Художня гімнастика: Підсумки ІV Міжнародного турніру на честь космонавта Каденюка

0

Знаковий для Чернівців міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я» на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка вже вчетверте проходив у Чернівецькій обласній ДЮСШ.

Цього разу він зібрав спортсменок з Києва, Львова, Луцька, Кам’янця-Подільського, Білої Церкви, Рівного та, звичайно, Чернівців. На жаль, за певних причин не змогли завітати на змагання гості з Росії, Білорусі та Молдови, але змагання все одно пройшли на досить високому рівні.

Високу майстерність продемонстрували гімнастки, що представляли школи олімпійського резерву Києва та Львова, але й чернівчанки з обласної ДЮСШ проявили себе з найкращої сторони. В результаті на сходинках п’єдесталу пошани в багатьох вікових категоріях опинялося по дві, а то й по три спортсменки.

Надзвичайно цікаво відбувалися церемонії відкриття та закриття змагань, під час яких глядачі побачили яскраві показові виступи як кращих спортсменок, так і наймолодших гімнасток.

До вашої уваги пропонуються результати змагань у всіх вікових категоріях, відповідно до яких юні спортсменки виборювали нагороди за різною кількістю програм.


Альберт Комарі

P.S. Особлива подяка за надану інформацію головному секретарю змагань – тренеру ЧОДЮСШ з художньої гімнастики Оксані Корінець.

Фото можна переглянути тут:

2004 р.н.

1. Вікторія Шиленкова (Кам’янець-Подільський)

2. Дарина Дуда (Київ, ДЮСШ №25)

3. Нестеревич Дарія (Рівне) та Влада Турик (ЧОДЮСШ)

2003 р.н.

1. Бігунова Влада (ЧОДЮСШ)

2. Олександра Тимчук (ЧОДЮСШ) і Ярослава Тодоріка (Рівне)

3. Єлизавета Українець, Вікторія Калюжна (ЧОДЮСШ) та Валерія Паршина (Рівне)

2002 р.н.

1. Анастасія Кармазіна (Київ, СДЮСШОР)

2. Христина Новосад (Львів, СДЮСШОР)

3. Катерина Іліка (ЧОДЮСШ)

2001 р.н.

1. Ірина Романова, Анастасія Павловська (Київ, СДЮСШОР) та Дарія Суботенко (Київ, ДЮСШ №25)

2. Аліна Біянова (Львів, СДЮСШОР) та Богдана Попович (ЧОДЮСШ)

3. Олександра Зариленко (Київ, СДЮСШОР)

2000 р.н.

1. Вікторія Іванів (Львів, СДЮСШОР)

2. Соломія Макар (Львів, СДЮСШОР)

3. Ірина Задорожна (ЧОДЮСШ)

1999 р.н.

1. Олена Клим (Львів, СДЮСШОР) та Анна Реуцька (ЧОДЮСШ)

2. Яна Лесик (Львів, СДЮСШОР) та Анна Боднар (ЧОДЮСШ)

3. Анастасія Ляхович (Львів, СДЮСШОР) та Анастасія Павлова (ЧОДЮСШ)

1998 р.н.

1. Валерія Фоміна (Київ, СДЮСШОР)

2. Ангеліна Половинська (ЧОДЮСШ)

3. Марія Тимощук (Луцьк) та Юлія Лахман (ЧОДЮСШ)

1997 р.н.

1. Валерія Тимошенко (Київ, СДЮСШОР)

2. Юлія Факас (ЧОДЮСШ)

3. Аліна Жимило (Біла Церква)

1996 р.н.

1. Марія Бойко, Соломія Шавдатуашвілі (Київ, СДЮСШОР)

2. Дарина Сім’ячко (Київ, СДЮСШОР) та Тетяна Черниш (Біла Церква)

3. Марьяна Оліщук (Луцьк)

1995 р.н.

1. Ольга Протасова (ЧОДЮСШ)

2. Діана Садова та Анастасія Мотреску (ЧОДЮСШ)

3. Єлізавета Любас (Біла Церква)

1994 р.н.

1. Надія Бєлавцева (Київ)

2. Ірина Габрильчук (Львів, СДЮСШОР)

3. Софія Товстопят (Київ, СДЮСШОР)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.