Футбол: Результати матчів 12 туру «Суперліги»

0

На полі ФОК «Олімпія» зустрілись УСК «Довбуш» та ФК «Чагор». Ця зустріч можна назвати ключовою у дванадцятому турі, адже перед цим матчем ці команди посідали у турнірній таблиці відповідно перше та друге місця.

Матч видався дійсно напруженим та цікавим. Рахунок матчу був відкритий на 24 хвилині гри. Олександр Булезюк влучним ударом головою відправив м’яч в сітку воріт. Лише 4 хвилини знадобилось, щоб зрівняти рахунок. Сергій Ільїн влучним “пострілом” загнав м’яч у ворота опонентів.

На 57 хвилині гравець ФК «Чагор» сам відправив м’яча у власні ворота. А на 80 хвилині гри Олександр Жумига забив свій шостий гол у чемпіонаті. За три хвилини до завершення основного часу представники Глибоцького району заробили штрафний, який вдало виконав Олег Циганчук. Кінцевий рахунок – 3:2

У виїзній грі Нижні Станівці» переміг «Фазенду» з рахунком – 2:1. В матчі «ТОМ.studio» – ФК «Ст.Вовчинець» результат був не ясний до останніх хвилин. На третій доданій хвилині другого тайму Вадим Шостак оформив дубль та приніс перемогу «Ст. Вовчинцю» з рахунком 2:1. ФК «Глибока» переконливо розгромила у рідних стінах «ШкВал» – 3:0.

Результати матчів:

УСК «Довбуш» – ФК «Чагор» – 3:2

Голи: Сергій Ільїн (30), Владислав Павлович (57, автогол), Олександр Жумига (80) – Олександр Булезюк (24), Олег Циганчук (87).

ФК «Фазенда» – ФК «Нижні Станівці» – 1:2

Голи: Андрій Філіпчук (21) – Андрій Топчевський (44), Сергій Янчик (56).

«ТОМ.studio» – ФК «Ст.Вовчинець» – 1:2

Голи: Павло Бабій (63) – Вадим Шостак (90+2 – з пенальті, 90+3).

ФК «Глибока» – ФК «ШкВал» – 3:0

Голи: Тарас Анжієвський (32), Максим Соломян (64), Геннадій Куляк (81).