Командний Чемпіонат Європи: Наталя Лупу виграє 800 м! (+ відео)

2

Бігунка Наталя Лупу з Маршинців Новоселицького району виграла 800-метрівку на Кубку Європи з легкої атлетики, який з минулого року «переформатований» на Командний Чемпіонат Європи.

Представниця СК «Гешко» Наталя Лупу («Динамо»/«Колос», офіційний партнер – готель «Буковина») нещодавно вперше «розміняла» дві хвилини, тож у Бергені (Норвегія) від неї очікували вдалого виступу. Щоправда, перед змаганнями аналітики віддавали перевагу росіянці Світлані Клюка та італійці Елізі Кусма Піччонє, залишаючи для українки перспективу поборотися за третє місце. Проте іншої думки була вихованка Анатолія Якимчука та Володимира Степанова, яка продемонструвала блискучий фінішний спурт і, таким чином, здобула свою першу дорослу перемогу на офіційних змаганнях європейського гатунку і принесла в скарбничку збірної Україні максимальну кількість очок. Її переможний час – 2.02,74. Вітаємо!!!

На другій та третій позиціях фінішували росіянка Світлана Клюка (2.03,49) та італійка Еліза Кусма Піччонє (2.03,91).

Першого дня Командного Чемпіонату Європи, 19.06.2010, у Бергені серед представників Буковини виступав ще один «гешківець» – волинський кіцманчанин Олександр Борисюк. У фінішних «розборках» тактичної боротьби на дистанції 1500 м вихованець Степана Борисюка та Георгія Миронюка виборов 5 місце з результатом 3.47,22. Переможцем тут став британець Колін Маккурт – 3.46,70.

«Буковинські» дисципліни другого дня Командного Чемпіонату Європи, 20.06.10, Берген (Норвегія)

800 м (жінки)

1. Наталя Лупу (Україна) – 2.02,74. 2. Світлана Клюка (Росія) – 2.03,49. 3. Еліза Кусма Піччоне (Італія) – 2.03,91.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

1500 м (чоловіки)

1. Колін Маккурт (Великобританія) – 3.46,70. 2. Крістіан Обріст (Італія) – 3.46,77. 3. Карстен Шлангер (Німеччина) – 3.46,89). 4. Матеуш Демчижак (Польща) – 3.47,16. 5. Олександр Борисюк (Україна) – 3.47,11.

Переможний фініш Наталки Лупу на 800-метрівці на Командному Чемпіонаті Європи 2010 р.