Поліцейські взяли участь в спільній акції з тренерами СК “Лідер”

0

Четверо правоохоронців завітали в “Leader Sport Family”, щоб повчитись новим навичкам у тренерів спортивного клубу “Лідер”. Під час майстер-класу кожен поліцейський мав змогу спробувати свої сили в одному з чотирьох видів єдиноборств та визначали, який із них є найоптимальніший та найкращий для підтримки належної фізичної форми правоохоронця.

Почалось все з загальної розминки від професійних спортсменів-тренерів, а потім розпочався майстер-клас з різних видів єдиноборств. На татамі вийшли чотири тренери та чотири правоохоронці, які шляхом жеребкування поділились на пари та демонстрували свої навички в певному виді єдиноборств. Результати жеребкування:

– начальник відділу організації соціальної роботи УКЗ ГУНП в Чернівецькій області Роман Мігорян змагався з головним тренером СК “Лідер” Андрієм Лазоренко (карате);
– інструктор Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Олег Плешка боровся з тренером із дзюдо Олександром Дроздом;
– поліцейський конвою Микола Задорожний зійшовся у двобої з тренером з кікбоксингу Андрієм Мосензовим;
– співробітник групи реагування патрульної поліції Заставнівського відділення поліції Іван Шпанюк освоював разом із чемпіонкою світу Анною Мойсеєнко техніку таеквондо.

Протягом декількох годин поліцейські під чітким керівництвом тренерів відпрацьовували на татамі різноманітні прийоми, вивчали стійки та техніки ведення бою, а також тренували координацію, швидкість і чіткість рухів.

Ведучим заходу став заслужений тренер України Олександр Пікулін, який відмітив високий рівень фізичної підготовки та витривалості у буковинських поліцейських. Правоохоронці ж у свою чергу відзначили, що такі заходи є корисними для популяризації здорового способу життя та привернення уваги громадськості до престижності професії поліцейського.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.