0

У першому турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (дівчата 1994 р.н.) сезону-2010/11, який гостює у Чернівцях, БК «Чернівці» 26.11.2010 р. поступився представницям Київського спортивного ліцею-інтернату.

У стартовому матчі туру зустрілися МСДЮСШОР (Вінниця) – «Полісяночка-ДЮСШ-1» (Житомир) – 74:26 (15:9, 21:4, 18:7, 20:6).

МСДЮСШОР: 4 Марина Маковейчук, 5 Вікторія Хоняк, 6 Тетяна Колесник, 7 Ганна Корнійчук, 8 Марія Муляр, 9 Ірина Жнурко – к, 10 Онобоогундже, 11 Тетяна Антонюк, 12 Катерина Щерба, 13 Вікторія Федун, 19 Інна Марчук, 18 Катерина Тетерук.

«Полісяночка»: 4 Д. Ненаглядна, 5 Людмила сипчук, 6 Юлія Марченко, 7 Ксенія Петрова, 8 Галина Мельнічук, 9 Наталя Марушко, 10 Аліса Андрейчук, 11 Анна Іщенко, 12 Вікторія Смирнова, 14 Марина Вольська.

Потім на майданчик педколеджу вийшли БК «Чернівці-ДЮСШ-1» та Київський спортивний ліцей-інтернат.

БК «Чернівці» – КСЛІ (Київ) – 36:67 (12:13, 12:19, 4:17, 8:18)

БК «Чернівці»: 5 Мирослава Форзюн – 4 очок, 6 Юлія Андросова, 7 Юлія Фівка – 13, 8 Юлія Завгородня, 9 Марія Короткевич – 6, 10 Кристина Варварига, 11 Олена Романюк, 12 Людмила Деліцой, 13 Анна Лучіцька, 14 Тетяна Ришко – 13.

КСЛІ: 4 Світлана Киричок, 5 Тетяна Грибовод, 7 Іванна Дорогій, 8 Крошивлецька, 9 Олена Федевич, 10 Тетяна Павлишина, 11 Анна Гаюн, 12 Анастасія Кравець, 13 Завертайко, 14 Іванна Вермок, 15 Дунко.

Секретар: Євгенія Рожко, помічник секретаря – Валентина Анісімова, секундометрист – Петро Бежан.

Чернівчанки розпочали дуже непогано і навіть мали в дебюті деяку перевагу. Але з середини другої чверті киянки почали відриватися у рахунку і пішли на перерву, маючи в запасі +8 очок.

Переломити хід поєдинку у другій його половині господаркам майданчику, на жаль, не вдалося. Хоча якби вони були влучнішими у завершальній стадії атак і не втрачали невиправдано м’ячі, напевно, так легко столичній команді перемога не дісталася би. Але реально вийшло так, що столичні баскетболістки вже у третій чверті забезпечили собі цілком комфортну перевагу в рахунку. А у буковинок, на жаль, як кажуть, руки опустилися. Або, як сказав наставник БК «Чернівці» Руслан Чехімський, «дівчата зупинилися». Чернівчанки застрягли було на цифрі 28 майже на цілу чверть. І лише під завісу зустрічі додали пару очок, в т.ч. один влучний триочковий, який змусив трибуни активізуватися. Проте це вже впливало лише на рахунок, але не на визначення переможця…

Сподіваємось, у наступних матчах наші дівчата продемонструють свої бійцівські якості та волю до перемоги – те, чим вони відзначалися у попередні доволі успішні сезони у ВЮБЛ.

Зазначимо, що чернівецьку команду підтримують АТВТ «Трембіта» (Стелла Станкевич) та обласна організація «Фронту змін» (Максим Бурбак).