Руслана Цихоцька: На «Битві слов’ян» складніше, ніж видно по телевізору

3

У новому міжнародному телепроекті «БУМ. Битва слов’ян» представлена і Буковина. За підсумками двох етапів відбору до української дружини увійшов 25-річний квест-мейкер з Чернівців Олександр Сеськін. А майстер спорту з легкої атлетики Руслана Цихоцька, як сама каже, випадково потрапила вже на другий кастинг, але настільки вдало пройшла всі випробування, що організатори вирішили включити до збірної, як виняток, і 24-річну чернівчанку.

Руслана Цихоцька вже з Аргентини розповіла, як опинилася у цьому проекті, як пройшла «акліматизація» і які таємниці про проект учасники не мають права розголошувати.

– Я, можна сказати, абсолютно випадково потрапила на той відбір. Перед від’їздом до Києва на весілля друзів я побачила по телевізору рекламу проекту. І жартома сказала, що я теж поїду на відбір. Насправді не наважувалась. Хоча якось тягнуло туди. Цікаво було перевірити себе в нових випробуваннях. Зрештою, все-таки пішла на фінальний кастинг. Вправи там були чисто мої (сміється – авт.) – долати дистанцію з бар’єрами, стрибати  через скакалку… Через тиждень організатори подзвонили, сказали, що я явний кандидат на поїздку і запросили на зйомки. Так я стала учасницею «Битви слов’ян».

– Як перенесли тривалий переліт?

– З перельотом все було гаразд. Зате на перших порах «губилася в часі» – потрібний час на акліматизацію. Живемо в 50 км від Буенос-Айресу. На проекті зі всіма здружилася. Ми тут всі вболіваємо, підтримуємо один одного… До речі, скажу, що по телевізору все виглядає не зовсім так – тут набагато складніше. Але сильна підтримка допомагає нашим учасникам з честю проходити всі випробування.

– І як успішно виступає українська команда у боротьбі проти братів-слов’ян?

– Я би із задоволенням розповіла, але ми не маємо права розголошувати інформацію до показу по телевізору. Єдине, що можу сказати: конкурси дуже важкі! Тут треба мати бойовий характер, класну координацію, хорошу фізичну підготовку. В таких умовах проявляється дух команди, патріотизм. Я трішки хвилююся, але до бою готова!

Руслана Цихоцька з раннього дитинства займається спортом. Спершу поєднувала легку атлетику і боротьбу дзюдо. Свого часу навіть вигравала обласні юнацькі ігри одразу у трьох видах спорту – легкій атлетиці, боротьбі дзюдо і вільній боротьбі. Потім сконцентрувалася на легкій атлетиці, де її першим тренером був Геннадій Терехов. Останніх декілька років вона тренується під керівництвом Анатолія Парнети та знаного столичного фахівця Анатолія Голубцова (тренер олімпійської чемпіонки і рекордсменки світу з потрійного стрибку Інесси Кравець). Наразі найвище досягнення Руслани Цихоцької – перемоги у потрійному стрибку на Кубку України 2007 р. та на Кубку України серед ШВСМ 2009 р. Норматив майстра спорту у потрійному стрибку виконала у 2007 р. на переможному Кубку України у Києві, а у стрибках у довжину – на початку 2008 р. на «Різдвяних стартах» (Київ).

Приємно також зазначити, що екіпірування для учасників проекту пошила чернівецька фірма «Поляріс», директором якої є майстер спорту з боротьби самбо Борис Катасонов (у розробці костюмів взяв участь відомий дизайнер Олександр Каневський).

Георгій Мазурашу, «МБ»

Руслана Цихоцька
3 Comments
 1. Галка says

  Руся умничка!!!! Так держать  дальше!!!

  1. А де інші з групи підтримки Русі?:)

   1. Александр says

    Русланка мы за тебя держим кулаки! Зная тебя, ты не только победишь, а и ещё заставишь остальных не сдаваться и идти до конца в тяжолой борьбе!!!! Мы в тебя верим!

Leave A Reply

Your email address will not be published.