Фото: ІV Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка

1

16 квітня 2011 р. у Чернівецькій обласній ДЮСШ стартував ІV Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Фото: Георгій Мазурашу

***

Якщо маєте ще фото з цих змагань, – надсилайте, і з задоволенням доповнимо галерею Вашими знімками, зберігаючи авторське право (sportbuk@gmail.com)


***

Нещодавно все прогресивне людство відзначило ювілей космонавтики. Рівно 50 років тому було дано відлік космічній ері. Символічно, що саме в ці квітневі дні Чернівецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою, обласної федерацією художньої гімнастики традиційно проводиться Міжнародний турнір «Буковинське сузір’я» на честь першого космонавта незалежної України, Героя України – Леоніда Костянтиновича Каденюка.
Ми пишаємося тим, що наш славетний земляк гідно ввійшов до когорти підкорювачів космосу, зробивши великий внесок для підвищення авторитету нашої держави на міжнародному рівні.
16-17 квітня в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся ІV Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я», в якому виступили 128 спортсменок з 12 команд. Місто Київ представляли юні грації спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву – «Школи Дерюгіних», ДЮСШ № 25, Національного університету фізичної культури та спорту, приїхали на турнір гімнастки з Білої Церкви, Кам’янець-Подільського, Львова – СДЮШОР «Олімп – Л» та спортивного клубу «Багіра», Луцької ДЮСШ «Спартак», Рівненської ДЮСШ «Авангард». В змаганнях виступили три Чернівецькі команди – ДЮСШ №1, Чернівецької обласної громадської організації федерації гімнастики та господарки турніру – вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
В урочистій церемонії відкриття турніру взяли участь начальник обласного управління Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Костянтинович Жукотинський, директор ТОВ «Машзавод», президент Чернівецької обласної федерації художньої гімнастики Віктор Анатолійович Сідляр, який також є головним спонсором змагань, директор Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Володимирович Литвинчук.
Господарі турніру хлібом-сіллю привітали гостей, а всім учасницям турніру та суддям на згадку про наш чудовий край, про Буковину були вручені пам’ятні подарунки.
Вихованки відділення художньої гімнастики Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи продемонстрували чудовий показовий виступ, який символізував підкорення космосу. А наші гості – гімнастки «Школи Дерюгіних» виконали незабутню «Есмеральду».
Виступи учасниць змагань, їх віртуозність та майстерність оцінювали відомі фахівці художньої гімнастики, серед яких була Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Вікторія Анатоліївна Бессонова.
Змагання проводились серед дівчат 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995 1994-1992 років народження.
Переможницями та призерами в своїх вікових групах в особистому заліку стали:
– серед гімнасток 2004 років народження (вправа без предмету):
І – Шиленкова Вікторія (Кам’янець Подільський) – 8, 950 бали
ІІ – Дуда Дарина (Київ ДЮСШ № 25)- 8,650
ІІІ – Нестерович Дарія (Рівне) – 8,400
Турик Влада (Чернівецька ОДЮСШ) – 8,400

– серед гімнасток 2003 року народження (вправа без предмету, скакалка):
І – Бігунова Влада (ЧОДЮСШ) – 22,250 бали
ІІ – Тодоріка Ярослава (Рівне) – 20,250
ІІІ- Паршина Валерія (Рівне) – 19,950.

– серед гімнасток 2002 року народження (скакалка, обруч):
І – Кармазина Анастасія ( Київ СДЮШОР) – 19,125
ІІ – Іліка Катерина (Чернівецька ОДЮСШ) – 18,975
ІІІ – Ткач Анна – (ДЮСШ 3 1 м.Чернівці) – 18,725
Новосад Христина (Львів СДЮШОР «Олімп») – 18,725.

– серед гімнасток 2001 року народження (скакалка, обруч, булави)
І – Романова Ірина (Київ СДЮШОР) – 36, 750
Павловська Анастасія (Київ СДЮШОР) – 36, 750
Суботенко Дарія (Київ ДЮСШ № 25) – 36, 750.
ІІ – Біянова Аліна (Львів СДЮШОР «Олімп») – 36, 175
Попович Богдана ( Чернівецька ОДЮСШ) – 36, 175
ІІІ – Зариленко Олександра (Київ СДЮШОР) – 35, 875.

– серед гімнасток 2000 року народження (обруч, м’яч, стрічка)
І – Іванів Вікторія (Львів СДЮШОР «Олімп») – 37, 425
ІІ – Макар Соломія (Львів СДЮШОР «Олімп») – 36, 425
ІІІ – Задорожна Ірина ( Чернівецька ОДЮСШ) – 32,500.

– серед гімнасток 1999 року народження (обруч, м’яч, булави)
І – Клим Олена (Львів СДЮШОР «Олімп») – 37, 325
Реуцька Анна ( Чернівецька ОДЮСШ) – 37, 325
ІІ – Лесик Яна (Львів СДЮШОР «Олімп») – 33, 950
Боднар Яна (Чернівецька ОДЮСШ) – 33, 950
ІІІ – Павлова Анастасія (Чернівецька ОДЮСШ) – 31, 975
Ляхович Анастасія (Львів СДЮШОР «Олімп») – 31,975.

– серед гімнасток 1998 року народження (обруч, м’яч, булави)
І – Фоміна Валерія (Київ СДЮШОР) – 46, 200
ІІ – Половинська Ангеліна (Чернівецька ОДЮСШ) – 37,025
ІІІ – Тимощук Марія (Луцьк) – 35,525
Лахман Юлія (Чернівецька ОДЮСШ) – 35, 525.

-серед гімнасток 1997 року народження (обруч, булави, стрічка):
І – Тимошенко Валерія (Київ СДЮШОР) –39,350
ІІ – Факас Юлія (Чернівецька ОДЮСШ) – 36,825
ІІІ – Жимило Аліна (Біла Церква) -35,875.

-серед гімнасток 1996 року народження (скакалка, булави, стрічка):
І – Шавдатуашвилі Соломія (Київ СДЮШОР) – 44,175
Бойко Марія (Київ СДЮШОР) – 44,175
ІІ – Сім’ячко Дарина (Київ СДЮШОР) – 40,925
Черниш Тетяна (Біла Церква) – 40,925
ІІІ- Оліщук Мар’яна (Луцьк) – 36,575.

– серед гімнасток 1995 року народження (скакалка, обруч, м’яч, булави) за програмою Майстрів спорту:
І – Протасова Ольга (Чернівецька ОДЮСШ)- 56,825
ІІ – Садова Діана (Чернівецька ОДЮСШ)- 56,600
Мотреску Анастасія (Чернівецька ОДЮСШ)- 56,600
ІІІ – Люба Єлизавета – 51, 050 (Біла Церква) – 51,050.

– серед гімнасток 1994-1992 року народження (скакалка, обруч, м’яч, булави) за програмою Майстрів спорту:
І – Белавцева Надія (Чернівці-Київ, НУФКС) – 65,975
ІІ – Габрильчук Ірина (Львів СДЮШОР «Олімп) – 62,400
ІІІ – Товстопят Софія (Київ СДЮШОР) – 58,850.
На урочистій церемонії закриття Міжнародного турніру «Буковинське сузір’я переможниць та призерів змагань було нагороджено пам’ятними дипломами, кубками та призами.
На честь тріумфаторів відбулись показові виступи юних та досвідчених гімнасток Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, «Школи Дерюгіних» та ДЮСШ м. Кам’янець-Подільського. Естетичне і моральне задоволення отримали всі. Натхнення і емоції від таких чудових виступів залишаться надовго.
Свято спорту, краси і грації організувала та провела Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа спільно з обласної федерацією художньої гімнастики.

oblosvita.com

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.