Годинник, грамота та медаль: в облдержадміністрації відзначили буковинських спортсменів та тренерів

0

Вчора, 10 вересня, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук відзначив буковинських спортсменів та тренерів за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури та спорту. 

Мені приємно сьогодні нагороджувати не лише спортсменів, які здобувають для України велику славу на міжнародних аренах, але й тренерів, котрі виховують таких переможців. Дуже мрію, щоби у Чернівецькій області число призерів Олімпійських ігор зростало” – розпочав Сергій Осачук.


Почесну медаль «Вдячна Буковина» отримав Ігор Ясенецький – директор ДЮСШ міста Чернівці, тренер-викладач з паверліфтингу.

Наручним годинником нагородили Іллю Руссу – заслуженого тренера України з велоспорту.

Почесні грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації вручили:

Іванові Павлюку – тренерові-викладачу з легкої атлетики,

Іванові Тумаку – тренерові-викладачу, голові Чернівецької обласної федерації спортивного орієнтування.

Геннадію Водовозу – тренерові-викладачу з баскетболу Чернівецької ДЮСШ.


Рік видався непростим для нашої галузі, через епідемію коронавірусу чимало змагань були скасовані або ж перенесені, довелося підлаштовуватися під сьогоднішні реалії. Однак спорт на Буковині активно розвивається, наші спортсмени виборюють нагороди на всеукраїнських і міжнародних змаганнях” – зазначив начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Погодін.

 

Також, грамоти отримали:

• Олександр Пікулін – заслужений тренер України, керівник СК «Лідер».

• Еміль Ібрагімов – майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України.

• Валерій Чоботар – ЗМСУ з карате, бронзовий призер ІІ Європейських ігор-2019.

• Олег Миронець – МСУ з легкої атлетики, Європейські ігри – І-ше та ІІ-ге місце, Чемпіонат України ІІ-ге місце 2019 року.

• Олег Осипенко – тренер-викладач зі стрільби з лука, комунального закладу «Чернівецька обласна школа вищої спортивної майстерності».

• Іван Кожокарь – МСУМК зі стрільби з лука.

• Ростислав Грінчук – МСУ, тренер-викладач з бейсболу обласної дитячої юнацької спортивної школи «Спартак».

• Костянтин Довганчук – МСУ з велоспорту, дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України 2019 року, срібний призер Чемпіонату України 2019 року.

• Андрій Костащук – СМСМК з бейсболу, учасник чемпіонату України з бейсболу вища ліга, дивізіон «А».

• Ігор Скоробагатько – тренер з баскетболу Новоселицької ДЮСШ.

• Анатолій Жураківський – МСУМК з рукопашного, універсального бою.

• Микола Гакман – тренер-викладач з боксу.

• Олександр Грешнов – Чемпіон Європи з спортивного орієнтування серед молоді 2020року.

• Олександр Колчанов – тренер Чернівецького ЦДЮТ.

• Анатолій Єгоров – старший тренер викладач відділення зі стрільби з лука ОШВСМ.

• Юрій Томюк – МСУ, дворазовий срібний призер чемпіонату України з боксу 2019 року.

• Флоріка Лучич – МСУМК з панкратіону.

• Анна Беженар – ЗМСУ, дворазова чемпіонка світу з панкратіону.

• Юрій Черкалюк – ЗМСУ бронзовий призер чемпіонату Європи з греплінгу 2020 року, Чемпіон Світу з греплінгу 2019 року.

• Тетяна Гринько – МСУМК з панкратіону, чемпіонка світу з панкратіону та бронзова призерка чемпіонату світу 2019 року

• Станіслав Золотухін – МСУ, президент клубу «Максимум».

• Ігор Наконечний – Заслужений тренер України, голова Чернівецької обласної федерації панкратіону.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.