Міні-футбольний чемпіонат області: визначилися пари 1/8 (VII тур) (РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ)

0

Група «А» 

 

ФК «Мамаївці» – «Патрульна поліція» – 3:3 (2:2)

Арбітри: Василь Фурман, Іван Фурман.

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Павло Молотков, Андрій Панчук, Юрій Михальчук, Роман Гузак, Ігор Никля, Ігор Таневський, Степан Шинкарук.

«Патрульна поліція»: Андрій Паламар, Антон Місько, Валентин Шевчук, Олег Кіцен, Степан Тісногуз, Олександр Гуцул, Олександр Діденко, Василь Сорочан, Олександр Коваль, Юрій Данелюк.

Голи: Юрій Михальчук (10), Андрій Панчук (11,36), Юрій Данелюк (5), Олег Кіцен (10,+33).

ФК «Оршівці» – ФК «Грозинці» – +:-

 

ФК «Стальнівці» – «Буковина U19 Премєра» – 4:3 (2:2)

Арбітри: Іван Фурман, Василь Фурман. 

ФК «Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Михайло Тринта, Іван Тринта, Григорій Тринта, Артем Почтар, Василь Почтар, Вадим Боднараш. 

«Буковина U19 Премєра»: Віталій Луцак, Андрій Букатар, Ігор Єремічук, Даніїл Полівцев, Володимир Шородок, Богдан Соломян, Сергій Жижиян, Маріо Урсу. 

Голи: Артем Почтар (8,30), Вадим Боднараш (11), Максим Тринта (27) – Андрій Букатар (2,8), Володимир Шородок (80).

 

«Алкодор» – «TOM. Studio» – 1:10 (0:5)

Арбітри: Іван Фурман, Василь Фурман. 

«Алкодор»: Василь Грекул, Денис Гуменюк, Владислав Бурак, Валерій Василюк, Василь Фочук, Іван Попович.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Андрій Гордей, Олександр Тодорович, Олександр Степанов, Володимир Смола, Олег Молдован, Вадим Пислар, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Володимир Найко, Юрій Антонюк. 

Голи: Владислав Бурак (38) – Андрій Гордей (3,10,12,23), Олег Молдован (15,36), Олексій Бакалярик (19,40), Володимир Смола (22), Олександр Тодорович (24). 

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

«TOM. Studio»

7

6

0

1

44:8

18

2

«Оршівці»

7

6

0

1

24:11

18

3

ФК «Мамаївці»

7

4

1

2

30:18

13

4

«Стальнівці»

7

4

0

3

24:20

12

5

«Патрульна поліція»

7

3

1

3

24:24

10

6

«Буковина U-19 Премєра»

7

2

0

5

22:23

6

7

ФК«Грозинці»

7

2

0

5

13:30

6

8

«Алкодор»

7

0

0

7

11:57

0

 

Група «В» 

«БукФам» – «ШкВал» – 0:3 (0:1)

Арбітри: Денис Круглецький, Микола Столярчук.

«БукФам»: Андрій Буздуган, Віталій Буздуган, Олександр Стрільчук, Олександр Пахольчук, Андрій Ходзінський, Олександр Гначук, Микола Андрієць, Михайло Вітюк.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Костянтин Малуш, Андрій Помпуш, Крістіан Гавка, Віталій Сорочан, Мазур, Петро Вайпан, Василь Гакман, Даніел Раулюк, Назар Томюк. 

Голи: Даніел Раулюк (17,35), Костянтин Малуш (31).

 

УСК «Довбуш» – «Корона» – 2:2 (0:0)

Арбітри: Микола Столярчук, Денис Круглецький.

УСК «Довбуш»: Дмитро Дутка, Валентин Рудич, Антон Батрак, Юрій Негрич, Олександр Юрійчук, Максим Кісліцен, Владислав Павлович, Дмитро Постолакій, Богдан Унгурян, Дмитро Макаренко, Станіслав Колісник. 

«Корона»: Сергій Куриш, Олег Клевчук, Ігор Нагорний, Іван Гнат, Роман Гнат, Антон Червоний, Дмитро Гмиря, Юрій Петрусяк. 

Голи: Владислав Павлович (31), Валентин Рудич (35) – Ігор Нагорний (22), Дмитро Гмиря (27).

 

ФК «Тереблече» – «Буковина-Моцарелла» – 10:2 (5:0)

Арбітри: Денис Круглецький, Микола Столярчук.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Вадим Українець, Руслан Рябий, Олег Добровольський, Іван Савчук, Марян Косован, Олександр Карапка, Мансур Хачаруєв.

«Буковина-Моцарелла»: Юрій Генцар, Богдан Мартищук, Володимир Лелюх, Василь Скіпор, Олег Власов, Михайло Мангер, Владислав Андрієць, Віталій Урсуляк, Володимир Лукянченко, Роман Дячук. 

Голи: Олег Добровольський (6,21), Микола Коваленко (7), Дмитро Дучак (9,37), Сергій Ільїн (+15,17,35), Руслан Рябий (36), Вадим Українець (37) – Владислав Андрієць (30), Роман Дячук (34).

 

 

 «Арена» – «Вікторія-Моцарелла» – 1:1 (1:0)

Арбітри: Микола Столярчук, Денис Круглецький. 

«Арена»: Ростислав Храпко, Петро Ганін, Михайло Гураль, Михайло Старчук, Андрій Руснак, Денис Чернишов, Дмитро Бараняк, Павло Олійник, Вадим Мельничук, Назар Гливка, Дмитро Сосновський 

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Євген Веретенко, Тарас Тимощук, Віталій Савчук, Денис Хандій, Руслан Івашко, Євген Немтінов, Сергій Купріч, Сергій Раца. 

Голи: Дмитро Бараняк (19) – Сергій Раца (32). 

 

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

 «Вікторія – Моцарелла»

7

6

1

0

31:12

19

2

ФК «Тереблече»

7

6

0

1

34:8

18

3

УСК «Довбуш»

7

4

1

2

19:17

13

4

«ШкВал»

7

4

0

3

16:13

12

5

«Арена»

7

2

2

3

22:18

8

6

«Корона»

7

2

1

4

20:26

7

7

«Буковина-Моцарелла»

7

1

0

6

18:42

3

8

«БукФам»

7

0

1

6

8:32

1

Група «С» 

«Весільний світ» – «Рідківці» – 6:2 (2:0)

Арбітри: Василь Фурман, Володимир Безборотько.

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Микола Цепа, Вадим Бута, Юрій Остафійчук, Денис Раскруча, Василь Нікифоряк, Тарас Новаковський.

«Рідківці»: Дмитро Грабко, Ерік Софієць, Михайло Лупул, Георгій Нікифоряк, Микола Бобчик.

Голи: Тарас Новаковський (18,34), Юрій Остафійчук (20), Вадим Бута (30), Василь Нікифоряк (37), ? – Георгій Нікифоряк (32,39).

 

«НДЕКЦ МВС»– ФК «Добринівці» –  4:0 (2:0)

Арбітри: Василь Фурман, Володимир Безборотько. 

«НДЕКЦ МВС»: Володимир Тодераш, Ігор Россоха, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Василь Луцик, Віталій Ткачук, Олександр Темерівський, Ігор Стефанишин, Іван Молофій, Ілля Стрільчук, Микола Таріца, Дмитро Давидний.

«Добринівці»: Денис Ткач, Павло Мотуз, Олександр Зварич, Ігор Василович, Валерій Звоздецький, Василь Горевич, Анатолій Сопонару.

Голи: Ігор Стефанишин (14,25), Денис Зачиковський (15), ?

 

«Дрім – Тім» – «Фазенда» – 2:2 (2:1)

Арбітри: Василь Фурман, Володимир Безборотько.

«Дрім-Тім»: Віталій Онуляк, Мирослав Стецюк, Володимир Павлов, Анатолій Максимчук, Руслан Кувіла, Руслан Гунчак, Дмитро Гнатюк, Леонід Львов, Роман Нестеренко.

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Микола Кавуля, Іван Паньків, Тарас Анжієвський, Павло Дудлей, Дмитро Перчула, Іван Бузек, Анатолій Єлінчук, Микола Коваль, Андрій Фурега.

Голи: Леонід Львов (12), Роман Нестеренко (17) – Іван Бузек (19), Іван Паньків (22).

 

«Дорошівці» – «Урожай» – 1:3 (1:2)

Арбітри: Володимир Безборотько, Василь Фурман. 

«Дорошівці»: Денис Купчанко, Микола Пастухов, Михайло Лазоряк, Василь Бойчук, Іван Павлик, Іван Бутук, Григорій Скибінський, Іван Негрич, Василь Павчук. 

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Олег Керчу, Тарас Таріца, Ярослав Гаталяк, Юрій Головачук, Сергій Рибак, Михайло Рябий. 

Голи: Василь Бойчук (12) – Віталій Гончар (4), Сергій Янчик (17), Юрій Головачук (30).

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

«Урожай»

7

6

1

0

35:9

19

2

«НДЕКЦ МВС»

7

4

3

0

24:9

15

3

«Весільний світ»

7

3

3

1

25:18

12

4

«Дорошівці»

7

3

2

2

8:8

11

5

«Фазенда»

7

2

4

1

11:8

10

6

«Рідківці»

7

2

0

5

14:31

6

7

ФК «Добринівці»

7

1

0

6

12:28

3

8

«Дрім-Тім»

7

0

1

6

15:33

1

Група «D» 

«Заставна» – «Магала» – 4:2 (2:1)

Арбітри: Андрій Телегей, Василь Грушкевич.

«Заставна»: Михайло Парменов, Микола Фрунчак, Віталій Слободян, Віталій Давидюк, Юрій Масікевич, Олександр Баланецький, Денис Петрусяк, Володимир Футрик. 

«Магала»: Микола Тупкало, Ярослав Ілащук, Іван Пержун, Олександр Маковійчук, Степан Маковійчук, Віталій Ільїн, Дмитро Кройтор, Іван Міціцей, Андрій Буженіца.

Голи: Микола Фрунчак (12), Віталій Давидюк (12), Юрій Масікевич (24), Олександр Баланецький (28) – Степан Маковійчук (9), Віталій Ільїн (25). 

«Спарта» – ФК «Луківці» +:—

 

ФК «Веренчанка» – «TOM. Studio-1» – 1:1 (1:1)

Арбітри: Андрій Телегей, Василь Грушкевич.

ФК «Веренчанка»: Юрій Федорюк, Володимир Цісовський, Максим Гливка, Андрій Чикановський, Володимир Рихло, Максим Мотрюк.

«TOM. Studio-1»: Юрій Гідора, Віктор Молдован, Денис Бульба, Богдан Гикавий, Андрій Лалак, Валентин Пантя, Юрій Соломян, Михайло Павлюк, Сергій Павлович, Ігор Строіч, Володимир Мельничук. 

Голи: Андрій Чикановський (20) – Володимир Мельничук (15).

 

«Лідер» – «Іванківці» – 0:8 (0:3)

Арбітри: Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

«Лідер»: Павло Хмара, Віталій Чехов, Олександр Пікулін, Вадим Кікарош, Андрій Корчак, Володимир Жуківський, Олег Херняк.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Максим Максимюк, Ілля Гуцуляк, Василь Томащук, Андрій Савчук, Тарас Сивка, Андрій Шишигін, Андрій Беженар, Максим Ілюк, Валерій Кривинчук.

Голи: Максим Максимюк (5,21), Андрій Беженар (13,32), Тарас Сивка (15,23), Ілля Гуцуляк (30), Валерій Кривинчук (36).

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

«Іванківці»

7

6

1

0

36:6

19

2

«Спарта»

7

6

0

1

26:8

18

3

«TOM. Studio-1»

7

4

1

2

18:11

13

4

«Заставна»

7

4

1

2

25:13

13

5

«Магала»

7

3

0

4

19:21

9

6

«Веренчанка»

7

2

1

4

19:32

7

7

 ФК «Луківці»

7

0

1

6

11:36

1

8

ФК «Лідер»

7

0

1

6

11:38

1

Матчі 1/8 фіналу  

25 січня 

09:00. «TOM. Studio» – «ШкВал»

09:50. «НДЕКЦ МВС» – «TOM. Studio-1»

10:40. «Вікторія-Моцарелла» – ФК «Стальнівці»

11:30. «Спарта» – «Весільний світ»

12:20. «Урожай» – «Заставна»

13:10. «Тереблече» – «Мамаївці»

14:00. «Іванківці» – «Дорошівці»

14:50. ФК «Оршівці» – УСК «Довбуш»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.