heshko.com: Тренер Гешка Георгій Миронюк відсвяткував ювілей

0

Наставник кращого спортсмена України 2006 р. Івана Гешка – заслужений працівник фізичної культури і спорту України Георгій Миронюк – 29 грудня відсвяткував своє перше 60-ліття.

З першим серйозним ювілеєм Георгія Георгійовича привітали голова Чернівецької обласної ради Іван Шилепницький, заступник голови обласної державної адміністрації Борис Баглей, голова Кіцманської районної державної адміністрації Степан Гобчук, від імені спортивної громадськості краю та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту – керівник обласного спорту Георгій Мазурашу та інші офіційні особи.

День народження ювіляр “відгуляв” у кіцманському ресторані, де зійшлися рідні, друзі, колеги по роботі, найуспішніші учні та посадові особи.

Георгію Георгійовичу було адресовано чимало теплих слів та щирих побажань, серед яких гості відзначили виступ його найзірковішого учня Івана Гешка. Чемпіон Європи та світу здивував наставника, коли до ресторану занесли поважний “спортивний” іменний трофей (як зазначив Іван: “Такого великого Кубку навіть у мене немає”), а присутніх зворушив, коли передав ювіляру вітання від “онука Тарасика” (син Івана – прим. авт.), назвавши свого тренера “другим батьком”.

Ще одним сюрпризом від Івана Гешка став виступ симпатичної шоу-групи “Вікторія”, яка стрімко набирає популярність на Буковині. Коли сексапільні солістки залишали ресторан після виступу, провести їх до авто “зірвалися” ледь не всі присутні спортсмени.


До слова учнів Георгія Георгійовича запрошували в хронологічному порядку. Найбільшу підтримку після Гешка в залі отримав рекордсмен СРСР серед юнаків з бігу на 110 м з/б Олег Шиман (1968 р. н). Рекордний час 14,18 датований 4.07.1985 (Київ). Як уточнив Іван Гешко, відповідно до статистичних даних ФЛАУ, у 1986 році цей юнацький рекорд СРСР і УРСР повторив Володимир Білоконь (Кіровоград) – 29.09.1986 (Дніпропетровськ). Виявляється, існує навіть жартівлива байка про те, як він… розвалив Радянський Союз. Мовляв, після встановлення рекорду СРСР Олег посперечався з друзями, що цей рекорд ніколи не поб’ють, і для впевненого виграшу парі розвали радянську імперію.

Цікаво, що цього ж дня 70-річний ювілей у Білій Церкві святкував інший титулований український фахівець – Георгій Трофименко, “верхівкою” останніх успіхів якого є рекордсмен України з марафонського бігу і чемпіон Європи серед молоді Дмитро Барановський. Звісно, що ювіляри обмінялися вітальними посланнями через своїх зіркових учнів. Дмитро передав вітання через керівника буковинського спорту Георгія Мазурашу, а телефонні вітання від Івана Гешка у Білій Церкві через мікрофон послухали всі гості Георгія Івановича.

Кіцманський ювіляр отримав вітальну телеграму і з Волині (від керівника обласного спорту Миколи Зайченка), до яких додалися і найкращі побажання від волинського “легіонера” в групі Миронюка – фіналіста молодіжного чемпіонату Європи Олександра Борисюка, який нині тренується в Кіцмані і захищає “консолідовано” честь Чернівецької області.

Григорій ПАСАТ, “МБ”
heshko.com (30/12/2007 08:55)
***
 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.