр Ткачук, “Буковина”)

***

Фото: Віталія Козменко, «Погляд»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

6.10.12. Княгиня Західної України (Фото: Віталія Козменко, “Погляд”)

***

За корони, стрічки, титули та призи «боролись» 40 учасниць з Буковини та сусідніх областей:

Княгиня Західної України 2012 Марія Остап’юк (Коломия)

№1 Тетяна Алінбаєва, 2 Олександра Бринзила, 3 Вікторія Ціхоцька, 4 Катерина Кудлата, 5 Євгенія Тащук, 6 Марина Косовець, 7 Яна Маланій, 8 Катерина Дубова, 9 Юлія Балан, 10 Мирослава Фуштей, 11 Ірина Кульчак, 12 Мирослава Журик, 13 Тетяна Демчук, 14 Віолетта Харакоз, 15 Олена Рябой, 16 Катерина Сушкова, 17 Наталія Бурдейна, 18 Юлія Манаскурова, 19 Олександра Заяць, 20 Анастасія Живюк, 21 Вікторія Титор, 22 Хрисина Скоморівська, 23 Аліна Граб, 24 Юлія Бевцик, 25 Марія Ліскун, 26 Оксана Лютік, 27 Маріанна Завка, 28 Галина Ватаманюк, 29 Оксана Криклива, 30 Люба Марчук, 31 Оксана Ватаманюк, 32 Наталія Субботіна, 33 Марія Остап’юк, 34 Маріанна Фочук, 35 Анастасія Лебідь, 36 Віра Шабанова, 37 Христина Кліментьєва, 38 Наталія Худик, 39 Вікторія Палій, 40 Анастасія Бєлова.

До складу журі увійшли: Владлен Гончарук (власник центру здоров’я «Ювента»), Володимир Андрущак (начальник УП «Чернівціводоканал»), Наталя Коцур (начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, Олександр Довганич (заступник начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, начальник управління сім’ї, молоді та гендерної політики), Роман Довгалюк (радник міського голови, депутат Шевченківської райради), Сергій Герасимов (співвласник гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово», депутат обласної ради), Ліна Ільніцька (організатор конкурсу), Руслан Адамович (президент міської федерації рукопашного бою), Ігор Стець (власник компанії «Аква-планет компані»), Георгій Мазурашу (директор обласного центру ФЗН «Спорт для всіх»), Володимир Штефуряк (генеральний директор гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово», Олександр Главацький (генеральний продюсер конкурсу краси «Княгиня України»).

Дівчата дефілювали у весільних та вечірніх сукнях, танцювали у футболках від торгової марки «ДідПанас», демонстрували свої гарні фігури у купальниках. А на нагородження 20 фіналісток вийшли у вечірніх сукнях від дизайнера Тетяни Стрілецької.

Фінал конкурсу відбувся за підтримки секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, обласної державної адміністрації, обласної та міської ради.

Генеральний партнер – Апекс-Банк.

Головний організатор конкурсу «Княгиня Західної України» – модельне агентство «Шоу-тайм».

Медіа-патронат – телеканал «Чернівці», радіо «Блиск FM», газета «Молодий буковинець», газета «Буковина».

Інформаційний партнер – портал SportBuk.com

 

Княгиня Західної України 2012 – №33 Марія Остап’юк (Коломия)

І віце-княгиня Західної України – №21 Вікторія Титор (Тернопіль)

ІІ віце-княгиня Західної України – №35 Анастасія Лебідь.

Міс Дружба Княгиня Західної України – №8 Катерина

 

Княгиня Буковини – №18 Юлія Манаскурова

І віце-княгиня Буковини – №22 Галина Ватаманюк

ІІ віце-княгиня Буковини – №14 Віолетта Харакоз

 

Княгиня Чернівців – №2 Олександра Бринзила

І віце-княгиня Чернівців – №3 Вікторія Цихоцька

ІІ віце-княгиня Чернівців – №31 Оксана Ватаманюк

Міс Дружба Княгиня Західної України – №8 Катерина Дубова.

Міс глядацьких симпатій Княгиня Західної України – №19. В інших двох номінаціях Міс глядацьких симпатій – №19 Олександра Заяць і №9 Юлія Балан

Міс спорт – №26 Оксана Лютік

Міс Інтернет «Княгиня Західної України» – Маріанна Завка

Різні титули присвоїли всім фіналісткам. Звісно, далеко не всі красуні були задоволені рішенням журі. Не кажучи вже про родичів та друзів дівчат, які не отримали престижних корон. Після конкурсу глядачі, зокрема, дивувалися, чому серед «головних» лауреаток не було титулованих Юлії Бевцих і Тетяни Алінбаєвої. Окремі члени журі справді називали їх серед фавориток. Проте, як кажуть, скільки людей – стільки думок. Кожен член журі у своєму протоколі відзначив 4 найгарніших (на його або її думку) і віддав для подальшого підрахунку загальної кількості балів. Тобто володарок головних корон визначали, можна сказати, «математично» (але, звісно, на основі суб’єктивних оцінок).

11 Comments
 1. Читачка says

  Міс спорт Оксана Лютік, а не Оксана Ватаманюк!

  1. Так-так, дякую, запрацювався:) Номер вазав вірний, а прізвище іншої учасниці:) Втома…

 2. зритель says

  Что за субъективные  оценки?Девушке которая в этом году представляла Черновцы на мисс Украина и вошла в 12 самых красивых девушек Украины,дали ленточку мисс Стиль.Выглядело как то странно.

  1. Це мова про Юлію Бевцик? Бо я не пам’ятаю, кому дали Міс стиль… “Суддівство” конкурсів краси в будь-якому разі це суб’єктивна річ. Я вже це розповідав, що свого часу, коли перші рази був у журі, перераховував бали. І не раз бувало, що підсумкові результати не збігалися з особисто моєю думкою, але це колегіальне рішення. Кожен член журі фіксує у протоколі свою особисту позицію. Потім підраховується загальна кількість балів. Математично”, як правило, визначаються володкарки головних титулів. А далі вже пропонують той чи інший титул для різних дівчат. Цього разу я не перераховував бали. З особисто моїм варіантом першої четвірки підсумкові результати не збіглися. Але це не я особисто мав вирішувати, а всі разом – члени журі. Ось Бевцик і Алінбаєва в моєму протоколі були на перших позиціях. Але це не означає, що всі інші члени журі мали голосувати так само, я я:) І, зрештою, це просто конкурс. Хтось задоволений, хтось – ні, житя триває. Дівчата всі гарні, і нехай все найкраще у них буде ще попереду!;)

 3. Юлія Бевцик says

  почалося! не треба мене обговорювати, на справді я дуже рада своєю номінацією!) все гаразд!))

  1. Це чудово;)

 4. оксанаівіктор Зими says

  Приємно читати, що однією з перших стала Анастасія Лебідь. Вона красуня! Вітаємо)

 5. зритель says

  А видиосюжет будет?

  1. Звичайно!

Leave A Reply

Your email address will not be published.