Волейбол: «Будівельник» програв перший матч плей-оф аутсайдеру

0

У першому матчі першого раунду плей-оф боротьби за 5-8 місця у Чемпіонаті України з волейболу серед команд Суперліги чернівецький «Будівельник» 1.04.11 вдома несподівано поступився явному аутсайдеру першого етапу «Фавориту» (Лубни). І це, на жаль, не жарт…

За 5-8 місця (перші матчі)

«Будівельник» (Чернівці) – «Фаворит» (Лубни) – 1:3 (25:17, 23:25, 17:25, 23:25)

Матч не віщував ніяких проблем «будівельникам», які, зрозуміло, вважаються фаворитами в цій парі, попри таку назву команди з Лубн. На підтвердження цього першу партію чернівчани виграли «в робочому порядку».

Друга партія дещо несподівано пішла очко в очко, але переважно з лідерством гостей. «Будівельник», крім першої подачі, з знаково виходив вперед двічі 14:13 (після 9:12) та 19:18 – після 16:18 і з перспективою подвоїти рахунок. В цій кінцівці, за рахунку 21:21, на жаль, ліву ногу при приземленні після стрибка травмував Андрій Тупчій. Уже без нього чернівчани програли партію.

У третій партії «будівельники» чомусь «розклеїлися» і на диво легко відпустили суперників вперед практично без шансів наздогнати.

І все ж мало хто сумнівався, що перемога в матчі, нехай і скромна – 3:2, але буде за «Будівельником», який, попри програний дебют, лідирував майже всю четверту партію – 7:6, 11:9, 17:14, 18:15… Дивно, але за такого перебігу подій, підопічні Віталія Осипова примудрилися дозволити «фаворитам» перевернути ситуацію – 19:21, 20:21, 20:23, 21:24, 23:24 і 23:25.

Місцеві вболівальники були, певною мірою, неприємно шоковані таким результатом. Дехто навіть заговорив про можливу «здачу» – мовляв, більше шансів, що команди наступного сезону не буде, ніж навпаки, тому… Але ця версія (про «здачу») є надто неправдоподібною. І хотілося би вірити, що ці не дуже коректні припущення хлопці самі «розіб’ють в пух і прах» впевненою перемогою у другому матчі з «Фаворитом». І не лише в другому.

«Юридична академія» (Харків) – «Буревісник» (Чернігів) – 3:1

Повторні матчі – у суботу, 2.04.11. Початок – о 12:00.