Футбол: «Університет» виграє з великим рахунком у Чемпіонаті серед внз 2016/17

0

У 6 турі чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17 чернівецький «Університет» приймав вдома «Ураган-ПНУ» (Івано-Франківськ).

Підопічні заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Миколи Осадця були

Андрій Королянчук і Ладік Мелконян (у чемпіонаті 2016/17 поки що забили 6 голів)

повноцінними господарями поля і за грою. І одержали впевнену перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі у воротах гостей «розписався» Ілля Стрільчук. А після перерви спершу відзначився екс-гравець «Буковини» Андрій Королянчук, який головою пробив влучно після передачі Ладіка Мелконяна, а потім забив і сам Ладік.

Таким чином, «Університет» залишається з 13 очками лідером Конференції «Захід».