Готель «Буковина» – надійний партнер буковинського спорту!

2

Успіхи чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м Івана Гешка, чемпіонки Європи серед юніорок на дистанції 800 м Наталки Лупу та інших провідних буковинських спортсменів, резонансні міжнародні змагання «Буковинська миля», прем’єрний конкурс краси «Міс спорт Україна», телевізійний проект «Буковинські зіркові зустрічі», активна діяльність Чернівецької міської федерації футболу та спортклубу «Гешко», робота по відкриттю спортивного інтернату в Кіцмані – це далеко не повний перелік спортивних заходів і проектів, які відбулися або продовжують реалізовуватися за безпосередньої підтримки готельно-туристичного комплексу «Буковина» і особисто депутата Чернівецької міської ради Валерія Чинуша.

Про готель «Буковина»

Сьогодні готель «Буковина» – не просто кращий готель Чернівців, а й своєрідний спортивно-мистецький центр. Адже практично жодна резонансна спортивна подія не обходиться без участі готелю «Буковина». А те, що зіркові артисти під час гастролей у Чернівцях, як правило, зупиняються у «Буковині», – давно стало правилом.

Фешенебельний готель «Буковина» серед готелів Чернівців уособлює поєднання вишуканої елегантності та найсучасніших послуг. Його вправі віднести і до кращих готелів України. Розкішним виглядом та оригінальним плануванням готель помітно виділяється серед інших будівель міста. Зі своїми заквітчаними лоджіями та просторими терасами, вдень він нагадує казковий палац, а вночі асоціюється з цілою країною романтики. Готель «Буковина» розташувався у центрі паркової зони Чернівців, поруч з історичною частиною міста. Зручне місце розташування із вдалим транспортним сполученням та чудовою панорамою вже багато років приваблює сюди туристів, бізнесменів, зірок українського та світового шоу-бізнесу, відомих політиків та науковців. Поєднання неповторної архітектури старого міста та сучасного обслуговування за кращими світовими стандартами дозволяє відчувати себе затишно та комфортно.
До послуг гостей готель «Буковина» пропонує просторі кімнати, смачну кухню, конференц-зали, а також такі приємні та корисні послуги , як SPA-салон, тренажерний зал, WI-FI Інтернет, салон краси, паркінг.

Більше про готель «Буковина» можна дізнатися на офіційному сайті готельно-туристичного комплексу «Буковина».

Логотип готельно-туристичного комплексу "Буковина"*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
***

Валерій Чинуш та Іван Гешко. 2005 р. Початок тісної співпраці. Фото: Георгій Мазурашу
Валерій Чинуш та Іван Гешко. 2005 р. Початок тісної співпраці. Фото: Георгій Мазурашу
Наталя Лупу і Валерій Чинуш. 2007 р. Початок тісної співпраці. Фото: Георгій Мазурашу
Наталя Лупу і Валерій Чинуш. 2007 р. Початок тісної співпраці. Фото: Георгій Мазурашу
2 Comments
  1. Буковинець says

    От би всі так підтримували спорту як готель “Буковина”!

  2. Леонід says

    Чинуш має чуйку на спортсменів – підтримує майбутніх чемпіонів

Leave A Reply

Your email address will not be published.