Фото: Міжнародні змагання з фігурного катання «Буковина OPEN 2012»

6

У суботу, 25.02.12, на льдовій арені Центру розваг «Панорама-Чернівці» стартував Відкритий Чемпіонат Чернівецької області з фігурного катання серед аматорів «Буковина OPEN 2012», для участі в якому заявилися представники України, Росії, Білорусі, Вірменії та США.

Увага! Фото та протоколи будуть додаватися!

Фото: Георгій Мазурашу

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***


Пре-бронза (6-8 років, дівчата)

Pl. Name Nation TSS
=
TES
+
PCS
+
SS TR PE CH IN Deduction
StN.
1 Sofiya BEZUHLAYA DNE 17.90 4.03 13.87 2.17 2.08 2.17 0.00 2.25 0.00 #6
2 Sofiya SUBBOTINA KIE 16.74 6.60 12.14 1.92 1.75 1.92 0.00 2.00 2.00 #12
3 Anastasiya DAMANSKAYA DNE 14.57 4.77 10.80 1.83 1.75 1.50 0.00 1.67 1.00 #15
4 Yana GURINA DNE 13.61 4.27 9.34 1.42 1.42 1.50 0.00 1.50 0.00 #8
5 Anna TAMAZLYKAR CHE 13.17 5.70 7.47 1.25 1.08 1.17 0.00 1.17 0.00 #1
6 Kristina KORCHYK KIE 12.07 2.60 9.47 1.50 1.42 1.42 0.00 1.58 0.00 #3
7 Sofiya SAVELEVA DNE 11.33 3.60 7.73 1.25 1.08 1.17 0.00 1.33 0.00 #11
8 Anastasiya DEHTYAR SEV 11.19 3.40 8.79 1.33 1.33 1.33 0.00 1.50 1.00 #4
9 Oksana SOLDAT CHE 10.32 2.45 7.87 1.33 1.17 1.25 0.00 1.17 0.00 #7
10 Arina KRUPENYA K-R 10.16 3.83 7.33 1.17 1.08 1.08 0.00 1.25 1.00 #9
11 Anna MYH HER 8.70 4.03 4.67 0.75 0.75 0.67 0.00 0.75 0.00 #13
12 Anastasiya CHAYKOVSKAYA BRE 8.47 2.07 6.40 1.00 1.00 1.00 0.00 1.00 0.00 #2
13 Elizavetta SALOVA HER 6.60 4.53 3.07 0.50 0.42 0.50 0.00 0.50 1.00 #14
14 Kristina GERASIMCHUK CHE 4.70 0.70 4.00 0.75 0.58 0.67 0.00 0.50 0.00 #5
15 Anastasiya SUVOROVA KIR 4.69 0.82 3.87 0.67 0.67 0.58 0.00 0.50 0.00 #10

 

 

Пре-бронза (9-12 років, дівчата)

Pl. Name Nation TSS
=
TES
+
PCS
+
SS TR PE CH IN Deduction
StN.
1 Roza SAMADOVA SEV 23.79 8.86 14.93 2.42 2.25 2.33 0.00 2.33 0.00 #9
2 Alexsandra NECHIPORUK KIE 19.46 6.13 13.33 2.08 2.00 2.00 0.00 2.25 0.00 #4
3 Olga KOZLENKO KIE 18.53 5.00 14.53 2.33 2.17 2.33 0.00 2.25 1.00 #8
4 Katerina ANDRUSENKO CHE 15.37 4.70 10.67 1.75 1.58 1.67 0.00 1.67 0.00 #1
5 Stesha VERENICH BRE 13.87 6.27 7.60 1.25 1.17 1.08 0.00 1.25 0.00 #16
6 Milana SHLAPAK KIR 13.73 4.93 8.80 1.42 1.42 1.33 0.00 1.33 0.00 #13
7 Ekaterina SHYBKOVA DNE 13.47 6.13 7.34 1.17 1.08 1.17 0.00 1.17 0.00 #12
8 Karina OLEYNIK K-R 10.37 3.90 7.47 1.25 1.08 1.17 0.00 1.17 1.00 #2
9 Alexsandra KOTELEVICH DNE 9.77 4.30 5.47 0.92 0.83 0.75 0.00 0.92 0.00 #14
10 Iryna OSELEDCHIK K-R 9.24 3.90 5.34 1.00 0.92 0.67 0.00 0.75 0.00 #3
11 Anna-Karina BILOTKACH CHE 8.17 6.37 2.80 0.50 0.42 0.33 0.00 0.50 1.00 #11
12 Ekaterina POLOVNIKOVA BER 6.57 3.84 3.73 0.75 0.50 0.50 0.00 0.58 1.00 #6
13 Elizaveta GUSKOVA SEV 5.40 2.13 4.27 0.58 0.67 0.67 0.00 0.75 1.00 #7
14 Alena GAYVORONSKAYA K-R 5.22 2.76 3.46 0.58 0.50 0.58 0.00 0.50 1.00 #10
15 Elizaveta NOVIK BER 4.83 0.43 4.40 0.75 0.67 0.58 0.00 0.75 0.00 #5

 

Пре-бронза (13-16 років, дівчата)

Pl. Name Nation TSS
=
TES
+
PCS
+
SS TR PE CH IN Deduction
StN.
1 Karolina KRAVACKA CHE 17.02 4.62 12.40 2.00 1.92 1.83 0.00 2.00 0.00 #1
2 Juliya VETRYAK K-R 15.80 3.93 11.87 1.92 1.75 1.83 0.00 1.92 0.00 #2

Пре-бронза (8-12 років, юнаки)

FPl. Name Nation Points FS
1 Vladislav MIKITIN SEV 20.69 1
2 Matvey KOROBKIN BER 17.40 2
3 Kiril MARSAK HER 11.86 3
4 Andrey PETRUKOVICH BER 5.78 4

 

 

 

Ladies Bronze 8-10

FPl. Name Nation Points FS
1 Alexandra IVASHKEVICH SEV 22.87 1
2 Anna PRZHEORSKAYA KIE 16.74 2
3 Margarita GNUSENKO SEV 16.57 3
4 Alina SOTVALDIEVA BER 12.94 4

Ladies Bronze 11-14

FPl. Name Nation Points FS
1 Ekaterina KOZLENKO KIE 24.13 1
2 Ekaterina SHTERMA CHE 21.13 2
3 Anastasiya MRINSKAYA SEV 17.93 3
4 Sofiya SIMAKOVICH KHR 16.87 4
5 Marina MEDVEDUK CHE 16.77 5
6 Mariya KLIMOVSKAYA KIR 11.64 6

Ladies Bronze 17-25

FPl. Name Nation Points FS
1 Inna GRINCHUK CHE 21.57 1
2 Olga SKLYARCHUK CHE 20.36 2
3 Lubov BOYKO CHE 18.32 3
4 Elianna YANCHENKO KHR 17.07 4

Ladies Bronze 25+

FPl. Name Nation Points FS
1 Tatiana YANCHENKO KHR 19.94 1
2 Elena SHUMARINA KIE 16.20 2
3 Elena SIMAKOVICH KHR 11.76 3

Men Bronze 8-12

FPl. Name Nation Points FS
1 Kiril TIHONOV DNE 24.76 1
2 Alexandr GOLODKO BRE 19.96 2

Ladies Silver 7-9

FPl. Name Nation Points FS
1 Vladislava IVCHENKO DNE 20.80 1
2 Milana ROMASHOVA BER 19.88 2
3 Vladislava TYMCHUK CHE 18.57 3

Ladies Silver 10-14

FPl. Name Nation Points FS
1 Ekaterina SHEVCHENKO KIE 27.16 1
2 Serafima SLESARENKO DNE 26.15 2
3 Mariya BELOVA CHE 23.84 3
4 Alexandra POPOVA CHE 22.14 4
5 Alesya TERYDA CHE 20.81 5
6 Yuliya YAREMCHUK CHE 19.57 6
7 Alexandra DYATLOVSKAYA KIR 18.87 7
8 Ekaterina PESHEHONOVA KIR 15.73 8

Ladies Silver 16+

FPl. Name Nation Points FS
1 Anastasiya OLKHOVA KIE 22.33 1
2 Yuloiya POLYAKOVA KHR 21.36 2
3 Olga RUDAYA BER 17.64 3

Men Silver 11

FPl. Name Nation Points FS
1 Mihail BELOUS CHE 24.07 1

Pairs

Pl. Name Nation Points FS
1 Alexandra POPOVA / Maxim ILCHUK CHE 31.75 1
2 Anastasiya OKIPNYAK / Jedidiah James ISBELL C-B 18.97 2
WD Ekaterina FRATAVCHAN / Malcol Macleod ISBELL C-B

Ice Dance Bronze Fourteenth-Step

FPl. Name Nation Points PD
1 Daria MARTYNYUK / Egor EVLADOV BRE 16.17 1
2 Ekaterina GOREVAYA / Ivan BEZUGLYJ DNE 15.47 2

Ice Dance Masters Star waltz

FPl. Name Nation Points PD
1 Viktoriya TSYMBAL / Vyacheslav AVCHINNIKOV DNE 17.65 1

Ladies Gold 16+

FPl. Name Nation Points FS
1 Valentina KONDRENKO CHE 38.64 1
2 Olga SHABAZOVA KIR 18.73 2

Men Gold 9-12

FPl. Name Nation Points FS
1 Jedidiah James ISBELL BOS 33.52 1
0 Dmitriy ANTONUK CHE 0.00

Men Gold 15+

FPl. Name Nation Points FS
1 Maxim ILCHUK CHE 45.82 1
2 Malcol Macleod ISBELL BOS 36.07 2

Ladies Masters

FPl. Name Nation Points FS
1 Mariya BESSONOVA MOS 39.03 1
2 Anastasiya HOLYAVICKAYA HER 34.90 2
3 Ol’ga BIREVA CHE 27.84 3
4 Anastasiya OBYVZENKO HER 25.71 4
5 Elizavetta MARSAK HER 25.15 5

Ice Dance Bronze Free Dance

FPl. Name Nation Points FD
1 Ekaterina GOREVAYA / Ivan BEZUGLYJ DNE 20.04 1
2 Elizaveta NOVIK / Andrey PETRUKOVICH BRE 9.69 2

Ice Dance Masters Free Dance

FPl. Name Nation Points FD
1 Viktoriya TSYMBAL / Vyacheslav AVCHINNIKOV DNE 31.86 1
2 Daria MARTYNYUK / Egor EVLADOV BRE 19.38 2

Ladies Gold 9-12

FPl. Name Nation Points FS
1 Anastasiya BUZDUHA CHE 38.24 1
2 Veronika NIKA CHE 31.81 2
3 Serafima SLESARENKO DNE 29.21 3
4 Anastasiya OKIPNYAK CHE 19.67 4
5 Arina KOCHETOVA HER 15.32 5
6 Alexsandra USENKO HER 12.64 6
7 Tatiana MARTYNENKO HER 10.86 7

Протоколи: icehouse.com.ua

***

6 Комментарии
  1. Скарлет говорит

    Скажите, а фото с чемпионата по фигурному катанию за 26 февраля тоже будут? Написали, что фото будут добавляться, но там у вас только 75 фото за 25 февраля, а на следующий день разве уже не снимали? И скажите, можно ли будет где-то в инете видео всех участников увидеть?

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Ніяк з фотографом не пересічусь… Насичене спортивне життя:)

  2. фотограф говорит

    Фігурне катання в Чернівцях це бесплатний цирк !!

  3. паук говорит

    главний “клоун” цирка Юрка Журавльов.

  4. Скарлет говорит

    Скажите, а когда вы уже пересечётесь с фотографом и выложите фото за 26 февраля??? Во второй день ещё половина спортсменов выступала, в том числе и мой ребёнок…Я всё жду…Уже и не надеюсь…

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Да, пора:) Не повірете, часу не вистачає… Хоча і мінімум по пів ночі відаю цій роботі на громадських засадах. І все одно не встигаю:) Вірити завжди треба;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.