Волейбол: «Будівельник» переміг у другому матчі «Юракадемію»

0

Першу перемогу в новому сезоні відсвяткував чернівецький «Будівельник», який у другому матчі стартового туру Чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги здолав вдома «Юридичну академію» (Харків).

Цікаво, що «будівельники» у звітному поєдинку виграли на два м’ячі… менше, ніж суперники. Але це через провалену другу партію, яку господарі майданчика програли 14:25. Як зазначив начальник облмолодьспортуправління Олександр Довганич, напевно, підопічні Віталія Осипова розслабилися після 25:20 у першій партії. Але вони зуміли, як кажуть, зібратися і вирвати перемогу, до того ж набравши максимальну кількість очок у цій грі – три. Плюс вчорашнє очко за поразку 2:3 – і маємо 4 очка та 3-4 місця у турнірній таблиці після першого туру.

Знову варто відзначити бійцівські якості гравців «Будівельника». Це вселяє надію, що команда, попри всі складнощі, принаймні, не буде «пасти задніх» в елітному дивізіоні.

У 2 турі, 7-8.10.11, «Будівельник» грає у Чернігові з місцевим «Буревісником».

Будівельник-Буковина – ВСК Юридична академія – 3:1 (25:20, 14:25, 26:24, 25:23)