Бокс: Чернівчанин Мойшензон виграв турнір у Молдові
Єдиний представник Буковини на Міжнародному турнірі з боксу в Бельцах (Молдова) Петро Мойшензон повернувся додому в ранзі переможця.
У звітних змаганнях, які були присвячені пам’яті заслуженого тренера Молдови Б. Петухова, взяли участь спортсмени з Ізраїлю, Литви, України та Молдови.
Чернівчанин Петро мойшензон змагався у категорії до 56 кг. Вихованець тренера клубу «Колізей-Машзавод» Едуарда Погодіна провів два бої, в яких одержав перемогу. У першому Петро переміг за одностайним рішенням суддів Сергія Іванова з Молдови, а у фіналі за явною переваги взяв гору над литовцем Раймондом Вацисом.
Переможця підтримують Павло Трекуш (ресторан «Панда» та Віктор Сідляр (ТОВ «Машзавод»).
***
![PogodinOldr-Ed-MoyshenzonPetro](http://sportbuk.com/wp-content/uploads/2010/12/PogodinOldr-Ed-MoyshenzonPetro-300x299.jpg)
Красава!!!
Петюнчик лучший)